Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?ngiltere Premier Lig 2014-2015 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

VLC Playerde http://hls.goodgame.ru/hls/20932.m3u8
    Avrupa Liginde rakibimiz olacak Liverpool'u tan?yal?m

Yorum Yap

Iki metrelik ofsayt? g?rmedi allah?n belas?.

Yorum Yap

ManU att??? 2. gol net ofsaytt?, ben burdan g?rd?m yan hakem g?remedi...

Yorum Yap

Kafaya cikan adam topa degmedi gibi gordum vlc den gordugum kadariyla

Ama olsun liverpoola koysunlarda nasil olursa olsun, en guzelide boyle goller yemeleri.

Yorum Yap

Steerling i?ine ettin ma??n i?ine. De Gea da bu sene o beklenen seviyeye gelmi? g?z?k?yor. Kendinden emin.

Yorum Yap

Liverpool ka??rd?k?a ManU at?yor. Ma??n ?zeti bu...

Yorum Yap

Balotellinin 2 Sterlingin 3 net pozisyonu var. Manu'nun bu kadar pozisyonu yoktu.
                Liverpool'u isteyenler bence bir daha d???ns?n.

Yorum Yap

Aslı Mert Kavuzlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Balotellinin 2 Sterlingin 3 net pozisyonu var. Manu'nun bu kadar pozisyonu yoktu.
                  Liverpool'u isteyenler bence bir daha d???ns?n.
                  manunun defans ??p yanliz.. Ama tabi bende liverpoolu istemiyorum bu turda. Yari finale cikarsak orda gelsin
                  En son düzenleyen Talha Karanfiler; 14-12-2014, 23:56.

Yorum Yap

Liverpool'u isteyenler sene basinda Leverkusen'i on elemede isteyen arkadaslarla ayni kafada, Balotelli cikip yari sahadan 2 tane sallar icerde disarda, Sterling fisek gibi, Serdar ile mi yakalayacaksin, Motta ile mi?
                    Liverpool ile 100 mac yapsak en kotu hallerinde, alacagimiz en fazla mac sayisi 10 civaridir. Adamlar Premier League takimi ve biz sirf hirsimizdan Liverpool diyoruz, cok talihsiz olmus. Cek ordan bir Aalborg, devam yola...

Yorum Yap

Aslı Metin Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Liverpool'u isteyenler sene basinda Leverkusen'i on elemede isteyen arkadaslarla ayni kafada, Balotelli cikip yari sahadan 2 tane sallar icerde disarda, Sterling fisek gibi, Serdar ile mi yakalayacaksin, Motta ile mi?
                      Liverpool ile 100 mac yapsak en kotu hallerinde, alacagimiz en fazla mac sayisi 10 civaridir. Adamlar Premier League takimi ve biz sirf hirsimizdan Liverpool diyoruz, cok talihsiz olmus. Cek ordan bir Aalborg, devam yola...
                      Liverpool'u istedi?imden de?il (??nk? onla ilgili daha k?t? planlar?m var) ama gelse de bu kadar basit de?il bence ??nk? Bilicin tak?mlar? ?ngilizler kar??s?nda hep iyi oynam??t?r. Balotelli ??k?p 2 tane uzaktan sallayaca?? ihtimali kadar sinirden k?rm?z? kart g?rme ve bencillik yapma ihtimali de var. Sterling daha gen? sa?? solu belli olmaz Arsenalli chemberlain benzeri alan b?rakmazsan o da etkisiz kal?r uutmay?n ki Liverpool hala Gerard ile ayakta, ?yle bir e?le?mede Gerard?n bize kar?? di?er oyunculara g?re daha fazla sorun ??kartma olas?l??? var.

Yorum Yap

Aslı Burak U?ur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Liverpool'u istedi?imden de?il (??nk? onla ilgili daha k?t? planlar?m var) ama gelse de bu kadar basit de?il bence ??nk? Bilicin tak?mlar? ?ngilizler kar??s?nda hep iyi oynam??t?r. Balotelli ??k?p 2 tane uzaktan sallayaca?? ihtimali kadar sinirden k?rm?z? kart g?rme ve bencillik yapma ihtimali de var. Sterling daha gen? sa?? solu belli olmaz Arsenalli chemberlain benzeri alan b?rakmazsan o da etkisiz kal?r uutmay?n ki Liverpool hala Gerard ile ayakta, ?yle bir e?le?mede Gerard?n bize kar?? di?er oyunculara g?re daha fazla sorun ??kartma olas?l??? var.
                        Canim kardesim, Steven Gerrard'i yazmaya gerek duymuyorum, dedigin gibi adamlarin kalbi o.
                        http://www.thisisanfield.com/season/liverpoolfc-squad/

Mignolet
                        Glen Johnson Dejan Lovren Mamadou Sakho Jose Enrique
                        Raheem Sterling Gerrard Jordan Henderson Coutinho
                        Daniel Sturridge Rickie Lambert

Ben cekiniyorum acikcasi, Besiktas'a kimi istemezsin bu 11'den?
                        Daha Balotelli, Lucas Leiva, Adam Lallana var yani, neden orda kiyida kosede Aalborg varken Liverpool?

