Sayfa 2/8 lklk 12345 ... SonSon

Konu: Beikta'mz ile lgili Basndan Haberler

Ilhan mansiz beikta'a dnyor!

lhan Mansz 10 yl sonra yeniden Beikta'a geliyor.
    Siyah beyazl ynetim, lhan Mansz' teknik direktr Slaven Bilic'in yardmcs olarak teknik heyete dahil etmek iin almalara balad. lhan, bugn Nevzat Demir Tesisleri'ne gelerek Futbol Direktr nder zen ile grt.Yaklak 3 saat sren grmede lhan'n Beikta'a nasl katk salayacan ve neler yapabileceini zen'e aktard ifade edildi. zen'in de lhan Mansz'a nasl bir grev verilecei ve teknik direktr Bilic'in yardmcs olarak kendisinden ne beklendiini dair dncelerini aktard bildirildi.Grmenin olumlu getii renilirken, zen'in yapt grme konusunda bakan Fikret Orman'a rapor verecek. nder zen ve lhan Mansz'n nmzdeki gnlerde yeniden bir araya gelecekleri ve bir aksilik kmamas durumunda 37 yandaki futbol adamnn yeni sezondan itibaren antrenr olarak siyah beyazl kulpte greve balayacak.2001-2004 yllar arasnda Beikta'ta forma giyen lhan Mansz, 2001-2002 sezonunda gol krall yaamt. O sezon Arif Erdem ile birlikte 21 gol atarak siyah beyazl forma ile gol krall yaayan son futbolcu olan lhan, 2004 ylnda Japonya'nn Vissel Kobe takmna transfer olmutu. st ste yaad sakatlklar nedeniyle 2005 ylnda ve henz 30 yanda iken aktif futbol yaantsn sona erdiren lhan, sonraki 3 yl futbola geri dnmek iin youn uralar vermesine ramen yakasn brakmayan sakatlklar nedeniyle bu isteini gerekletiremedi.Futbolu brakmasnn ardndan yaantsna Almanya'da devam eden lhan Mansz, bugne kadar antrenr olarak grev yapmad.

Transfer budur. lhan Mansz futbolculara ruh katar.

Gsterici antrenr olarak m gelecek. Ayrca ne ruhu la bu ruhlar aleminde mi yayoruz, iimiz ruhlara kalsayd lke olarak 4 ylda 1 dzenlenen dnya kupasna katlrdk, proflamak lazm i ahlak lazm.

Lkin A idik, yedik kombine parasn. . .

Yeni transfer taraftar coturacak

Beikta ynetiminin transferdeki ncelikli hedefi takma liderlik yapacak yabanc bir yldz kadroya katmak. Bu arada ynetim, 2-3 isim dndaki tm yabanc oyuncularn gnderecek.

Beikta'ta ynetim, Futbol Genel Direktr nder zen ile teknik direktr Slaven Bili'in grleri dorultusunda transfer stratejisini belirlerken, zellikle taraftarlar tribnlere ekecek nl bir yabanc golcnn kadroya katlmas hedefleniyor.

Siyah beyazllar, taraftarn byk beenisini toplayacak yabanc santrfor dnrken, Chelsea'de forma giyen Kamerunlu Samuel Eto'o alternatif olarak deerlendiriliyor.

Ynetimin gelecek bu isme kaptanl da vererek, takmn liderliini yapmasn isteyecei belirtildi.

Beikta, yeni sezonda u an kadroda bulunan yabanc futbolcularndan 2 veya 3 tanesini dndakilerle yollarn ayrmay planlyor. Siyah beyazllar Atiba Hutchinson, Pedro Franco, Ramon motta dndaki yabanc futbolcular ile yola devam etmeyecek.

Siyah-beyazllarn yabanc bir sol bekle de temasta olduu ve bu transferin gereklemesi halinde Motta'nn da gnderilebilecei renildi.

Beikta'ta yeni sezon planlarnda daha nce Sezer ztrk ile birlikte kadro d braklan brahim Toraman da dnlmyor. Ynetimin, brahim Toraman ile konuarak tecrbeli futbolcuya "affedilsen bile gelecek sezon oynama ansn yok. Kariyerini baka takmda tamamla sonra gel Beikta'ta grev al" teklifi yaplacak.

