Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Euro 2020 Eleme Maçı : İzlanda - TÜRKİYE

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Sezgin Yesildal
    yanıtladı
    Uzun yıllar sonra milli maçlara bakacam lakin renkliler den oyuncu olursa bakmam. Kanıma dokunuyor.

Yanlız hoca Caner için defansif zayıf düşünmüyoruz filan dedi herhalde baya sert olmuş.[emoji23]

Götü boklu izlandayı da bir yenemedik ha..

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!! Fikret Orman İSTİFA!

Bir yorum yaz:

• Emre..Çakmak
    yanıtladı
    Biz kazanalım Fransa İzlanda’yı yensin. Fransa zaten bizi yenecek bari 2.lik garanti olsun

Bir yorum yaz:

• Hamit Bektas
    yanıtladı
    Hakan Hamburg ve Leverkusen da iyi top oynadı dönem dönem. Milan ve Milli takım dönemi fos.

Gesendet von meinem ANE-LX1 mit Tapatalk

Bir yorum yaz:

• Umit Bulut
    yanıtladı
    Aslı Sinan Öz tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Umit Bulut tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Can Ayten tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Zaten hakan cünubunu kadroda duyduğumda maçtan ümidimi kesmiştim. Ne bok var bu adamda yıllardır çözemedim. Sırf frikik atıyor diye adam oynatılır mı yav.
    bir ara uğur yıldırım vardı dünyanın en iyi frikikçisiydi adamı genç yaşlarından sonra bir daha duyamadık. hakan çalhanoğlu bunun şanslı olanı
    Sivasspor'da oynadı bi ara o. Hala faal futbola devam ediyormuş Hollanda'da amatör ligin bir üstünde. Hakanda ne pas ne çalım ne güç bir şey yok, son 10 senedeki en büyük balon bizim futbolumuz açısından
    almanlar boş beleş topçuyu büyük takımlarında oynatmazlar milano boş yere bir futbolcuya yüklü bonservis vermez diye izliyorum bir şeyler çıkarmaya çalışıyorum ama ben de kendisinden topa iyi vurma dışında hiçbir şey göremedim şu ana kadar

Bir yorum yaz:

• Sinan Öz
    yanıtladı
    Aslı Umit Bulut tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Zaten hakan cünubunu kadroda duyduğumda maçtan ümidimi kesmiştim. Ne bok var bu adamda yıllardır çözemedim. Sırf frikik atıyor diye adam oynatılır mı yav.
    bir ara uğur yıldırım vardı dünyanın en iyi frikikçisiydi adamı genç yaşlarından sonra bir daha duyamadık. hakan çalhanoğlu bunun şanslı olanı
    Sivasspor'da oynadı bi ara o. Hala faal futbola devam ediyormuş Hollanda'da amatör ligin bir üstünde. Hakanda ne pas ne çalım ne güç bir şey yok, son 10 senedeki en büyük balon bizim futbolumuz açısından

Bir yorum yaz:

• Umit Bulut
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• Atanur Mehmet Demir
    yanıtladı
    Klasik bir Senol Gunes maglubiyeti.

Rahat alinabilecek bir macti. Oguzhan’in dedigi gibi futbolla uzaktan yakindan alakasi olmayan bir takima yenildik.

Topu yerden oynamak icin cok musait bir kadro vardi, ama yedek kulubesinde

Bir yorum yaz:

• Oğuzhan Aykan
    yanıtladı
    Euro 2020 Eleme Maçı : İzlanda - TÜRKİYE

İzlanda kadar futbolla saha içinde zerre alakası olmayan başka bir takım daha yoktur. Topu ver baskı yapma 2 dakika çeviremez taça falan çıkarlar ama senelerdir sadece duran top, taç vs hücumu halledip geri kalanını mücadele ederek, yere yatarak bi şekilde hallediyorlar.

Dün Burak biraz iyi olsa beraberlik değil galibiyet gelirdi. Cengiz vs de olmayınca hücumda hiç yaratamadık cidden, biz bunları yeneriz içeride bu sefer.

Bir yorum yaz:

• Cenk.Akay
    yanıtladı
    ozan ve hakan takımın ilk tercihleri değil - okay mahmut ve cengiz cenk gibi ilk tercihlerin olmamasından rotasyona alındı

Bir yorum yaz:

• Tuğba Gürel
    yanıtladı
    2 sezon bize kafayı yedirdi necip ve quaresma sevdasından simdi ozan ve hakan sevdasından ülkeye kafayı yediriyor hoca olan kimse dün hakanı 90 dakika sahada tutmazdı cogu zaman ben de hoca ne yapsın diyenlerdendim ama sanırım sevdamızdan gorememişiz,dün emre,yusuf,abdulkadir parmak ve ömür kulubedeyken sahada ozan ve hakana 90 dakika tahamul etmek cidden zır cahillik bizim hep kazanacagımız macı kaybettik soylemimiz vardı artık milli takımın var :d

