Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

FIFA 2018 D?nya Kupas? Rusya

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bana m? ?yle geliyor, bilmiyorum; ama s?n?k, heyecans?z bir D?nya Kupas? izliyoruz ?u ana kadar. Belki de ilk ma?lar oldu?u i?in b?yledir. Ben zevk alamad?m hen?z Portekiz-?spanya ma?? haricinde.

Yorum Yap

Aslı Hamit Bektas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      @SerhatSenel

Realin ?ampiyonlar ligini 4 kez Barcelonan?n ise 1 kez kazand??? son 5 y?lda ki kadrolara bir bakal?m o zaman.

Birinci y?l : Casillas>Bravo, Alves>Carvajal, Puyol>Pepe, Ramos>Pique, Marcelo>Alba, Busquets>Khedira, Xavi>Modric, Iniesta>Di Maria, Bale>Pedro, Messi>Benzema, CR7>Alexis.
      Barcelona 6:5 ?nde.

?kinci y?l : Casillas>Bravo, Alves>Carvajal, Pepe>Bartra, Ramos>Pique, Marcelo>Alba, Kroos>Busquets, Modric>Rakitic, Iniesta>James, Messi=CR7, Suarez>Benzema, Neymar>Bale. Real Madrid 6-4 ?nde.

???nc? y?l : Navas>Bravo, Alves>Carvajal, Pepe>Bartra, Ramos>Pique, Marcelo>Alba, Casemiro>Busquets, Kroos>Rakitic, Iniesta>Modric, Messi=CR7, Neymar>Bale, Suarez>Benzema. Yine Real Madrid 6-4 ?nde.

D?rd?nc? y?l : Ter Stegen>Navas, Carvajal>Roberto, Varane>Umtiti, Ramos>Pique, Marcelo>Alba, Casemiro>Busquets, Kroos>Rakitic, iniesta>Modric, Suarez>Benzema, Messi=CR7, Neymar>Bale. Yine Real 6-4.

Son Sezon: Bir?ey de?i?medi sadece Neymar gitti Dembele geldi. Buda 7-3 Realin lehine ?evirdi durumu.

Yani 4 kere Real 1 kere Barca kadrosu daha iyiydi. Real Madrid bu d?nemde 2 y?l Ancelotti taraf?ndan 3 y?l da onun yard?mc?s? Zidane taraf?ndan ?al??t?r?ld?. Barcelona ise Martino, Enrique ve Valverde taraf?ndan ?al??t?r?ld?. Bence 5 sezondada Madrid hocas? daha iyi oldu. Ayn?s? yedek kul?besi i?in de ge?erli. Ayr?ca Barcelona hep k???k oyuncular taraf?ndan olu?an ve fizik g?c? zay?f bir tak?m oldu. Ayr?ca en iyi oyuncular?ndan Alves ve Iniesta ya?l?lard?. Sorumluluk alan Winner oyuncusu da daha azd?. Uzun laf?n k?sas? Ronaldonun kadrosu daha iyiydi bence.
      Farkl? d???nd???m noktalar ama ?una de?inmek istiyorum. Barcelona altyap?s?nda hangi sistem oynan?rsa Barcelona'da o oynan?r biliyorsun. Ama Real Madrid b?yle bir gelene?e sahip de?il. Yani teknik adamlar bir ?ey de?i?tirmez Barca i?in.

Sadece ?u ?ekilde bakal?m. Barcelona'da Xavi ve ?niesta ile oynayan Ronaldo mu daha iyi olurdu, yoksa Real'de Messi mi?

Valla bana g?re Ronaldo burada da i?i kopar?rd?. ?una kesinlikle kat?l?yorum. Messi yetenek olarak ?u an d?nyan?n en iyi adam?d?r. Malum Ronaldinho b?rakt?.
      ?una da kat?l?r?m. Messi ola?an?st? i?ler yapabilen 2 oyuncudan biri ?u anda Neymar ile beraber.
      Ama Ronaldo hep belli bir seviyenin ?st?nde oynuyor. Sol a??k oynasa da yap?yor, forvette olsa da yap?yor. Benzema mal?na ra?men de yap?yor. Portekiz'de ona g?re ?ok d???k seviyede bir tak?mla da yap?yor.

Ronaldo ?u an itibariyle benim i?in, ?u ahir ?mr?mde g?rd???m EN BA?ARILI oyuncudur. EN YETENEKL? ise Ronaldinho'dur.

