Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bu Mevl?t Erdin? de Halil Alt?ntop gibi i?e yaramayan ama nedense Anadolu kl?plerince tercih edilen bir top?u.

Yorum Yap

Katlettiler resmen ba?ak?. H?rs?z k?pekler.

Yorum Yap

Aslı U?ur Ilg?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        gol do?ru ama
        o de?il de ay? o?lu ay? sen nerden g?rd?n de ko?up geldin
        Aslinda kalecinin gorus acisinda gol ofsayt olabilir o yuzden

Yorum Yap

ay? volkan resmen hakemi tehdit etti

Yorum Yap

Aslı Volkan S?rme tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Bu Mevl?t Erdin? de Halil Alt?ntop gibi i?e yaramayan ama nedense Anadolu kl?plerince tercih edilen bir top?u.
            yabanc? s?n?r? devam etse en az 5-6 ya 3 tak?mdan birinde idi 2 sene ?nce

Yorum Yap

Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Bu kadar a??k hakemin ?ike yaptigi ma? izliyoruz ve ?lkede normal kar??lan?yor ?uan

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
              Ben daha pozisyonu ??zemedim kural ne diyor
              Kurali bilmiyorum ama firat g?z g?re g?re ?ike yapt?. Mac?n basindan beri yapiyor zaten

Yorum Yap

Aslı Hicret Guler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Ben mi kural? yanl?? biliyorum. Gol diyenler neye g?re gol diyor? Soldado'ya de?memi? olabilir ama pasif durumda de?il ki Soldado. Kaleciyi yan?ltabilecek bir konumda. Bence ofsayt.
                Aynen yardimci hakem bu yuzden kaldirdi ama dotu yemedi orda iste rezil bir ulke

Yorum Yap

Kerim takiyordu fena kacti

Yorum Yap

Ah be kerim yaziyordu

Yorum Yap

Ah ulan be ne ka?t?.

Yorum Yap

Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Bu kadar a??k hakemin ?ike yaptigi ma? izliyoruz ve ?lkede normal kar??lan?yor ?uan

Ben daha pozisyonu ??zemedim kural ne diyor
                        Kurali bilmiyorum ama firat g?z g?re g?re ?ike yapt?. Mac?n basindan beri yapiyor zaten

v.p?rs?m?? ile girdi?i forma rekabetinde geri d??mek istemiyor f?rat??k..

Yorum Yap

Ulan su kerimde cok sansizsiz musleraya da atamamisti boyle bir pozisyonda

Yorum Yap

Aslı O?uzhan Yenisancak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı O?uzhan Yenisancak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Gol do?ru yan Hakem yan?labilir de?di sand? san?r?m F?rat iyi g?rm??
                            Gol do?ru de?il. Kaleci g?r?s?n? engelliyor. Ayrica yardimci bayragi kaldirdi vermei gol?. ?tirazlar sonrasi gol? verdiler

Yard?mc?ya uymak zorunda de?il ?ok pozisyon var b?yle orta hakemin ofsayt? iptal etti?i tabi gol oldu s?k?nt? orada.. kural hakk?nda emin de?ilim topa hamlesi var ama vuram?yor e?er kural olarak ofsaytsa bilemem ama bu F?rat'?n eyyamc? oldu?unu de?i?tirmez
                            Yardimciya uymak zorunda degilse neden gidip yardimciya sordu? Kendiside emin degil demekki

Sormas? demek uymak zorunda olmas? demek de?ildir belkide topa de?ip de?medi?ini sordu her neyse yesinler birbirlerini

Yorum Yap

Kerim-Muslera-Olimpiyat oluyordu az daha.

Yorum Yap

Birde itiraz etmiyor mu ?erolar

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X