Sayfa 7/8 lklk ... 45678 SonSon

Konu: Beikta'mz ile lgili Basndan Haberler

Kartal
    yelik tarihi
    Kasm 2008
    Yer
    Hamburg Almanya... Usak... birazda Nottingham
    Ya
    34
    Alman sitesinde Bastian Schweinsteiger haberi cikti. Acaba yil sonu Sosa gnderilip yerine orta sahanin ortasina Schweinsteiger mi dsnlyor? Bizde rahat 3 sene oynar

Bizim futbol direktr Ali Naibi Arjantin'li sol bek Emmanuel Mas' takibe alm twitterda Sene sonunda szlemesi bitiyor elemann ben Fm den tanyorum sadece ok iyiydi oyunda.Belki de sadece takip ediyordur ama ite bende ki sol bek istei byle umuyor.
    Konu Tolga Sever tarafndan (07 Nisan 2016 Saat 20:49 ) deitirilmitir.

Alnt Nihat Zeybek Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alman sitesinde Bastian Schweinsteiger haberi cikti. Acaba yil sonu Sosa gnderilip yerine orta sahanin ortasina Schweinsteiger mi dsnlyor? Bizde rahat 3 sene oynar
    allah korusun
    heleki sosann yerine
    apayr adamlar 1
    adam kronik sakat 2
    artk ondan i geti 3

Alnt Tolga Sever Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bizim futbol direktr Ali Naibi Arjantin'li sol bek Emmanuel Mas' takibe alm twitterda Sene sonunda szlemesi bitiyor elemann ben Fm den tanyorum sadece ok iyiydi oyunda.Belki de sadece takip ediyordur ama ite bende ki sol bek istei byle umuyor.
    Takibi brakm Ali Naibi , forzada kstebekler var

• Ertan Szgn@ertansuzgun 1 sa.1 saat nce
      Beni transfer konusunda bilen bilir...nanmadm bir haberi yazmam.Gkhan'n en yakn arkadalarndan biri sylyosa bize yazmak der...

131 retweet174 beenme
      Yantla

Retweetle
      131

Been
      174

Daha fazla

STHBARAT: Beikta'ta srada Caner ve Mehmet Topal var. ki oyuncuyu ikna etme yolunda ok ciddi admlar atld.

226 retweet222 beenme
      Yantla

Retweetle
      226

Been
      222

Daha fazla

STHBARAT: Beikta, Fenerbahe'den Gkhan Gnl'le sz kesti. ok ok byk ihtimalle Beikta'a hayrl olsun.

428 retweet385 beenme
      Yantla

Retweetle
      428

Been
      385

Daha fazla

fabricio haberi doruysa 2.boyko vakas olur elimizde patlar byk ihtimalle

Avusturya manda bu arkada izlemiiz diyorlar,

Alnt Alican Osanmaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Avusturya manda bu arkada izlemiiz diyorlar,

ok potansiyelli bi oyuncu ama Red Bull'un yeni byk projesi olan ve bu projenin bana da Rangnick'i getirdii Leipzig'den u anda iyi oyuncu almak imkansza yakn. Bundesliga'da harika iler yapyorlar ve bteleri de muazzam. Atn'a kar olan bonkrlkleri de kulbede oturttuklar 10 ksr milyon euroluk oyuncular da btelerinin ne denli byk olduunu gsteriyor. Sabitzer ok ok zor.

Sabitzer ok iyi adam ama Almanya ligi 2.si Leipzigin as oyuncusu brakmazlar braksalarda bizim alabileceimiz rakamlara brakmazlar

SERDAR SARIDA@serdarsaridag 10 sa.10 saat nce
    Yeni 10 numara iin tek ipucum Akdeniz akamlar olur

Serdar Sarda Keisuke Honda dan bahsediyor bence devre aras problem karda olmazsa sezon sonu kesin geliyor demi Honda nin sezon sonu szlemesi bitiyor zaten

Palmerias tan Gabriel Jesus keke alnabilse daha da parlamadan.Menajerin biri 12 ye bitiririm fln demiti yazn transfer sezonunda.Talisca dan da nter de oynayan Gabigol den de kat be kat daha iyi.Juventusta oynayan Arjantinli Paulo Dybala iin 55 - 60 mil euro konuuluyor.Jesusu ileride tahminlerin stnde paralara satabiliriz.