Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

UEFA Şampiyonlar Ligi 2019-2020 Sezonu

Çöküş
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Hamit Bektas tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Alphonso Davies döktürüyor. Forzanın keşvettiği adam

Gesendet von meinem ANE-LX1 mit Tapatalk
    İlk kez bir wonderkid transfer etmeye yaklaşmıştık muazzam bir oyuncu olmuş

Yorum Yap

Aslı Cagdas Sezgin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Erkan Ünsalan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Onur Karaca tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Arkadaş biz nasıl 8 yedik aklım almıyor. Zoru başarmışız resmen. Kırılmıyor şu rekor başkası tarafından bir türlü
      Hırs yapmışlardı ilk maçtan dolayı birde tabii topu uzaklaştırmak isterken bile kıçımıza başımıza çarpıp gol olunca saçma sapan bir skor çıktı ortaya..40 yılda bir olur öyle bir maç oda bize denk geldi işte..
      Toraman'In roportaji vardi. burada yendik orada da yeneriz diye dusunduk. maca cikmadan once adamlarin gozundeki alevi gordum demisti. gerci liverpool o sene felaket bir ilk uc mac oynamisti. 1 puanla sonuncuydu. porto ve marsilyaya 4 atmisilardi rovansta. tek biz degildik yani. bu arada bobo'bub mac basindaki sutu gol olsa baska bir mac izleyebilirdik. :d
      Vallahi ben o mactaydim, sut cektigimizi hatirlamiyorum.....

Yorum Yap

Aslı Korhan Karakoc tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Cagdas Sezgin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Erkan Ünsalan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Onur Karaca tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Arkadaş biz nasıl 8 yedik aklım almıyor. Zoru başarmışız resmen. Kırılmıyor şu rekor başkası tarafından bir türlü
        Hırs yapmışlardı ilk maçtan dolayı birde tabii topu uzaklaştırmak isterken bile kıçımıza başımıza çarpıp gol olunca saçma sapan bir skor çıktı ortaya..40 yılda bir olur öyle bir maç oda bize denk geldi işte..
        Toraman'In roportaji vardi. burada yendik orada da yeneriz diye dusunduk. maca cikmadan once adamlarin gozundeki alevi gordum demisti. gerci liverpool o sene felaket bir ilk uc mac oynamisti. 1 puanla sonuncuydu. porto ve marsilyaya 4 atmisilardi rovansta. tek biz degildik yani. bu arada bobo'bub mac basindaki sutu gol olsa baska bir mac izleyebilirdik. :d
        Vallahi ben o mactaydim, sut cektigimizi hatirlamiyorum.....
        Maçın 1 ya da 2. Dakikasında bobonun şutu vardı. Şuttab sonra acayip gaza gelmiştim. Haha[emoji23]

HRY-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

Mourinho yine bir kilit maçta rakibin neredeyse aynı formasyonuyla çıkmış. Amaç herkesi 1-1 eşleştirip oyunu kitlemek, bir tane de gol sıkıştırmak. Adam 10 maç dayanamadı özündeki pragmatistliğe geri döndü.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
          X