Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Premier Lig 2019-2020

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Cevahir Ceri
    yanıtladı
    Lvpool ilk mağlubiyetini alacak sanırım.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir yorum yaz:

• Mehmet Köse
    yanıtladı
    Liverpool 4 hafta sonra şampiyonluğunu ilan edip sonraki maç Manchester City deplasmanına şampiyon olarak gidebilir

Bir yorum yaz:

• Cevahir Ceri
    yanıtladı
    Liverpool west ham maçı efsane oluyor şu an.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir yorum yaz:

• Taha Dorttepe
    yanıtladı
    Aslı Arda Çelikmaden tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Liverpool matematiksel olarak garantilediği an ligi çok zorlamaz. Aklı varsa zorlamaz da zaten. Tamamen CL odaklı haraket edip back to back yapmaya yürürler.
    Sanki bundan sonraki her macini kazanip, sampiyon olmalari CL´i almalarindan daha cazipmis gibi geliyor bana. 38´de 37 ne efsane olur..

Bir yorum yaz:

• Arda Çelikmaden
    yanıtladı
    Liverpool matematiksel olarak garantilediği an ligi çok zorlamaz. Aklı varsa zorlamaz da zaten. Tamamen CL odaklı haraket edip back to back yapmaya yürürler.

Bir yorum yaz:

• Berke Tiftik
    yanıtladı
    Aslı Hamit Bektas tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Berke Tiftik tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    City mallık ediyor. Liverpool ne kadar erken şampiyon olursa, o kadar erken Şampiyonlar Ligi'ne odaklanacak.
    Şampiyon oldular zaten. Puan rekorunu kırmak için oynuyor artık herifler

Gesendet von meinem ANE-LX1 mit Tapatalk
    Yok yok biliyorum olduklarını da, matematiksel olarak diyorum. Yalnız son maçın özetini izledim, Allah korumuş bazı pozisyonlarda.

Bir yorum yaz:

• Hamit Bektas
    yanıtladı
    Aslı Berke Tiftik tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    City mallık ediyor. Liverpool ne kadar erken şampiyon olursa, o kadar erken Şampiyonlar Ligi'ne odaklanacak.
    Şampiyon oldular zaten. Puan rekorunu kırmak için oynuyor artık herifler

Bir yorum yaz:

• Berke Tiftik
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• Halil Yildiz
    yanıtladı
    Gundogan la Mahrez Citynin ocagina incir agacini diktiler bugun

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Bir yorum yaz:

• Yusuf Arslan
    yanıtladı
    Liverpool yıllardır dandik dandik teknik direktörler, o kadara paraya rağmen saçma saçma transferlerle yıllarını yedi. Yapması gerekeni sonunda yaptı ve hem yarışmacı hem geliştirici teknik direktör, yıldız teknik direktör getirdi, sonunda başarı ve değerini 10'a katlayan yeni dünya starları.

Bir yorum yaz:

• Erkan Ünsalan
    yanıtladı
    Liverpool insan değil..

Bir yorum yaz:

• Oğuzhan Aykan
    yanıtladı
    Son 34 premier lig maçında 33 galibiyetleri oldu

Bir yorum yaz:

• Metin Yılmaz
    yanıtladı
    Adamlar menajerlik oyunlarında bile olmayacak bir başarıya imza atmak üzereler, salmazlarsa rekorlar kırarak çıtayı bir daha kendilerinin bile ulaşamayacağı bir yere koyacaklar.

Bir yorum yaz:

• Huseyin Kurt
    yanıtladı
    Liverpool acaip bir kondiayonla oynuyor.
    Hucuma cikislar, geri donusler hic te oyle a.avci nin dedigi gibi pas mas la alt yapisi oturmus hir oyun degil haldir huldur saldiriyolar.
    Top kapma aninda 3-4 kisi saldiriyor ayni anda, hucumda butun takim suratle cikiyor.
    Saha parsalizasyonu falan dusunen bir takim degil bildigimiz senol gunes tarzi bir takim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bir yorum yaz:

• Hamit Bektas
    yanıtladı
    Aslı Taha Dorttepe tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Klopp gibi sempatik hocası, Mane gibi sempatik oyuncusu ve bilimum müthiş yetenekte oyuncusu olan bi takıma kahrolası 8:0 yüzünden nefretle bakıyorum.
    Oyuncular, yönetim, hoca değişti. Aslında sevebilirsin. Tek taraftar duruyor ki onlarlada iyi anlaşmıştı tribünümüz. Ben niyeyse ManU yu hiç sevmiyorum ezelden beri.

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X