Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Euro 2020 Eleme Maçı : TÜRKİYE - ANDORRA

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Hamit Bektas
    yanıtladı
    Acilen ispanya ya yada Bundesliga ya gitmeli Cenk.

Gesendet von meinem ANE-LX1 mit Tapatalk

Bir yorum yaz:

• Onur Şaner
    yanıtladı
    Daha çok çalışması gerekiyor. Servetine servet katmıştır ama geleceğini köreltiyor yedek kalarak.

Bir yorum yaz:

• Selin Cabas
    yanıtladı
    Aslı Merter Erhuy tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Selin Cabas tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Cenke ne olmuş ya
    Hani o guclenen bizden giden cenk nerde bugunki cenk
    Maç kondisyonu diye bir şey var kardeşim. Eğer bu adam Everton'da yedek kalmaya devam ederse bundan daha beter olur.
    tamm kabul ediyorum ama bence cenk çalışmayı da bırakmış

Bir yorum yaz:

• Güray Metin
    yanıtladı
    Aslı Merter Erhuy tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Cenke ne olmuş ya
    Maç kondisyonu diye bir şey var kardeşim. Eğer bu adam Everton'da yedek kalmaya devam ederse bundan daha beter olur.
    cenk'in her zamanki hali bu. kalabalık ve sert savunmalara sahip olan takımlara karşı oynadığımız maçlarda ağzının içine orta yapılmadıkça veya penaltı olmadıkça kendisi pek görünmez.

Bir yorum yaz:

• Sezgin Yesildal
    yanıtladı
    Evet milli maçta kırmızı beyaz Tişörtü veya milli takım forması olmadı Beşiktaş forması ile gelinir çünkü armamızda türk bayrağı var [emoji3].

İstanbul da rakip oyuncuları ıslıklar oluyor bakınız Arda volkan emre vesaire. Gerçi bu zatlara her yerde oluyor zira pislik ve karaktersizler.. en iyisi Anadolu.. Anadolu iyidir iyi.. en sevdiğim hata..

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!!

Bir yorum yaz:

• Hakan Özbek
    yanıtladı
    Diğer şehirlerdeki ortamları gördükten sonra İstanbul'da milli maç olmamalı diye düşünüyorum. Ne görsel ne duygusal bütünlük yok. Formasından şarkısına herkes ayrı telden çalıyor. Ve tamamen skor odaklı bir baskı var. Bu da sahaya olumsuz yansıyor. Milli maçlar Anadolu'da daha baskılı daha organize atmosferde oynandığından -özel maç belki ama- eleme grubu maçları İstanbul'da oynanmamalı. Bence...

Bir yorum yaz:

• Sezgin Yesildal
    yanıtladı
    Piyasi değeri 18m€ sözleşmesi 2022 ye kadar. 5 yıllık mı imza atmış. Ha dedim bir sene sonra gelsin geriye ancak kiralık gelir o da..

Zaten bu Avrupa hevesi nedir ya. Gelmişsin Beşiktaş'ıma kal efsane ol. Töre bu ozzy hepsi aynı kafa..

Bir yorum yaz:

• Merter Erhuy
    yanıtladı
    Cenke ne olmuş ya

Bir yorum yaz:

• Selin Cabas
    yanıtladı
    Cenke ne olmuş ya

Bir yorum yaz:

• Ozan Metlioğlu
    yanıtladı
    Aslı İsmail Arı tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    İyi kurtulduk şu adamdan valla. Quaresma’nın da bi suçu yokmuş. Bu adamın bi oyun planı falan yok. Sosa Atiba Gomez’in yetenekleri, 2. Yılda da Talisca’nın önderliğinde 2 şampiyonluk almışız. Zamanında gitse en az 1 şampiyonluk daha olurdu.
    Burak'ı çok istedi yalnız. Bugünkü oyun forvetsizlikten. Aynı kadroya cengiz Burak ekleyince Fransa karşısında güzel oyun çıkmıştı.

Bir yorum yaz:

• İsmail Arı
    yanıtladı
    İyi kurtulduk şu adamdan valla. Quaresma’nın da bi suçu yokmuş. Bu adamın bi oyun planı falan yok. Sosa Atiba Gomez’in yetenekleri, 2. Yılda da Talisca’nın önderliğinde 2 şampiyonluk almışız. Zamanında gitse en az 1 şampiyonluk daha olurdu.

Bir yorum yaz:

• Sezgin Yesildal
    yanıtladı
    Andorra bu tür zeminlere alışık olunca baya zorladı milli takımı...

Bir yorum yaz:

• Halil Yildiz
    yanıtladı
    Hakanın kullnöadığı ilk korner gol dedim. Çoktandır bu kadar nefret etmemiştim kimseden. Defol git zeybek oyna sülük herif.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Bir yorum yaz:

• Ihsan.Ozturk
    yanıtladı
    maç sonu futbolcular kale arkasında 3 lü çektirirken zeminin hali berbattı.bizim buradaki amatör sahadan farkı yok inanın.

Bir yorum yaz:

• Uğur.Kaya
    yanıtladı
    Allah'tan olurda averaja kalırsa Andorra maçları hesaba katılmıyor diye biliyorum

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X