Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Messi

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Eskiden milan diye bir tak?m vard? . Forvetinde de george weah vard? ,adamda 2 den ?ok bacak vard? inanmayan youtuba girer izler .

Yorum Yap

Ne guzel bulandirdim basligini messi. Canima degsin emi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

O zaman konu da??lmas?n

5>3

Yorum Yap

Futbolun en b?y??? oldu?u vs tart???l?r bir ?ey oldu?unu d???n?yorum; Sonu? olarak bireysel istatistiklerde Ronaldo ge?ti diye biliyolrum ama tak?msal anlamda da baya bir geride kald?lar.

Benim d???ncem ?u; Futbolu sev, birine a??k olma, ikisinden de keyif al.

Yorum Yap

Seni bir t?rl? sevemiyorum cocuk.

Yorum Yap

Messi

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              O zaman konu da??lmas?n

5>3

Al sana bombe

1>0

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Maradona'ya sayg?m?z sonsuz abi ...

Yorum Yap

2 senedir Neymar da acayip i?ler yap?yor. Bilmiyorum sonu nereye gider ama en az?ndan bu sene i?in ?u me?hur ?d?l? almal?yd? diye d???n?yorum.

Yorum Yap

Bu ?d?l? de?il abi, ge?en sene Messi inan?lmaz vites att?rd?; ama bu sene ?u ana kadar ger?ekten Neymar hakediyor. ?kinci yar? da b?yle ge?erse seneye neymar Alt?n Top'u alabilir.

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Bu ?d?l? de?il abi, ge?en sene Messi inan?lmaz vites att?rd?; ama bu sene ?u ana kadar ger?ekten Neymar hakediyor. ?kinci yar? da b?yle ge?erse seneye neymar Alt?n Top'u alabilir.
                      Hakl?s?n.Umar?m gelecek teklifler kafas?n? kar??t?rmaz ve do?ru gitti?i yolda y?r?meye devam eder. ?u anda oynad??? tak?m d?nyan?n 1 numaras? zaten ?tesi yok. Ronaldinho'nun Barca'da efsane oynad??? 2 sene vard?,Neymar,bana yava? yava? o tad? vermeye ba?lad?. Zaten d?nyada tarihinde b?yle bir ??l? bir daha ?ok zor yan yana gelir.

Yorum Yap

uzunca s?re Ronaldo hayran?yd?m ama farkettim ki Messi'yi izlemek ?ok daha b?y?k keyif.
                        hi? bahaneye gerek yok imkan?m varsa ikisini de izlemek ?ok g?zel.
                        ama Messi bir ba?ka keyif veriyor

ah ?u sakatl?k olmasayd? ?ok daha b?y?l? bir sezon izlettirecekti .

Yorum Yap

Aha biri daha Dark Side'a ge?mi? :/

Yorum Yap

Adam?m La Liga tarihinde 300 gol baraj?n? ge?en ilk oyuncu oldu ve bunu 10 sezonda ba?ard?. Bildi?im kadar?yla b?y?k liglerde 300 gol baraj?n? ge?ebilen bir tek Gerd M?ller vard?. En ge? ?n?m?zdeki sezon onu da ge?er zaten. 400 gol baraj?n? ge?en ilk ve tek oyuncu olmamas? i?in de hi?bir sebep yok...

Yorum Yap

300. gol? penalt?dan atmamak i?in pas vermi? diyorlar sinsi reis i?in

Yorum Yap

Aslı Sinan ?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                300. gol? penalt?dan atmamak i?in pas vermi? diyorlar sinsi reis i?in

?yle bir amac? olsa neden topun ba??na ge?sin bir.
                                Hadi amac? oydu diyelim. 300 ve 301'i att?ktan sonra d?n gece neden penalt?y? Suarez'e b?raks?n bu da 2

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X