Yorum Yap

Aslı Burak U?ur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Canim kardesim, Steven Gerrard'i yazmaya gerek duymuyorum, dedigin gibi adamlarin kalbi o.
                          http://www.thisisanfield.com/season/liverpoolfc-squad/

Mignolet
                          Glen Johnson Dejan Lovren Mamadou Sakho Jose Enrique
                          Raheem Sterling Gerrard Jordan Henderson Coutinho
                          Daniel Sturridge Rickie Lambert

Ben cekiniyorum acikcasi, Besiktas'a kimi istemezsin bu 11'den?
                          Daha Balotelli, Lucas Leiva, Adam Lallana var yani, neden orda kiyida kosede Aalborg varken Liverpool?
                          ben Liverpoolu istiyorum demedim sadece ??ksa da karalar ba?lamam zaten benim de oyun Aalborga idi. ??yle yapal?m Arsenal mi daha iyi Liverpool mu? Tottenhamdan da bir s?r? adam almak isteriz. Ben Arsenal ve Tottenhamdan Be?ikta? alacak daha fazla isim bulurum Liverpoola g?re. ?simlere tak?lmayal?m ?nemli olan performans. Tabiyki ben de ge?ebilece?imiz en basit tak?m? istiyorum. Liverpoolun da s?ras? gelecek bir ?ampiyon olal?m takviyeler yapal?m ?amp liginde gelsinler tabi daha da k?t?ye giderek Gerard ya?lan?yor onun yerini doldururken sorun ya?ayacaklar biz de ?n?allah g??lenere devam edece?iz yeni stad?m?z yap?lacak i?te o zaman intikam zaman?!

Yorum Yap

Tabi ki Arsenal, Calum Chambers, Francis Couqelin ve Gedion Zelalem haric her oyunculari Besiktasimiza yakisir.
                            Tottenham'da da Vlad Chiriches, Benji Stambouli ve ve Nabil Bentaleb harici her oyuncu gelirse bizi mutlu eder.
                            Bugun Manu-Liverpool macini izledim, Sterling laubali olmasa ve De Gea bir suru top cikarmasaydi. tersi bir skor olacakti, 1-4, 2-5 bitse nasil oldu bu skorlar denmezdi.
                            Anlastigimiz konu, ikimiz de Liverpool'u istemiyoruz, anlatmaya calistigim sey Liverpool'un kek gorulmesi.

Be?ikta?'?n muhtemel rakipleriWolfsburg (Almanya)
                            Anderlecht (Bel?ika)
                            Aalborg (Danimarka)
                            Guingamp (Fransa)
                            Ajax (Hollanda)
                            PSV Eindhoven (Hollanda)
                            Liverpool (?ngiltere)
                            Villarreal (ispanya)
                            Sevilla (?spanya)
                            Roma (?talya)
                            Torino (?talya)
                            Celtic (?sko?ya)
                            Young Boys (?svi?re)
                            Dnipro (Ukrayna)
                            Ya Aalborg ya Guingamp gelsin sonra bakariz.
                            Karsilasmak istemediklerim, kesinlikle Olympiakos, Bilbao,Sevilla,Roma, Everton, Zenit.
                            Liverpool finalde gelsin.

Yorum Yap

Tabi ki Arsenal, Calum Chambers, Francis Couqelin ve Gedion Zelalem haric her oyunculari Besiktasimiza yakisir.
                              Tottenham'da da Vlad Chiriches, Benji Stambouli ve ve Nabil Bentaleb harici her oyuncu gelirse bizi mutlu eder.
                              Bugun Manu-Liverpool macini izledim, Sterling laubali olmasa ve De Gea bir suru top cikarmasaydi. tersi bir skor olacakti, 1-4, 2-5 bitse nasil oldu bu skorlar denmezdi.
                              Anlastigimiz konu, ikimiz de Liverpool'u istemiyoruz, anlatmaya calistigim sey Liverpool'un kek gorulmesi.

Be?ikta?'?n muhtemel rakipleriWolfsburg (Almanya)
                              Anderlecht (Bel?ika)
                              Aalborg (Danimarka)
                              Guingamp (Fransa)
                              Ajax (Hollanda)
                              PSV Eindhoven (Hollanda)
                              Liverpool (?ngiltere)
                              Villarreal (ispanya)
                              Sevilla (?spanya)
                              Roma (?talya)
                              Torino (?talya)
                              Celtic (?sko?ya)
                              Young Boys (?svi?re)
                              Dnipro (Ukrayna)
                              Ya Aalborg ya Guingamp gelsin sonra bakariz.
                              Karsilasmak istemediklerim, kesinlikle Olympiakos, Bilbao,Sevilla,Roma, Everton, Zenit.
                              Liverpool finalde gelsin.
                              finale kalsak ve finalde liverpool ile oynasak varya polonyayi yikariz resmen

Yorum Yap

Zorlanmayaca??m?z bir tak?m? ?ekme taraftar?y?m bende.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X