Sayfa 2/23 lklk 1234512 ... SonSon

Konu: Beikta'mzda Grmek stediiniz Oyuncular

Demba Ba

Not: 32-33 yanda yldz oyuncu almaya karym. Uzun vadede faydal olacak isimler lazm.
    Konu Akn Keske tarafndan (07 Nisan 2014 Saat 12:35 ) deitirilmitir.

Alnt Ozan Omrak Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    van der vaart hi bir zaman iyi bir 10 numara olmad demek garip adam real transfer etti ve gnderilirken tm taraftar tpk mesut zilde olduu gibi isyan etmiti mesuttaki gibi olmasada hata olarak yorumlanmt
    gnl ister diego ribas alalm ama zaten bizim ynetim ne VDV alabilir ne de diegoyu huntu alrlar Huntta iyi bir oyuncu olmasna ramen L seviyesinde bir oyuncu deil
    sagnaya gelecek olursak onuda alamayz ama aldmz dn yllardr sabeksiz oynayan bir Beiktata sa beke alves etkisi yaratr!!
    daha farkl oyuncu derken mesela kim ?????
    Van der vaart isine bukadar karamsar bakmayin abi, Van der vaart biliyor Besiktas'a gidebilecegini. Kendisi de soyluyor belki Besiktasa gidebilirim diye.

Ciro mmobile forvet iin mkemmel transfer olur. Efsane olur

Ersem kardeim keke senin dediin gibi olsa ama bu ynetimin yaptklar ortada o yzden umutlanp utanmak istemiorum.
    geenlerde fikret oraman yle dedi L ye kalrsak yldz transferler yapacaz kalamazsak byk transferler beklemeyin tarznda bir szd
    ya sen asl L ye kalmak iin transfer yapman gerekiyor.
    neyse ben dndke sinirleniyorum

Ersem kardeim keke senin dediin gibi olsa ama bu ynetimin yaptklar ortada o yzden umutlanp utanmak istemiorum.
    geenlerde fikret oraman yle dedi L ye kalrsak yldz transferler yapacaz kalamazsak byk transferler beklemeyin tarznda bir szd
    ya sen asl L ye kalmak iin transfer yapman gerekiyor.
    neyse ben dndke sinirleniyorum
    Dogrudur abi, transfer konusunda yinede fazla umutlanmamak lazim.
    Ama yani Van der Vaart'in masorune takimdan ayrilmak istiyorum dedigini, masorunun peki nerelere gidebilirsin sorusuna mesela Besiktas olabilir dedigini biliyorum.

stopere Serdar Ta,
    10 numara olarak Ben Arfa gibi ok ynl, takmn ehresini deitirecek kalitede biri,
    forvete Gomis, Demba Ba, Mame Diouf'dan biri alnmal

Dorin Rotariu - Dinamo Bukres

yelik tarihi
    Mays 2008
    Yer
    Bu kadeh senin erefine Hernandez !
    Ya
    30
    Yasin ztekin,

Olcan Adn,

Fransz gen,hzl,bitirici forvet. Afrikal da olabilir.

Hunt, Gomis, Lescott ya da Kaboul, Cisse ve ya Demba Ba, Jimmy Durmaz, Deniz Tr

Sol bek, Motta'nn bonservisi.

Sa bek, Srna ve Tark amdal (Serdar' yollasnlar).

Stoper, mer Toprak ve Zago & Ronaldo ayarnda bir yabanc.

Orta saha, Van Der Vaart ya da Diego ve salam bir yerli (Gkhan nler, Seluk nan gibi).

Sol & sa ak, Gkhan Tre'nin bonservisi ve bir yerli daha. Olcan Adn olabilir.

Forvet, Demba Ba ya da Papiss Cisse.

Demba BA

iPhone 'den Tapatalk aracl ile gnderildi

Norve'in Stabaek takmnda oynuyor.. 20 yanda..Bu ocuu takipteyim.

PROFIL SAHIBI FRANCK BOLI

unbekannt
    Vatandaki isim: Bi Sylvestre Franck Fortune Boli
    Doum tarihi: 07.12.1993
    Doduu il: Yamoussoukro
    Ya: 20
    Boyut: 1,80
    Uyruk: Fildii Sahili
    Pozisyon: Forvet - Santrafor
    Ayak: sa ayak
    Piyasa deeri: 300.000
    875.000 TL
    Oyuncu danman: Smart Sports Management
    Konu Mecit Ogrenci tarafndan (07 Nisan 2014 Saat 23:44 ) deitirilmitir.

