Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA Avrupa Ligi 2014-2015 Sezonu

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    d?n nasil morelim bozulduysa memleketin takimi Ajax'in elendigini simdi ogreniyorum..

Dnipro Mnipro fark etmez istedikleri kadar balli kura ceksinler er yada gec karsilarina ya Wolfsburg cikacak.
    Olay dnipronun fark edip fark etmeyece?i de?il ki zaten. Ke?ke bizde gidebilseydikte bizede er ya da ge? wolfsburg ??ksayd?. Oray? g?rmekte bir meziyet.

Yorum Yap

Napoli - Wolfsburg
      Club Brugge - Dnipro
      Sevilla - Zenit
      Dinamo Kiev - Fiorentina

Club Brugge bu gazla yar? finale bile ??karlar

Yorum Yap

biz olsak Dnipro gelmezdi neyse ?ok tak?lmamak laz?m olan oldu..Lige odaklanal?m art?k...

Yorum Yap

Kuralar tam istedi?imiz gibi olmu? sevilla ile Zenit e?le?mi? Wolsfburg ile Napoli

Yorum Yap

E?le?melere bak! Otur a?la... Final hi? de uzak de?ilmi?! Rakibi k???msemenin cezas?n? feci ?dedik. Umar?m gelece?e y?nelik dersler al?nm??t?r.

Yorum Yap

Napoli - Wolfsburg

Club Brugge - Dnipro

Sevilla - Zenit

Dinamo Kiev - Fiorentina

Bence WOLFSBURG,DN?PRO,D.K?EV ve ZEN?T turlayacak.

Yaln?z ??yle ilgin? bir durum var.Benim dedi?im tak?mlar turlad??? takdirde Zenit'in final ?ans? YOK.

??nk? RUS-UKRAYNA tak?mlar? birbiriyle e?le?emiyor.Bu durumda yar? final e?le?meleri;

Wolfsburg-Zenit
              Dnipro-D.Kiev oluyor.1 Ukrayna tak?m? finalde.??te b?yle bir senaryo olursa siyaset futbola nas?l m?dahele ediyor bir kez daha a??k a??k g?rece?iz.

Asla birbiriyle e?le?tirmeyecekler ve finalde e?lememeleri i?in ellerinden geleni yapacaklar.

Edit:?lk ba?ta yanl??l?kla Napoli yazm???m.Wolfsburg eler diyorum

Edit2:G?nl?mden ge?en de kupay? Wolfsburg'un almas?.
              En son düzenleyen Bu?ra Gen?er; 20-03-2015, 18:55.

Yorum Yap

Sevilla-Wolfsburg finali izleriz bu sene.

Yorum Yap

Dnipro i?in a?l?yorsunuz ama adamlar bu turda Ajax'? eleyip geldi.

Yorum Yap

dnipro ??kacakt? kesin yar? finaldeydik diye ?z?lenler brugge ??kt? diye sevinenler mi

Yorum Yap

Dnipro ile kar??la?sayd?k 90+90+30 dakika hi? gol olmaz ve penalt?lara kal?rd?k.

Penalt?larda da d??ar?ya atmalar?n? beklerdik art?k.

Yorum Yap

wolfsburgun i?i bitti

Yorum Yap

?lk finalist Napoli gibi duruyor. Yar? finalde de kim gelirse gelsin ge?erler. Napoli-Zenit, yar? finalde e?le?mezlerse final oynarlar bence.

Yorum Yap

Wolfsburg'dan baya umutluydum ben kupay? ya Wolfsburg ya Sevilla al?r diyordum yaz?k oldu.

Yorum Yap

Devre aras? burada be?enilmeyen G?khan ?nler ortasahay? tek ba??na domine etti.

Yorum Yap

?u kupada ?eyrek final oynayam?yoruz. ?ampiyonlar Ligi'ne hi? giremiyoruz. Ligde ?ampiyon olam?yoruz. Kupay? bile alam?yoruz. Buca ya Kayseri ye eleniyoruz. S?per Kupayla zaten hi? i?imiz olmuyor. Stad?m?z yok. Bor? bata??nday?z. ?ok moralim bozuluyor. Sevinmek i?in sevmedik diyoruz da ortada sevecek bir?ey de b?rakmad?lar. ?z?lmek i?in de sevmiyoruz. Bir kul?b de hi? mi bir?ey yolunda gitmez ? Kupa finali gs fb olur. S?per Kupa gs fb olur. ?ampiyon gs/fb olur. Seneye ?ampiyon gs/fb olur. Sonra biz ???nc? b?y?k de?iliz deriz ama hangi sebepten dolay? de?iliz ? Bu kul?b? bu hale getirenlerin allah belas?n? versin. Be?ikta?, milli tak?m ve birka? k?z y?z?nden Gen?li?im ?mitenip hayal k?r?kl??? ya?amakla ge?ti. Ac? ?ekmekle ge?ti. Neyi sevsem elimden kay?p gidiyor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X