Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Euro 2020 Eleme Maçı : Türkiye - Fransa

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Huseyin Kurt
    yanıtladı
    Sacma salak islerle ugrasiyoruz yine
    Su varoslukdan kurtulamadik millet olarak yaa

Vuruca,kiricaz,rovansda sole yapicaz..
    Ts gitmis rovans trabzon da oynansin diye basvrumus muss )

Konu diplomatik yollarla siyasilerin devlet ve federasyon yetkililerinin cozmesi gereken is ne yapican rovans da yani ??
    Milleti fisekleyip fisekleyip duruyolar ortami geriyolar rovansda bi olay cikacak ufacik bi harekette su genclerin emegi heba olacak.
    Sosyal medyada binlere ulasan hesaplar kendi eglenceleri ugruna milleti fisekliyolar...
    Gerek yok yapilan saygisizliga karsi federasyonun,devlet yetkililerin gerekeni yapmasi lazim futbolcularin isi sahada olacak taraftarda adam akilli destekleyecek yok trabzona verelim erzurum a verelim...

Ayrica 2 gun once adamlarin marsinu islikladi.
    Fransa takimi oteli onunde havai fisekler patlatip egleniydun sonra cikip “aglama aglama” diye dalga geciyodun simdi benzer oyunlarla seni izlanda yormaya calisinca harraa hurraaa.

Gerek yok boyle gereksiz islere bizde girmeyelim bu cocuklarin hele hic ihtiyaci yok bunlara.
    Izlandanin isi bitmis zaten orda koyar gelir bu cocuklar milleti kimse germesin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bir yorum yaz:

• Erman Demirkol
    yanıtladı
    milli marşı ıslıklamak kadar terbiyesizce bir hadise yok.

Bir yorum yaz:

• Berke Tiftik
    yanıtladı
    Birinin sana yapmak istemediği şeyi başkasına yapmayacaksın. 6-7 yaşlarında öğretilen çok basit bir mantık. Zamanında bizim marşımızı ıslıkladılar diye rövanş maçında savaş çıkmadı mı?

Fransa da aşırı sağcı parti Türkiye'ye ceza verilmeli demiş, gayet de haklı. Ya da hiç ceza vermesinler sağlamından bi ıslıklasınlar marşımızı bakalım halkın ikiyüzlülüğü nasıl çıkacak ortaya.

Atatürk bile yerden düşman ülkenin bayrağını alırken, bir spor müsabakasında milli marş ıslıklamak nedir? Nasıl bir zihniyettir? Bu kadar empatiden yoksun bir güruh nasıl türedi aklım almıyor.

Bir yorum yaz:

• Hamit Bektas
    yanıtladı
    Aslı Erkan Ünsalan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Hamit Bektas tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Bilal Pay tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Her şey güzel hoşta şu rakip takımın milli marşını ıslıklanmasını hiç sevmiyorum..Hepte Konya’da oluyor bu..
    Rezillikten başka birşey değil resmen ben utanıyorum tv karşısında bir de saygı duruşlarında sessiz kalamamak bu ikisi bizim saygısız toplumun aynası resmen
    Bazı ülkelerin milli marşı ıslıklanmalı. Fransa bu ülkelerden birisi. Ha hocasına oyuncusuna seyircisine saygı gösterilmeli hangi rakip olursa olsun. Ama Fransanın milli marşını bende ıslıklarım. O Bayrak altında o Marş eşliğinde kaç sivil öldürüldü kaç ülke sömürüldü tahmin etmek güç. Bugün de aynı siyasetleri devam ediyor. Milli Marş siyasi bir simgedir. Dolayısıyla bazı ülkelerin marşı ıslıklanmalı. En azından kıydıkları canların hatrına. Ayrıca bunlar ezelden beri Islam düşmanı müslüman düşmanı türk düşmanı. Bizim bayrağımıza marşımıza saygı göstereceklerini mi sanıyoruz? Olay çıkarmak yok ama marşlarını ıslıklamak haklı bir tepkidir dış politikalarına. Aynısı İsrail ABD İngiltere gibileri için de geçerli.

Gesendet von meinem ANE-LX1 mit Tapatalk
    Hamit kardeşim orası siyasi arena değil, siyasi arena olsaydı inan hiç bir ülkeyle maç bile yapmamamız gerekirdi. Yada her ülke her ülkenin milli marşını ıslıklaması gerekirdi. Şimdi Fransa’da yada herhangi bir ülkede bizim milli marşımız ıslıklansa bu bizimde hoşumuza gitmezdi. Ona bakarsan en büyük terör destekçisi Almanya’dır ama onların milli marşını hiç ıslıklamadık?Madem o ülkelerden futbolcuda getirmeyelim?Konu siyaset olursa konu çok fazla uzar gider..
    Bunları biliyorum. Sadece marş özelinde konuştum, yoksa siyasi arena olmadığını biliyorum.

