Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?ngiltere Premier Lig 2014-2015 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Metin Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Caner Ali Akoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Mou Fabregas-Ramires-Oscar orta sahas? yapmak varken, neden Ramires-Matic-Oscar orta sahas? yap?yor anlam?yorum.
    Hi? be?enmiyorum Matic'i
    bugun icin diyorsan fabregas sakat oldugu icin oynamadi
    Liverpool ma??nda da Matic 11 ba?lad?, bu sefer Ramires yedekti. Hatta Ramires girerken Fabregas ??kt?. (Sakatl??? y?z?nden ??km?? olabilir)
    Defanstan Hazard top ??kar?yor yaz?k yani.
    Bence Matic orda fark yaratan adam.
    Okuz gibi guclu, 194 boy var, havadan yerden gecirtmez.
    Iyi top da yapiyor, bence Matic'in oynadigi maclari iyi izle, onun oynadigi takim zor gol yer, Benfica'nin kilit adamiydi.
    Abi 2 ma?t?r izliyorum hi? ?s?namad?m ya, al g?l?m ver g?l?m yap?yor sa?a-sola- defans'a.(fizi?ine diyecek bi ?ey yok) Bug?n Hazard gelip top g?t?rd? defanstan. Chealsea kalitesinde oldu?unu d???nm?yorum.
    Ama daha dikkatli izlerim abi.

Yorum Yap

Liverpool ma??nda da Matic 11 ba?lad?, bu sefer Ramires yedekti. Hatta Ramires girerken Fabregas ??kt?. (Sakatl??? y?z?nden ??km?? olabilir)
      Defanstan Hazard top ??kar?yor yaz?k yani.
      Bence Matic orda fark yaratan adam.
      Okuz gibi guclu, 194 boy var, havadan yerden gecirtmez.
      Iyi top da yapiyor, bence Matic'in oynadigi maclari iyi izle, onun oynadigi takim zor gol yer, Benfica'nin kilit adamiydi.
      Abi 2 ma?t?r izliyorum hi? ?s?namad?m ya, al g?l?m ver g?l?m yap?yor sa?a-sola- defans'a.(fizi?ine diyecek bi ?ey yok) Bug?n Hazard gelip top g?t?rd? defanstan. Chealsea kalitesinde oldu?unu d???nm?yorum.
      Ama daha dikkatli izlerim abi.
      Ayni seyi bizde Tore yapiyor oyun sikistiginda, oyun kitlendiginde amc, amr, aml oynayan adamlar geriye gelip oyun kurarak ataklara farklilik katabilirler.
      Saygilar kardesim.

Yorum Yap

Ayni seyi bizde Tore yapiyor oyun sikistiginda, oyun kitlendiginde amc, amr, aml oynayan adamlar geriye gelip oyun kurarak ataklara farklilik katabilirler.
        Saygilar kardesim.
        Hakl?s?n abi ama bizde Necip-Veli o b?lgede oldu?u i?in pek s?r?tmayan bi durum (Yanl?? anla??lmas?n iyi oyuncudur ama Chealsea kalitesinde de?ildir bence)
        Sayg?lar benden abi daha dikkatli bakar?m ben.

Yorum Yap

Matic'i ?ok be?eniyorum ben

Yorum Yap

Saygilar kardesim.
            Hakl?s?n abi ama bizde Necip-Veli o b?lgede oldu?u i?in pek s?r?tmayan bi durum (Yanl?? anla??lmas?n iyi oyuncudur ama Chealsea kalitesinde de?ildir bence)
            Senin gozler orda #8 e alisik oldugu icin, kim gelse yerini dolduramaz.
            Jose baskanin da soyledigi gibi:
            Frank is Frank, you can't replace him with Fabregas. (Jose Mourinho)

Yorum Yap

Saygilar kardesim.
              Senin gozler orda #8 e alisik oldugu icin, kim gelse yerini dolduramaz.
              Jose baskanin da soyledigi gibi:
              Frank is Frank, you can't replace him with Fabregas. (Jose Mourinho)
              Tabi abi attan inip e?e?e binmek olmuyor Asl?nda Fabregas'a fitim ben.

Yorum Yap

Mesutun asisti kes.

Yorum Yap

Harry Kane s?k??t?rmaya devam ediyor

Arsenala karsi 2 gol

Yorum Yap

Allah Arsenal taraftarina sabir versin. Potansiyeli olupta basarisizliga bu kadar endeksli bir kulup yok sanirim.

Yorum Yap

sturridge 55de oyuna girdi bu gidisle bizim macta 90 dakika oynar

Yorum Yap

Harry kane harbi saglam top?u

Yorum Yap

Ospina ah ah

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Harry kane harbi saglam top?u
                            onu da biz Dirilttik. Te?ekk?r etmeli bize

Yok mu formsuz top?u piyasada? Acaba diyorum ?u Adriano'nun tak?m?yla bir ma? m? yapsak

Yorum Yap

Arsenalde mesutun att??? gol bariz ofsaytt? yan hakem g?rmedi gol?n haricinde pek etkili olamad? arsenal ma? boyunca ?st?n taraf tottenhamd? kazanmay? hakettiler harry kanenin kafa gol? ?ok g?zeldi uzak k??eye b?rakt? topu g?zel zevkli bir ma? oldu.

Yorum Yap

?ngiltere Premier Ligi naklen yay?n ihalesi 5.136 milyar Pound'luk rekor bir ?cretle sonland?r?l?rken, bu parayla igilli ?arp?c? istatistikler ortaya ??kt?.D?nyan?n en zengin liginin yeni naklen yay?n ihalesi y?zde 70'lik bir art?? g?sterdi. Premier Lig'inin naklen yay?nlar? i?in 2016-17 sezonunda ba?layacak ve 3 y?l s?recek d?nem i?in 5.136 milyar Pound ?denecek.

99 milyon Pound: Premier Lig'in en alt s?ras?nda bulunan tak?m bu sezon 62 milyon Pound alacakt?. Bu rakam 99'a ??kacak.

55.3 milyon Pound: Premier Lig'in dibinde yer alan Cardiff, 2013-14'te naklen yay?n gelirlerinden 55.3 milyon Pound ald?.
                                Fransa ?ampiyonu Paris Saint Germain geliri 33.1, ?spanya ?ampiyonu atletico Madrid 31.17 ve Almanya ?ampiyonu Bayern M?nih ise 27,39 milyon Pound ald?.
                                156 milyon Pound: Bu sezon 97.5 milyon Pound olan ?ampiyon tak?m, 2016-17 sezonun 156 milyon Pound alacak.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X