Bir yorum yaz:

• Cenk.Akay
    yanıtladı
    izlanda fizikli ve oyunu iyi daraltan bir takım - bu maçın zor olacağı belliydi - yeni kurulan ve daha iyiye gidecek takımız - özellikle coğrafi özellikleri ve konumu nedeniyle herzaman bize zor gelen bir rakip olmuşlardır - bazı oyuncuların yedeği yok - cengiz gibi ve önemli eksiklerimizden biri de komple ortasaha özelliği taşıyan oyuncumuz da pek yok ki birçoğunun burun kıvırdığı mahmut bile değerli hale geliyor- bence ortasasahada mahmut ve okay banko olmalı , bu maçta olmamaları büyük talihsizlik -diğer yandan cenk de burak ile partner ya da burağın durumuna göre en uçta kesin olmalı. yusuf ve abdülkadir üzerinden çok yorum dönmüş ama oyunda oldukları dönemde önemli bir katkı veremedikleri gerçek - ki bunların arasında özellikle yusufu mücadele olarak eksik görüyorum - bu şekilde bir rakiple alacağımız en iyi sonuç beraberlik olacaktı ki duran toplarda bir türlü önleyemedik adamları . en önemli silahları taktik disiplin ve maç boyu aynı konsantrasyonda oynayan bir rakibe aynı mental güçle karşılık veremedik

Bir yorum yaz:

• Metin Yılmaz
    yanıtladı
    Sinir harbi gibi maç! Kenarda her ne kadar sevmesek de, bu maçları psikolojik olarak en iyi kaldıracak adam Emre Belözoğlu oturuyor. Mahmut yok ve yaptığı orta sahaya bak; Ozan ve İrfan Can Kahveci! Allah senin belanı versin be adam! Hasta ruhlu, kompleksli, inat ve gram taktik bilgisi olmayan hak yemeyi alışkanlık haline getirmiş rezil herif!

Ozan sahada değil kafaca, yetenek zaten hiç bir zaman olmadı, kimdir bu Ozan ve Necip!?!?! Nedir bunlara karşı sevdan? Bir de Volkan Şen vardı prenslerinden...

Yusuf Yazıcı var orda, Türkiye'nin Talisca'sı herif, girdi 2 top yaptın, uzaktan hep tehdit şutları ama sen adamlara şişirip şişirip duruyorsun, 1.85'ten kısa adam yok. Çalhanoğlu ve Kenan nedir Abdülkadir ile çizmek varken, 10-15 pas üst üste pas yaptığın zaman herifler, karanlıkta yüzlerine fener tutulmuş tavşana dönüyorlar, sen araya bir kere bile bırakamayan dünyanın en yeteneksiz 10'u Çalhanoğlu ile ince yapmaya çalışıyorsun. Oğuzhan Özyakup resmen bitirildi bu hasta ruhlu kişi tarafından, Ozzy bile en kötü haliyle adamların bellerini kıracak 2 ince salardı araya!

Hatalı kadro ile çıkmadın, sen resmen yine tüm Türkiye'nin gözlerinin önünde adam kayırdın, Ozan'ı oynatarak! Biz Necip ile alışkındık buna. Sen şizofren ve ne yaptığını bilmez şanslı bir hamsi beyinlisin! Beşiktaşım senden kurtulduğu için o kadar mutluyum ki!

Bu maçta yenilerek bence 2. liği de vermiş oldu. Biz bu İzlanda'yı içerde çözemeyiz. Fransa deplasmanında Allah bu Ozanlarla falan yardımcımız olsun!

Bir yorum yaz:

• Huseyin Kurt
    yanıtladı
    Aptallik etmezsek hala
    En kotu 2.olarak cikma sansimi cok yuksek.
    Eylul de zaten firesiz geceriz andora ,moldova maclari var.
    Izlanda arnavutluk-bizimle deplasmanda ki arnavutluk kolay takim degil. Ayni sekilde evindeki mac da fransa olacak ki yenmeleri zor.
    Bugun mahmut-cengiz olsa biz bile bugun almistik bu maci.
    Bence fransa-bi cikariz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bir yorum yaz:

• Can Ayten
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• Cihan Özden
    yanıtladı
    Aslı Halil Umut Eyaz tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    O kadar takıntılı bi herif ki bu. Bizim kadar biliyor Ozan'dan bi halt olmayacağını ama yediremiyor kendine yanıldığını. O kadar illet bi adam işte. Defoldu gitti çok şükür inatçı takıntılı psikolojisi bozuk herif
    Aynen bende dedim. Sirf buna hata yaptiniz demesinler diye napacagini sasiriyor. Ozan'i oyundan alirsa hatasini kabul etmis duruma dusecek iste o duruma dusmek istemiyor. Gitmesi cok iyi olmadi aslinda. Cok cok cok iyi oldu. Bir daha da Vodafone Park'a sadece mac izlemeye gelsin.

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X