Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Nba 2019-20

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

russell westbrook ----> houston rockets
    chris paul ----> oklahoma city thunders

takas gerçekleşti.

Yorum Yap

Hayda takasa bak
      Rockets ve Wesbrook'un oyununu değiştirmesi gerekiyor. Bakalım nasıl olacak.
      En son düzenleyen Berke Tiftik; 12-07-2019, 10:10.

Yorum Yap

Draft hakları ve değişim hakları da almış thunder.

2020-2026 yılları 15 tane ilk tur draft hakkı 4 tane de değişim hakkı var şu an ellerinde.. Nba oyunlarında franchise girdiğimde her daim bu politikayı izlerdim ..

Yorum Yap

Rockets mala bağlamış.
          Tamam Paul gidecekti de kendiler adına yapabilecekleri en kötü tercihi yaptılar..

Yorum Yap

clippers, lakersi 112-102 yendi ilk maçta. büyük lebroncuyum ama lebron cidden şaşırtıyor beni geçen seneden sonra bu sezona ayrı bi motivasyonla gireceğini düşünüyordum ama hiç ağırlığını koymadı geçen sene bıraktığı yerden devam eder gibiydi. toparlanmasını umut ediyorum.

Yorum Yap

Aslı Talha Taşkın tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              clippers, lakersi 112-102 yendi ilk maçta. büyük lebroncuyum ama lebron cidden şaşırtıyor beni geçen seneden sonra bu sezona ayrı bi motivasyonla gireceğini düşünüyordum ama hiç ağırlığını koymadı geçen sene bıraktığı yerden devam eder gibiydi. toparlanmasını umut ediyorum.
              Sezona yüksek girmeyi sevmiyor zaten. Yaşı da ilerlediği için artık tamamen play off ağırlıklı oynayabilir, normal sezonda çok uç performanslar verebilir olumlu veya olumsuz anlamda.

Yorum Yap

Dallas-Lakers maçı çok güzel geçti bu sabah. Doncic baya baya Nba'da bile fark yaratan oyuncu oluyor. İki takım da hem görsel hem skor anlamında güzel bir maç izlettirdiler. Kral yine yargı dağıttı önce takımı geriden getirdi, ardından maçı uzatmalara götüren işi yaptı, uzatmalarda da işi bitirdi. 13/23 saha içi isabetiyle 39 sayı 12 ribaund 16 asist yaptı.

Yorum Yap

Kral 34 yaşında 24 yaş performansı veriyor. Silip süpürdüler ligi ilk 10 maçta. Bu sabah ki maçta da Bjelica'yı posterledi.

Yorum Yap

yapma kobe bee...

Yorum Yap

Fani dünya...

Gesendet von meinem ANE-LX1 mit Tapatalk

Yorum Yap

Lan

Yorum Yap

<p>
                          Bu nasil bir sene ? T&uuml;m k&ouml;t&uuml; seyler &uuml;st &uuml;ste geliyor, Kobe&#39;nin hayatının kaybetmesine inanamıyorum, cok uzuldum...</p>
                          En son düzenleyen Adem Ateşci; 26-01-2020, 23:51.

Yorum Yap

Elveda..
                            Bir nesile Basketbolu sevdiren efsane.

Yorum Yap

Çok üzücü..

Yorum Yap

Resmen şok oldum haberi görünce, 4 kızıda aynı helikopterde vefat etmiş Mekanları cennet olsun

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X