Bir yorum yaz:

• Erkan Ünsalan
    yanıtladı
    Aslı Hamit Bektas tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Her şey güzel hoşta şu rakip takımın milli marşını ıslıklanmasını hiç sevmiyorum..Hepte Konya’da oluyor bu..
    Rezillikten başka birşey değil resmen ben utanıyorum tv karşısında bir de saygı duruşlarında sessiz kalamamak bu ikisi bizim saygısız toplumun aynası resmen
    Bazı ülkelerin milli marşı ıslıklanmalı. Fransa bu ülkelerden birisi. Ha hocasına oyuncusuna seyircisine saygı gösterilmeli hangi rakip olursa olsun. Ama Fransanın milli marşını bende ıslıklarım. O Bayrak altında o Marş eşliğinde kaç sivil öldürüldü kaç ülke sömürüldü tahmin etmek güç. Bugün de aynı siyasetleri devam ediyor. Milli Marş siyasi bir simgedir. Dolayısıyla bazı ülkelerin marşı ıslıklanmalı. En azından kıydıkları canların hatrına. Ayrıca bunlar ezelden beri Islam düşmanı müslüman düşmanı türk düşmanı. Bizim bayrağımıza marşımıza saygı göstereceklerini mi sanıyoruz? Olay çıkarmak yok ama marşlarını ıslıklamak haklı bir tepkidir dış politikalarına. Aynısı İsrail ABD İngiltere gibileri için de geçerli.

Hamit kardeşim orası siyasi arena değil, siyasi arena olsaydı inan hiç bir ülkeyle maç bile yapmamamız gerekirdi. Yada her ülke her ülkenin milli marşını ıslıklaması gerekirdi. Şimdi Fransa’da yada herhangi bir ülkede bizim milli marşımız ıslıklansa bu bizimde hoşumuza gitmezdi. Ona bakarsan en büyük terör destekçisi Almanya’dır ama onların milli marşını hiç ıslıklamadık?Madem o ülkelerden futbolcuda getirmeyelim?Konu siyaset olursa konu çok fazla uzar gider..

Bir yorum yaz:

• Cihan Yaman
    yanıtladı
    Aslı Bora Barut tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Dünkü galibiyet Şenol Güneşin 2 yıldır Beşiktaşta yaptığı hataları vurdum duymaz hallerini örtmüş görünüyor. Balık hafızamız direk devreye girdi.
    Aynen öyle.Dünü çok çabuk unuttuk her zamanki gibi

Bir yorum yaz:

• Bora Barut
    yanıtladı
    Dünkü galibiyet Şenol Güneşin 2 yıldır Beşiktaşta yaptığı hataları vurdum duymaz hallerini örtmüş görünüyor. Balık hafızamız direk devreye girdi.

Bir yorum yaz:

• Bora Barut
    yanıtladı
    Başkalarının değerlerini hiçe sayan, bencik, ahlaksız bir toplumuz. Iki yüzlülük,riya üç kagitcilik her türlü pislik bizde.

Bir yorum yaz:

• Hamit Bektas
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• Aycan Kaya
    yanıtladı
    Aslı Eren Gokhan Ak tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Cihan Yaman tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Ozan Köse tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Tercüman Halil Yazıcıoğlu da kulüpten ayrıldı mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O kadar alışmışım ki adama Bilic konuşuyor sandım İşini çok iyi yapıyordu gerçekten
    Milli maçlar için anlaşılmıştır... kendisini bırakacaklarını sanmıyorum... yani en azından öyle olmalı... insan olarak çok kaliteli... işini de çok çok iyi yapıyor...
    Abdullah hoca tesisleri gezerken Halil'de oradaydı.Sıkıntı yok.

Bir yorum yaz:

• Bilal Pay
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• Abidin Uslu
    yanıtladı
    Euro 2020 Eleme Maçı : Türkiye - Fransa

Ali ECE : O kadar mutluyum ki Şampiyonlar Ligi'nde namağlup liderlik getirdiğinde bile Şenol Güneş’in teknik direktörlüğünü sorgulayan, ayağını kaydıran sözde Beşiktaş yöneticilerine bu gecelik sövmeyeceğim. Onların futbol cehaleti Türkiye'nin büyük kazancı oldu

En son düzenleyen Abidin Uslu; 09-06-2019, 01:03.

Bir yorum yaz:

• Erkan Ünsalan
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• Hamit Bektas
    yanıtladı
    Aslı Levent.Sahin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Şenol Güneşin şuan ki ruh hali ile bizdeki son 2 yılki ruh halini kıyaslayın neden başarısız olduğumuzu anlarsınız...
    İşte o yüz ifadesi niye vardı? Bence yönetimin payı var en çok. Tff nin mhk nin medya nın payı var. Yediler bitirdiler. Bizde yeterince sahip çıkmadık. Haliyle yüzü asıktı.

Bir yorum yaz:

• Eren Gokhan Ak
    yanıtladı
    Aslı Cihan Yaman tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Ozan Köse tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Tercüman Halil Yazıcıoğlu da kulüpten ayrıldı mı?

O kadar alışmışım ki adama Bilic konuşuyor sandım İşini çok iyi yapıyordu gerçekten
    Milli maçlar için anlaşılmıştır... kendisini bırakacaklarını sanmıyorum... yani en azından öyle olmalı... insan olarak çok kaliteli... işini de çok çok iyi yapıyor...

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X