Beikta'ta Kasmpaa ile hafta sonu oynanacak man hazrlklarna devam ediliyor. Siyah beyazllarn sabah yapt antrenmana tedavi olan Manuel Fernandes, Ersan Glm, Julien Escude, Cenk Gnen ve Muhammed Demirci katlmad. Atiba Hutchinson salonda Hugo Almeida ve Tomas Sivok takmla birlikte alt. Beikta, Kasmpaa ma hazrlklarn cuma gn saat 18:00'de yapaca antrenmanla tamamlayacak ve kampa girecek.

Kaynak: Lig TV

Beikta'n 7.5 milyon Euroluk satn alma opsiyonunu kullanmad ve kiralk szlemesi 1 Haziranda sona eren Gkhan Tre, siyah-beyazl ynetime mesaj yollad.

nili-kl kariyerinde Beiktata kendisini bulan milli futbolcu, gnlnn Kartaldan yana olduunu sylerken bonservis sorununun zlmesi durumunda imza atmaya hazr olduunun altn izdi.

Siyah-beyazl kulp ats altnda kimseyle bir sorun yaamadn belirten yetenekli yldz, Beikta ok seviyorum. Ne takm arkadalarmla ne de teknik heyetten bir kimseyle sorun yaadm. Kulbmle de maddi ya da manevi bir problemim asla olmad. Ben Beiktata oynamaktan keyif alyorum. u an tek sorunum bonservisim. Eer bu problem halledilirse ok sevdiim Beiktaa koa koa gelirim ve imzam atarm ifadelerini kulland.

Kaynak: Vatan

Yeri burasimidir bilmiyorum ama Telgraph da cikmis haber. demekki Bir seyler var.
    Yanliz 5 million pound demisler ki komik. Sacma sapan topculara kapiyi 20 milyondan aciyorlar tore 5 milyon oyle mi? olur canim
    Dembabaya da 8 milyon demisler baska bir haberde.

Gokhani MANU ya 20 den asagiya vermemek lazim. dembabayi devra arasi gondermek olmaz oynasin sezon sonu onu da 20 den asagiya birakmamaliyiz.

Manchester United News & Rumours : Man Utd transfers: Louis van Gaal targets Besiktas wing Gokhan Tore... http://bit.ly/1C32fnv #united

Sper Ligde liderlik koltuuna oturan Beikta, gen oyunculara yatrp yapmaya devam ediyor. Transfer Merkezinin haberine gre, siyah-beyazl ekip ran asll sveli futbolcu Daniel Tabriziyi stanbula getirdi.

1997 doumlu olan Daniel Reza Hossein Tabrizi, orta saha ve kanatlarda oynayabiliyor. Tabrizi, sve alt ligleri takmlarndan Fassbergs formasn giymekte.

Siyah beyazllar, Kasmpaa'dan Ryan Babel ve Tunay Torun'a kancay takt. Teknik direktrlk koltuunu enol Gne'e emanet etmeyi planlayan Beikta, transferdeki hedeflerini de belirledi. Gndemde Kasmpaa'nn yldzlar Babel ve Tunay var.

ERSOY ZDEM / AMK SPOR

ampiyonluk umutlarn kaybeden Beikta, yeni sezonun kadrosunu oluturmak iin imdiden almalara balad.
    enol Gne ile prensip anlamasna varan futbol ubesi, tecrbeli altrcnn hazrlad liste dorultusunda transferdeki hedeflerini belirledi. Ynettii her takmda hzl kanat oyuncular ile oynayamay seven Gnein, Kasmpaann yldzlar Ryan Babel ile Tunay Torunu istedii kaydedildi. Ynetim de bu dorultuda Kasmpaann kapsn ald.

1.5 MLYON EURO
    Lacivert beyazl ynetim, Tunay Torun iin 2.5 milyon Euro talep etti. Paadan ayrlmak isteyen Tunay iin kulb, Pazarlk yapabiliriz mesajn iletirken Beiktan bu futbolcu konusunda 1.5 milyon Euro nerdii renildi.
    Ancak Babel konusunda Kasmpaann tavr net oldu. 4.5 milyon Euro talep eden stanbul temsilcisi bu rakamn altna kesinlikle inmeyeceklerini belirtti.