van der vaart hi bir zaman iyi bir 10 numara olmad demek garip adam real transfer etti ve gnderilirken tm taraftar tpk mesut zilde olduu gibi isyan etmiti mesuttaki gibi olmasada hata olarak yorumlanmt
    gnl ister diego ribas alalm ama zaten bizim ynetim ne VDV alabilir ne de diegoyu huntu alrlar Huntta iyi bir oyuncu olmasna ramen L seviyesinde bir oyuncu deil
    sagnaya gelecek olursak onuda alamayz ama aldmz dn yllardr sabeksiz oynayan bir Beiktata sa beke alves etkisi yaratr!!
    daha farkl oyuncu derken mesela kim ?????
    real kimleri transfer etmedi ki bu zamana kadar vart onlarn yannla leblebi fstk kalr.
    bi halt yiyemedi hemen utland le de real taraftar falan alamad.sonrasda tothenam a gitti ayn terane ordada dnd bi halt yiyemedi sonras malumnuz.kariyeri ani k yapp bodoslama aa inen bi izgide o yzden kesinlikle ilgilenilmemeli bile.
    iyi oyuncu diye sadece isme ynelik transfer yaparsak gene bize hsran.hadi gen biri olsa neyse ya 31 seneye 32 adam son son keyi dnme peinde.

19 Christian Atsu
    Vitesse Arnhem, Eredivisie (Hollanda)
    u anda milli oyuncu: Gana
    Valeri QazaishviliZakaria Labyad dn alnd Chelsea. Oradaki szleme: biti 30.06.2018
    Profil sahibi Christian Atsu

www.fcporto.pt
    Vatandaki isim: Christian Atsu Twasam
    Doum tarihi: 10.01.1992
    Doduu il: Ada Foah
    Ya: 22
    Boyut: 1,72
    Uyruk: Ghana
    Pozisyon: Orta saha - Orta ofans
    Ayak: sol ayak
    Piyasa deeri: 6.000.000
    17.500.000 TL

ve

16 Bilal Basacikoglu
    SC Heerenveen, Eredivisie (Hollanda)
    Milli oyuncu: Niederlande U19
    Szabolcs VargaRajiv van La Parra
    Profil sahibi Bilal Basacikoglu

Getty Images
    Doum tarihi: 26.03.1995
    Ya: 19
    Uyruk: Trkiye
    Hollanda
    Pozisyon: Forvet - Sol Kanat
    Ayak: sa ayak
    Piyasa deeri: 750.000
    2.200.000 TL
    Oyuncu danman: Sports Entertainment Group
    Konu Burhan Bekta tarafndan (08 Nisan 2014 Saat 12:12 ) deitirilmitir.

Alnt Ramazan Kurtulus Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    real kimleri transfer etmedi ki bu zamana kadar vart onlarn yannla leblebi fstk kalr.
    bi halt yiyemedi hemen utland le de real taraftar falan alamad.sonrasda tothenam a gitti ayn terane ordada dnd bi halt yiyemedi sonras malumnuz.kariyeri ani k yapp bodoslama aa inen bi izgide o yzden kesinlikle ilgilenilmemeli bile.
    iyi oyuncu diye sadece isme ynelik transfer yaparsak gene bize hsran.hadi gen biri olsa neyse ya 31 seneye 32 adam son son keyi dnme peinde.
    real madrid barcelona bunlar herkesi alabilir
    abcak VDV real madrid taraftar tarafndan ok sevilen bir oyuncuydu gnderilirken gitmesinin yanl olduu belirtiliyordu. tpk mesuttaki gibi belki mesutunki kadar sansasyon yaratmad ama yle olduunu net biliyorum madridde yaayan arkadalarmdan dolay da bunu sylyorum
    adam 2008/2009 da 53 maa km 7 gol 9 asistle oynam 2009/2010 sezonunda madridle 45 maa kp 9 gol 12 asistle oynam
    bir sonraki sene tothenama gidip bi halt yiyemedi dediiniz adam 45 mata 16 gol 11 asistle oynam yine bir sonraki sene 46 ma 15 gol 8 asist le oynam
    geen sene yani 30 yandaki VDV hamburgda 36 mata 10 gol 12 asistle oynam
    en son hangi 10 numaramz 10 gol barajn geti benim hatrladm sergen 100. ylda 12 gol atmt
    evt ya olarak 31 yanda gelecek bunda haklsnz ama hagi rnei 2 sene nce 34 yandaki alexin yaptklar ortada
    hayr daha iyisi varsa sizde syleyin diyelimki doru ya bu VDV den daha iyidir.

mesela ben diegoyu tercih ederim bonserviside yok ama en az 3,5 ister art piyasas hala olan bir futbolcu ve diyelimki avrupada hi bir klple anlaamad trkiyede fener bizden fazla para verir ve bitirir iini