Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

UEFA Şampiyonlar Ligi 2019-2020 Sezonu

Çöküş
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Andone de sakatlandı. Çıkıyor. Pembe kafa giriyor.

Yorum Yap

Şu Antep'e bile yenildik.. çöp gibi oyuncularla yenilirsin işte. Gayse attı..

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!! Bu Kadroyu kuranın Allah belasını versin!

Yorum Yap

Lig de kalite o kadar düştü ki sırf mücadeleci, koşuyor diye oyuncular övülür oldu

Yorum Yap

bize olsa ömer'in topu kontrol etmesini yüz farklı açıdan tekrar tekrar gösterirlerdi el var mı diye.

Yorum Yap

Aslı Mahmut Zabit Kara tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Bu saatten sonra alamayız Emre Kılınç’ı.

haziran'da kontratı bitiyor devre arası imza attırıp sezon sonu da alabiliriz..ya da orkan+fatih aksoy bonservisi+para karşılığı teklif yapmak lazım..şampiyonada da oynar bu adam daha da değerlenir..

Yorum Yap

Yalnız Antep fena oynamıyor, atarlar gibi.

Yorum Yap

Antep savunması rezalet cidden, Vida sağolsun 3 puan verdik şunlara.

Yorum Yap

Git ya Antep top mop oynamıyor nasıl yenilmişiz biz bunlara

Yorum Yap

Bu gaziantep ligde kalırsa Futbolun adaleti yok demektir bu kadar salak bir takım olamaz

Yorum Yap

Gs bu sezonki en iyi oyununu oynuyor.

Yorum Yap

Herifler bisey oynamadan 2 0 yapti. Omer bayram 100 tane vursa 1 gol atamaz

Yorum Yap

Antep maçında stattaydım. Vida harika bir hata yapıp 6. dakikada 10 kişi bıraktı ve maçı hediye etti. 80. dakikaya kadar oynanan oyunla kazanabilirmiydik hayır ama 80'den sonra oynanan oyunla maçı kazabilirdik. Oyunu istemeye bağlı. Şu an Antep'in maçı istediği filan yok.

Yorum Yap

Gs'nin taktiğini sevdim. 3-1-4-2 gibi bir şey acayip kalabalık görünüyorlar her bölgede. Açtım saydım hatta kaç kişiler diye

Yorum Yap

Bir ara Esra Erol'un Atv'deki programını çok izlerdim.Canlı yayında kaza olmasın diye yayın 5 sn önceden gelir hakaret ve olumsuz davranışlarda ya ses kısılır ya da görüntü açısı değiştirilirdi.Acaba Bein'de aynısını yapıyor mudur ?Çünkü ne zaman bizimkiler bişey yapsa ağızlarının içindeler ne zaman renkliler yapsa hemen kamera açısı değişiyor mesela az önce Lemina bir el hareketi yaptı Diarra'ya hemen değişti görüntü tekrarına geçtiler.

Yorum Yap

Antepin gol atmasi imkansiz, hucumda berbatlar

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X