Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Slaven Bilic

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Slaven Bilic

Teknik Direktörümüz, Slaven Bilic'e dair tüm haberleri ve yorumlarınızı bu başlık altından yazabilirsiniz.
    1,383
    Evet
    48.16%
    666
    Hayır
    39.91%
    552
    Kararsızım
    11.93%
    165
    FORUM KURALLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Duruşuyla hayata bakışıyla hareketleriyle Beşiktaşımın aradığı karakterde bir hoca bulduğuna inanıyorum. İnşalah uzun yıllar bizimle birlikte olursun Slaven Bilic.

Yorum Yap

Her yönüyle Beşiktaşıma yakışan teknik direktörümüz göz bebeğimiz

Yorum Yap

Teknik Direktörümüz: Slaven Bilic

Hocamız tokide yerini almış.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum Yap

Seviliyorsun hocam. Birlikte uzun yillar basaridan basariya kosacagiz ins.

IDEOS X5 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

Şeker gibi adam.

Yorum Yap

Allahına kurban.

Yorum Yap

Truva dediğin böyle olur
                Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  BkmPxaOIUAA1KAc.jpg large.jpg
Görüntüleme: 1
Büyüklüğü:  67.1 KB

Yorum Yap

Bu adamın yaptığı bu kartal pençesi bile takımı ne kadar sahiplendiğini gösterir. Adamın karakterini gösterir. Bizim evlatlarımız dediğimiz adamlar Beşiktaş hakkında ileri geri konuşabilirken zaman zaman. Bu adam doğma büyüme Beşiktaş'lı imiş gibi hareket ediyor.

Yorum Yap

Ne şartla olursa olsun senelerce Beşiktaş'ın başında kalsın. Ben Beşiktaş'a bu kadar çok yakışan başka bir teknik direktör görmedim. Mircea Lucescu da yakışıyordu tabi, ama Bilic başka.

Yorum Yap

Beşiktaş'ın çocuğu dediklerimize tepki olarak gönderildi başımıza. Beşiktaş'a bu kadar yabancıyken bu kadar kısa sürede bizden biri oldu. Allah başımızdan eksik etmesin. Yaşasın Asi Ruh, Yaşasın Slaven Bilic, Yaşasın Beşiktaş !

Yorum Yap

Yanındayız hocam

Yorum Yap

Schuster sistemli futbolun ofansif olanını kurmuştu, bu ligde tutmamıştı.
                          Bilic kısıtlı kadroyla defansif ama daha dengeli bi sistem oturttu, izlerken bu takım kazanamayabilir ama kolay kolay yenilmez dedirtti bizlere.
                          O yüzden daha iyi bi kadroyla neler yapacağını görmek gerekiyor.

Yorum Yap

Duruşuyla, karakteriyle, düşüncesiyle, adaletiyle Beşiktaşıma bu kadar yakışan bir Teknik Adam ben hatırlamıyorum. Oyun mantelitesi biraz zayıf olsada her geçen gün üstüne katıyor. Basketbol koçu gibi oyunun her alanına müdahalede bulunuyor.
                            Senin o kartal pençesi yapan ellerine kurban hocam

Yorum Yap

Beşiktaş'ımızın kültürüyle oldukça örtüşen bir teknik adam, uzun yıllar bizimle olur inşallah. Markus Merk'e yaptığı kapak hala akıllarda. C'Mon Give Me a Break

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X