Tunayn, Olcay ahan, Tolgay Arslan, Gkhan Tre gibi Beiktallarla olan yakn dostlupu transferin gerekleme ihtimalini glendiriyor.Siyah beyazllar, Kasmpaa'dan Ryan Babel ve Tunay Torun'a kancay takt. Teknik direktrlk koltuunu enol Gne'e emanet etmeyi planlayan Beikta, transferdeki hedeflerini de belirledi. Gndemde Kasmpaa'nn yldzlar Babel ve Tunay var.

http://amkspor.sozcu.com.tr/2015/05/...ombasi-419003/

(haber Ersoy zdem'in olduu iin paylatm, normalde hi bir gazete haberine inanmam. Ersoy'un yalan yazacan dnmyorum, grmedim)

Alnt Murat Dugencioglu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    <xqwerx
    Kucamda olum vard. Yavru kartalmn forzadaki ilk mesaj oldu

Ordu Beiktallar Dernei'nden rnek davran

Ordu Beiktallar Dernei, Ramazan aynda ihtiya sahiplerine datlmak zere 150 gda kolisini datmaya balad.

15 Haziran 2015 - 18:02 | Son Gncelleme: 15.06.2015 - 18:03 |
    A+A-

Yorum Yaz0

Milliyet

Ordu Beiktallar Derneine ye taraftarlar Orduda takdir edilecek bir davrana imza att. Dernek yesi taraftarlar, Ramazan aynda ihtiya sahibi vatandalara datlmak zere gda kolileri hazrlatarak ilgili yerlere ulatrmaya balad. Ordu Beiktallar Dernei Bakan Korkut Karako, lk etapta dernek yelerimize ar yaparak Beikta kulbnn kuruluunun 112. yl dnm sebebiyle 112. ylda 112 koli kampanyas balatmtk. Ancak ilgi giderek art ve u an 150 koliyi getik. 50 koliyi Ordu Genlik Merkezine, kendilerinin tespit ettii ihtiya sahibi ailelere datlmak zere teslim ettik. 50 koli de Ordu Engelliler Derneine vereceiz. Onlar iftar saatlerinde ihtiya sahibi ailelere ulatracaklar" dedi.

Dnyann en kalabalk lkeleri arasnda yer alan Pakistan, Hindistan benzeri bir futbol yatrm yapmak istiyor. Kriketten sonra lkedeki en popler spor dal olan futbolun en byk tutkunlarndan birisi de Pakistann eski Devlet Bakan Pervez Merref.
    2012 ylnda stanbul'da fanatik taraftar olduu Beikta Kulb'n ziyaret eden Merref'e Fikret Orman, "krmz" bir Beikta formas takdim etmiti. Merref o dnemde Orman'dan, Pakistan'daki futbolun gelimesi iin de yardm sz almt. Eitimini Trkiye'de alan Merref siyasetten el ektirildii iin kendini futbola adad.

lkedeki byk firmalarn futbola yatrm yapmas iin harekete geen Merref'in ilgin bir de hamlesi oldu. lkenin u anda en fazla umut vaadeden oyuncusu Saadullah Khan' Beikta'a gnderebileceini ama tm masraflarnn bu irketler tarafndan karlanmasn talep etti.

Merref'in, Beiktal yneticilerle grerek Khan' kabul etmeleri durumunda Pakistanl byk irketlerin de siyah-beyazl takma sponsor olacaklar konusunda gvence verdii gelen bilgiler arasnda. Bu arada anlama olursa Beikta ilerleyen dnemde Pakistan'da futbol okulu kuracak ve futbolun geliimine katk yapacak

http://spor.mynet.com/besiktas/85751...iz-teklif.html

Spor gazetelerinde ad geen Balanta ve Mehmet Ekici alnrsa takmmzn en byk zaaflar hallolmu olur. (hzl stoper ve duran toplar) Mehmet'e 2 m Euro ve Balanta'ya Franco + 3 m Euro yeterli olur.

TRANSFER | Beikta, Fiorentina'nn ilili ortasahas Mati Fernandez'in menajeriyle transfer grmelerine balad.