Messi ?zel, messi s?per. Ama 10 s?radan oyuncum olsa 11. olarak ben Ronaldo isterim O bir ?ekilde yapar yapmas? gerekeni...
      En son düzenleyen Serhat Senel; 19-06-2018, 02:26.

Yorum Yap

?ngiltere izledi?im en inan?l?, azimli ve istekli tak?m olabilir ama pas yok, ?zellikle u?taki adamlar?n pas yetene?i ?ok zay?f. 1-1 bitseydi yine ayn? ?eyi yazacakt?m.

Pas ?ok ?nemli bir yetenek, de bruyne ?u tak?mda olsa ?ok farkl? olurdu.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Bana m? ?yle geliyor, bilmiyorum; ama s?n?k, heyecans?z bir D?nya Kupas? izliyoruz ?u ana kadar. Belki de ilk ma?lar oldu?u i?in b?yledir. Ben zevk alamad?m hen?z Portekiz-?spanya ma?? haricinde.
          etraf?mdaki herkes ayn? ?eyi d???n?yor.
          5 d?nya kupas? izledim ?u ana kadar izledi?im en vasat d?nya kupas? a??k ara.

Yorum Yap

Aslı Noyan Hac?pa?ao?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            ?ngiltere izledi?im en inan?l?, azimli ve istekli tak?m olabilir ama pas yok, ?zellikle u?taki adamlar?n pas yetene?i ?ok zay?f. 1-1 bitseydi yine ayn? ?eyi yazacakt?m.

?ngiltere'nin yapmas? gereken, 4-3-3 oynamak ve ileri ucu Sterling-Kane-Rashford ile kurmak.

Yorum Yap

Aslı Atilla Acar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              etraf?mdaki herkes ayn? ?eyi d???n?yor.
              5 d?nya kupas? izledim ?u ana kadar izledi?im en vasat d?nya kupas? a??k ara.
              94, 98, 02, 06, 10, 14, 18 izlediklerim. Hi?biri 2010 kadar k?t? olamaz, vuvuzelas?na soktuklar?m, ?zd?rap olmu?tu ma?lar Afrika'da Oynanan futbol da d???k kaliteydi, ben ?u ana kadar memnunum turnuvadan, ilk ma?lar zaten genelde bu k?vamda ge?er, 2. ve 3. ma?larda art?k tak?mlar a??k oynayaca?? i?in keyif artar.

Yorum Yap

Aslı Metin Sayan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Noyan Hac?pa?ao?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

?ngiltere'nin yapmas? gereken, 4-3-3 oynamak ve ileri ucu Sterling-Kane-Rashford ile kurmak.
                O iyi kadro sacma sapan bir dizilisle oynuyor.

Yorum Yap

Polonya-senegal macindan umutluyum guzel mac olucak gibi )
                  Senegalin sag kanat 20yasinda bi cocuk izleyen taniyan var mi ?
                  2 is yapsa fransa pazari adi yeter 30dan okuturlar.
                  Bizimde turkiyede. Her sene disari transferler yapmamiz lazim ligin transferdeki piyasasi artmasi lazim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Ke?ke bu stad da oldu?u gibi bizim stad da b?t?n trib?nler ayn? y?kseklikte olsayd?. K??elerin oldu?u yerler dahil. Ne g?zel ?at? trib?n aras? bo?lu?u da kapatm?? adamlar.

Yorum Yap

Wague, Serkan Recber'in Wague'si de?il mi?

Yorum Yap

Senegal sa? beki Wague'yi Serkan Re?ber programda bize ?neriyordu

Yorum Yap

Aslı Mustafa Cem Konuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Evet,nas?l oynuyor?

PRA-LX1 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Utku Riza Pirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Mustafa Cem Konuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Evet,nas?l oynuyor?

PRA-LX1 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                            ?lk defa izliyorum, yorum yapmak i?in erken ama ?imdilik iyi g?r?n?yor. Az ?nce gayet etkili bir bindirme yapt?.

Yorum Yap

Rusya 3-0 yapti.

Yorum Yap

ilk maclar sonunda ligimizde de puan durumu olustu. ikinci maclar oncesi 1er transfer yapabilirsiniz. katilmak isteyenler ve takip edecekler bu linki kullanabilir. https://fantasy.fifa.com/en/leagues?...425A545351394D

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X