Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Eve ge? geldim..Tart??mali pozisyonlarla ilgili Doberman veya ?ulcu ne dedi..Gs li bi akrabam var her hafta hakem hatalarini ona gonderiyorum

Yorum Yap

Gomis'in tek ba??na gs yi ta??masi gs i?in dezavantaj...
      ?ampiyon olan tak?mlar ortalam 70-75 gol at?yor. .
      Gomis tek ba??na 30 atsa bile yetmeyebilir..
      13 gol?n 7 sini Gomis 4 Tolga 1 Belhanda ve 1 Maicon atm??. .Yani %50 den fazla Gomis atm??. .
      Tolga kariyeri boyunca bi sezonda 4 golden fazla atmami?.
      Belhanda son ?? d?rt y?lda en fazla gol att??? sezon 6 gol..
      Fegulli 'nin gol ortalamasi 6 falan
      N'Diyaye ge?en sezon 6 ?nceki sezon 11 gol atm??. .Tabi Osmanl?spor'da 10 numara oynuyordu..
      Fernando'nun gol ortalamasi 2

Bizde Babel,Talisca,Cenk,Negredo gibi direk gol y?k? ?ekebilecek oyuncular var..Bunun yan?nda Ozzy-Lens gibi katki verebilecek oyuncularimizda var...
      Gol da??l?m? t?m tak?ma yay?lan takimlarin ?ampiyonluk oranlari daha y?ksek oluyor..Pepe-Tosi? ve gelecek olan Vida,hatta Adriano -Caner-G?n?l gibi gol katk?s? olan defanscilarimizda var

Yorum Yap

?u gomis ?ok itici ya.. abart?l? bir h?rs. tolga da ayn? ?ekilde.
        Gol sevinci de ?ok antipatik gomis'in.

Bunu gayse nefretimden ba??ms?z s?yl?yorum.

Yorum Yap

Aslı G?ktu? Durmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Fernando gomis Mariano ben baya iyi transferler ancak bana pek kat?lan olmuyor ama ndiayede bir numara g?remiyorum. vasat bir oyuncu bence

LG-H815 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
          ?stikrars?z.

Yorum Yap

Aslı Taha Dorttepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ama adam net golc?..Gs'den isteyece?im tek adam, gerisi ??p zaten

Yorum Yap

Aslı Erkan ?nsalan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Taha Dorttepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ama adam net golc?..Gs'den isteyece?im tek adam, gerisi ??p zaten
              Aynen ?yle. Gomis yoksa gs de yok, bu ?ok net.

Ben gs'nin ?uursuzca sald?rmas?n? bizim Moonfather d?nemindeki futbolumuza benzetiyorum.

Yorum Yap

Gomis i?in s?ylenecek s?z yok. Topun d??ece?i yeri, yap?lmas? gereken vuru?u vs o kadar iyi biliyor ki adam. Gol atmamas? s?rpriz olur bu adam?n zaten.

?ok iyi transfer, nas?l yapt?lar kim ak?l etti bilinmez ama Mario Gomez ile birlikte son y?llardaki en ?st d?zey forvet ligimizdeki

Yorum Yap

Orta sahada ciddi top kay?plar? var ve bu top kay?plar?n? de?erlendirecek bir tak?mla oynamad?lar. Ciddi a??klar veriyorlar geride. Gs'nin ?u oyunla sezon sonuna kadar kafaya oynamas? mucize olur. Gomis'e gelince, fena oyuncu de?il, hatta lig i?in ortan?n ?zerinde oyuncu. Yaln?z Gs'yi kafada tutmaya yetmez.

Yorum Yap

Ba?ak?ehir'in bug?n puan kaybetmesi laz?m Trabzonspor'a. Hi? sevmiyorum zaten ?unlar? umar?m yener Trabzonspor...

Yorum Yap

Ba?ak?ehir-Ts
                      Alanya-Fb

?kisi de g?zel ma?lar olacak.

Yorum Yap

Aslı Eray Cavdar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Ba?ak?ehir'in bug?n puan kaybetmesi laz?m Trabzonspor'a. Hi? sevmiyorum zaten ?unlar? umar?m yener Trabzonspor...
                        Ts'nin havaya girmesi ve ?zg?ven kazanmas? iyi de?il. .Iki hafta sonra bizle oynayacaklar..
                        Deplasmanda Fb ye yenilmeyen Ba?ak?ehir'i yenen bi Ts ,bizim ma?a daha ?zg?venli ??kar. .
                        En iyi sonu? ma??n berabere bitmesi..
                        Ke?ke Fb -Ba?ak?ehir ma??da berabere bitseydi..

Yorum Yap

Aslı Abdulmenaf Karabulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Eray Cavdar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Ts'nin havaya girmesi ve ?zg?ven kazanmas? iyi de?il. .Iki hafta sonra bizle oynayacaklar..
                          Deplasmanda Fb ye yenilmeyen Ba?ak?ehir'i yenen bi Ts ,bizim ma?a daha ?zg?venli ??kar. .
                          En iyi sonu? ma??n berabere bitmesi..
                          Ke?ke Fb -Ba?ak?ehir ma??da berabere bitseydi..
                          Trabzonspor havaya girse de problem de?il bence, kadrolar? k?s?tl?, yapabilecekleri k?s?tl?, Ba?ak?ehir'e g?re daha az zorlay?c? bir rakip. Ba?ak?ehir'in m?mk?n oldu?unca b?yle b?y?k tak?mlarla oynad??? ma?larda puan almamas? gerekti?ini d???n?yorum.

Yorum Yap

Trabzonspor'un 11'i: Esteban, Mustafa Akba?, Mas, Okay, Pereira, Sosa, Kucka, Yusuf Yaz?c?, Abd?lkadir, Olcay, Burak
                            Medipol Ba?ak?ehir'in 11'i: Volkan, Cai?ara, Attamah, Epureanu, Clichy, Mahmut, Emre, Visca, ?rfan Can, Kerim Frei, Adebayor

Ts'de Okay stoper 18 ya??ndaki Abd?lkadir 11'de
                            Ba?ak?ehirde Elia ve Mossoro yok ?rfan Kerim var ilgin? bol goll? bir ma? olabilir

Yorum Yap

En iyi sonuc beraberlik

Yorum Yap

Adebayor a kar?? mustafa akba? ve okay

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X