Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

UEFA Şampiyonlar Ligi 2019-2020 Sezonu

Çöküş
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Özgürcan Kaya
    yanıtladı
    Mourinho yine bir kilit maçta rakibin neredeyse aynı formasyonuyla çıkmış. Amaç herkesi 1-1 eşleştirip oyunu kitlemek, bir tane de gol sıkıştırmak. Adam 10 maç dayanamadı özündeki pragmatistliğe geri döndü.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir yorum yaz:

• Cagdas Sezgin
    yanıtladı
    Aslı Korhan Karakoc tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Cagdas Sezgin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Erkan Ünsalan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Onur Karaca tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Arkadaş biz nasıl 8 yedik aklım almıyor. Zoru başarmışız resmen. Kırılmıyor şu rekor başkası tarafından bir türlü
    Hırs yapmışlardı ilk maçtan dolayı birde tabii topu uzaklaştırmak isterken bile kıçımıza başımıza çarpıp gol olunca saçma sapan bir skor çıktı ortaya..40 yılda bir olur öyle bir maç oda bize denk geldi işte..
    Toraman'In roportaji vardi. burada yendik orada da yeneriz diye dusunduk. maca cikmadan once adamlarin gozundeki alevi gordum demisti. gerci liverpool o sene felaket bir ilk uc mac oynamisti. 1 puanla sonuncuydu. porto ve marsilyaya 4 atmisilardi rovansta. tek biz degildik yani. bu arada bobo'bub mac basindaki sutu gol olsa baska bir mac izleyebilirdik. :d
    Vallahi ben o mactaydim, sut cektigimizi hatirlamiyorum.....
    Maçın 1 ya da 2. Dakikasında bobonun şutu vardı. Şuttab sonra acayip gaza gelmiştim. Haha[emoji23]

HRY-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir yorum yaz:

• Korhan Karakoc
    yanıtladı
    Aslı Cagdas Sezgin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Arkadaş biz nasıl 8 yedik aklım almıyor. Zoru başarmışız resmen. Kırılmıyor şu rekor başkası tarafından bir türlü
    Hırs yapmışlardı ilk maçtan dolayı birde tabii topu uzaklaştırmak isterken bile kıçımıza başımıza çarpıp gol olunca saçma sapan bir skor çıktı ortaya..40 yılda bir olur öyle bir maç oda bize denk geldi işte..
    Toraman'In roportaji vardi. burada yendik orada da yeneriz diye dusunduk. maca cikmadan once adamlarin gozundeki alevi gordum demisti. gerci liverpool o sene felaket bir ilk uc mac oynamisti. 1 puanla sonuncuydu. porto ve marsilyaya 4 atmisilardi rovansta. tek biz degildik yani. bu arada bobo'bub mac basindaki sutu gol olsa baska bir mac izleyebilirdik. :d
    Vallahi ben o mactaydim, sut cektigimizi hatirlamiyorum.....

Bir yorum yaz:

• Sami Bahadır Aşıroğlu
    yanıtladı
    Aslı Hamit Bektas tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Alphonso Davies döktürüyor. Forzanın keşvettiği adam

Gesendet von meinem ANE-LX1 mit Tapatalk
    İlk kez bir wonderkid transfer etmeye yaklaşmıştık muazzam bir oyuncu olmuş

Bir yorum yaz:

• Hamit Bektas
    yanıtladı
    Alphonso Davies döktürüyor. Forzanın keşvettiği adam

Bir yorum yaz:

• Cagdas Sezgin
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• Hamit Bektas
    yanıtladı
    Assisti yapan 17 golü atan 19. Bunlar psg ye karşı cl de oluyor. Biz hala 23 yaşındakilere genç diyoruz

Bir yorum yaz:

• Mehmet Köse
    yanıtladı
    Erling BARUT Haaland ne füze attı öyle

Bir yorum yaz:

• Mert Kavuzlu
    yanıtladı

https://www.youtube.com/watch?v=cMSYIO8R8Og

Bir yorum yaz:

• Ülker Uysal
    yanıtladı
    Aslı Ramazan Tülen tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Tamamen teknik direktör mantalitesi bu. 8-0 yenilen iki takım var biri biz Liverpool'dan diğeri de Malmö Real Madrid'e karşı. iki takımın başında da Rafael Benitez vardı.Rakibin zayıf karnını yakaladımı affetmeyen bir adamdı Benitez.Dün Tuchel yerine Benitez olsaydı bizim ve Malmö'nün kötü rekoru kesinlikle kırılırdı.
    biz o rekoru d.kiev maçında kırardıkta o macta ucuz atlattık bence

Bir yorum yaz:

• Ramazan Tülen
    yanıtladı
    Tamamen teknik direktör mantalitesi bu. 8-0 yenilen iki takım var biri biz Liverpool'dan diğeri de Malmö Real Madrid'e karşı. iki takımın başında da Rafael Benitez vardı.Rakibin zayıf karnını yakaladımı affetmeyen bir adamdı Benitez.Dün Tuchel yerine Benitez olsaydı bizim ve Malmö'nün kötü rekoru kesinlikle kırılırdı.

Bir yorum yaz:

• Metin Vardarbas
    yanıtladı
    Adamlar 5 gol yiyor ve muhtemelen mutlular daha kötü bir skor olmadı diye, sorarlarsa Avrupa Fatihi dersiniz...

Bir yorum yaz:

• Yusuf Ucar
    yanıtladı
    Az once bir ingiliz kanalinda juve macinin tekrarini izledim. Spiker Merih den baska birsey demedi tum mac boyunca. Ove ove bitiremedi bildigin. Burnumuzun dibinde nasilda kacirdik Merih’i. Avrupa sampiyonasi ile birlikte fena ucacak bu cocuk.

Bir yorum yaz:

• Erkan Ünsalan
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• Yusuf Ucar
    yanıtladı
    CL tarihinde en kotu averaj hangi takimda?

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X