Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Nba 2019-20

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Halil Umut Eyaz
    yanıtladı
    Tarihin en iyisi yine yaptı şovunu. 3 farklı takım 4 yüzük 4 fmvp si. Adam artık daha ne kaldı onu da başarayım diyor ve bu adam 36 ya geldi.

Miami'de önce Durant ve Westbrook'lu Oklahoma, sonra dönemin en iyi takımı Spurs'u devirdi yetmedi döndü memleketinin takımını şampiyon yaptı hem de tarihin en iyi takımını hem de hiç eşi benzeri görülmemiş şekilde 3-1 den gelerek üst üste 3 maç kazanarak şampiyon oldu (o Gsw o sezon üst üste 2 mağlubiyet dahi almamıştı) ardından "bir de batıda görelim, kolaydı doğuda...) denildi. Gitti 11 yıldır sürünen, leş atan, ligin en kötü takımı denilen takımı şampiyon yaptı hem de sadece AD var işe yarar diğer tüm parçalar KCP dahil NBA'nin ufak tepek topçuları.

Daha uzun uzadıya yazılır ama artık çok da lafa gerek yok. Tarihin en iyisi tartışması aslında Gsw'yi yendiğinde bitmişti ama bir hikaye daha yazdı KRAL.

Bir yorum yaz:

• Halil Umut Eyaz
    yanıtladı
    Tarihin en iyisi yine yaptı şovunu. 3 farklı takım 4 yüzük 4 fmvp si. Adam artık daha ne kaldı onu da başarayım diyor ve bu adam 36 ya geldi.

Miami'de önce Durant ve Westbrook'lu Oklahoma, sonra dönemin en iyi takımı Spurs'u devirdi yetmedi döndü memleketinin takımını şampiyon yaptı hem de tarihin en iyi takımını hem de hiç eşi benzeri görülmemiş şekilde 3-1 den gelerek üst üste 3 maç kazanarak şampiyon oldu (o Gsw o sezon üst üste 2 mağlubiyet dahi almamıştı) ardından "bir de batıda görelim, kolaydı doğuda...) denildi. Gitti 11 yıldır sürünen, leş atan, ligin en kötü takımı denilen takımı şampiyon yaptı hem de sadece AD var işe yarar diğer tüm parçalar KCP dahil NBA'nin ufak tepek topçuları.

Daha uzun uzadıya yazılır ama artık çok da lafa gerek yok. Tarihin en iyisi tartışması aslında Gsw'yi yendiğinde bitmişti ama bir hikaye daha yazdı KRAL.

Bir yorum yaz:

• Halil Umut Eyaz
    yanıtladı
    Kral yine olağanüstü oynadı. 36 yaşında olmasına rağmen AD hariç vasat oğlu vasat kadroya Nba finali oynatıyor. Denver'ı da darma dağın etti bu gece, son periyotta her şutu soktu 38 s, 16 e, 10 a ile oynadı.

Gerçekten kelimeler kifayetsiz, çok çok büyük hatta en büyük.

Bir yorum yaz:

• Enis Pusat
    yanıtladı
    Çok gıcık oluyorum Doncic’e inanılmaz itici geliyor bana.

Ancak sakatlık yaşamaz ve bu şekilde devam ederse ki edecektir, kariyeri bittiğinde GOAT tartışmaları son bulacak diye düşünüyorum. Birçok istatistikte ilk sıraya çıkacağı şimdiden belli, yüzük de kazanırsa neden olmasın...

Bir yorum yaz:

• Mehmet Ali Güneş
    yanıtladı
    Doncic sen bize ne izlettiriyorsun abi bu nasıl bir seviye

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir yorum yaz:

• Berke Tiftik
    yanıtladı
    Aslı Halil Umut Eyaz tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Doncic. Söyleyeceklerim bu kadar.
    Porzingis'in olmadığı maçta Clippers'ın içinden geçmek, hem de bu yaşta..
    Burke de iyi destekledi ama hakkını yememek lazım.

Bir yorum yaz:

• Halil Umut Eyaz
    yanıtladı
    Doncic.

Söyleyeceklerim bu kadar.

Bir yorum yaz:

• Kemal Işık
    yanıtladı
    Sezon yeniden başladı..playoff ihtimali olan 22 takım 8er maç oynayacak kendi aralarında sonra playoff başlayacak..tepeyi ilgilendiren ilk maçlarda lakers clippersı yendi..bucks bostonu yendi..

giannis,lebron,davis,harden kaldıkları yerden devam ediyor..portland da eksikler dönmüş,takım form tutmuş gibi..8den playoff yaparlarsa lakersı çok zorlarlar..

Bir yorum yaz:

• Halil Umut Eyaz
    yanıtladı
    LeBron 35 yaşında ders veriyor. Ligin hala en dominant oyuncusu. Bugün de ligin en güçlü takımı en iyi galibiyet sayısına sahip takımı Bucks'ı harcadı.

Bir yorum yaz:

• Murat Hüseyin Dikmen
    yanıtladı
    Çok üzülüyorum.. Canim yanıyor yemin ederim..

Bir yorum yaz:

• Erdi Köprülüoğlu
    yanıtladı
    Hala inanamıyorum

Bir yorum yaz:

• Metin Yılmaz
    yanıtladı
    Black Mamba! RIP!

Bir yorum yaz:

• Filiz Fidanoglu
    yanıtladı
    Depremin acısı hala çok tazeyken, 2020'de yine böyle bir haber almak gerçekten çok acı. Saat kurup maçlarını izlerdik, Anadolu Lisesi klasiğiydi zamanımızda. Bir idoldü, bu şekilde elim bir kazada, genç yaşta kaybetmek sarstı. RIP diyelim.

Bir yorum yaz:

• Metin Vardarbas
    yanıtladı
    icim parcalandı ya..

Bir yorum yaz:

• Berke Tiftik
    yanıtladı
    Basketbolu, Nba’i bana sevdiren adam.
    Nasıl olur ya, nasıl.

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X