Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

1. Alternatif: Y?netim Kal?r.. Bili? de Kal?r
    2. Alternatif: Y?netim Kal?r.. Bili? Gider
    3. Alternatif: Y?netim Gider.. Bili? Kal?r
    4. Alternatif: Y?netim Gider.. Bili? Gider

Bence en do?rusu.. en ?ok istedi?im 4. alternatif.. hem daha g??l? bir y?netim hem de ?ok daha iyi bir hoca ile devam edilmesini umuyorum.. ama ger?ekci olmak laz?m.. mevcut kongre yap?s?nda y?netim de?i?tirmek ?yle ak?amdan sabaha olacak bir i? de?il.

3. Alternatif bir nebze Bili?'in elini rahatlatabilir.. daha kudretli bir y?netim geldi?i takdirde belki daha az hakem hatas?yla u?ra??r.. ama mevzu ?ampiyonluk oluncu yine yeniden elinin aya??na dola?mas?n? bekliyorum.

2. Alternatif en ger?ekci yol.. Bili?'in yerine bask?y? kald?rabilen, tecr?beli bir isim gelirse mevcut kadroyu bile ?ampiyon yapma olas?l??? Bili?'ten y?ksek olur.

1. Alternatif mevcut y?pranm??l?k i?inde bence en hatal? se?im olacakt?r.. birbirlerine g?venlerini de yitirmi? durumdalar.. Bili? ?n?m?zdeki sezon sonunu zor g?r?r.

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      teknik direkt?rleri kar??la?t?rmak hem anlams?z hem de yanl??, bireysel olarak de?erlendirmemiz gerekiyor.
      bili? i?in art? ve eksilerini ?n?me koyup bak?yorum ve geli?me g?remedi?im i?in kalmas?n? gereksiz buluyorum, ke?ke art?lar? ?ok olsayd? da kalmas?n? isteseydik, de?i?iklik benim de ho?uma gitmiyor ama yanl??ta ?srar?n da faydas? olmayaca??n? d???n?yorum.
      ne olursa olsun yerli bir teknik direkt?r, yabanc? bir teknik direkt?re g?re 1-0 ?nde ba?l?yor.
      Senol g?ne?e ne diyorsun turgut abi?

Yorum Yap

Aslı Mustafa Bilgic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Coskun Deniz Teran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Atakan Kadir Bagalal? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Paralel devlet gibisin abi, tam bir stat?kocu gibi konu?tun
        Sorun bili? in gitmesi veya kalmas? de?il..
        Biz burada ayn? ki?iler schusteri savunduk ?imdi ise slaveni ( Doruk Abi hari? )
        Schuster gitti de ne oldu s?yler misin ka? defa ?ampiyon olduk..
        ayn? ?ekilde bili? gitti mi ba?ar? m? gelecek ?
        Schuster hoca gibi hocaydi yarim sezonda yediler.
        Bilice 2 sezon sans verildi schuster ile bir tutmak cok yanlis.kimse bilice sans verilmedi demesin,verildi.benim son yillarda g?rd?gum bircok hocadan daha fazla sans verildi.
        Bir ka? ayr?nt?y? unutmayal?m,
        1-Tak?m gen? ve yeni yap?land?..olu?umunu hala tamamlam?? de?il ama ?nemli bir noktaya geldi..
        2-Hocaya ?ans verildi ama o da bize umut verdi..bence hala o umut var..
        3-iki senelik ?ans verildi demek ?ok do?ru olmaz..ya?anan stat problemi nedeniyle tam iki senelik bir ?ans gibi de?erlendirmek haks?zl?k olur..
        4-Ligde oynanan oyunlar? asla g?z ard? etmeyin..hatta en ba?a al?n..aksi taktirde bu tart??malar? y?llar boyu yapar?z ama bir milim yol alamay?z..
        5-Bir insana ?ok farkl? parametreler ile g?venir inan?r ve ba?ar?y? beklersin..bir insana g?venip inanmak i?in ba?ar? beklemezsin..her zaman yapt???m?z? yap?yoruz..atlar? arabaya ters ko?uyoruz sonra da bu araba neden gitmedi diye s?zlan?yoruz..arabac?y? g?nderiyoruz..sen at? arabaya ters ba?larsan ?st?ne kimi ??kar?rsan ??kar o araba y?r?mez..bu kadar y?r?mesi bile ba?ar? kabul edilebilir..

?nce hileli futbolun ?n? al?ns?n..sonra konu?al?m kim yeterli kim yetersiz..kim ba?ar?l? kim ba?ar?s?z..hakemler bizi p?rasa gibi do?rar iken say?n ba?kan hakemlere g?ven telkin ediyordu..ama bir d???nce var ki ne bu hatalar? ne L?G in pisli?ini inatla g?rmezden gelmeye devam ediyorlar..?u denklemi kuramayan bo?una yorum yapmas?n..

?lke futbolunda ?ampiyonun masa ba??nda belirlendi?i bir de?il be? de?il on de?il defalarca ve defalarca ya?and??? ve bilindi?i halde gelip her ?eyi hocan?n ma? kadrosuna takti?ine ve yapt??? de?i?ikliklere ba?lamak bu futbol h?rs?zlar?na siz gelin her sene benim ?ampiyonluklar? m? engellemeye devam edin demektir..ve o h?rs?zlardan medet ummak demektir..havanda su d?vmek demektir..bo?a k?rek sallamak demektir..kay?p zaman ve kay?p para ve kay?p ?ampiyonluklar demektir..bak?n tarihimize..ka? hocay? ba?ar?s?z diye g?ndermi?iz ve o de?i?ikliklerden ne olmu?..al?n size kap? gibi belge..ger?ek dayanak..yeni umutlar ger?ekler ?zerinden yarat?l?r ise umut olur..aksi taktirde kendi kendimize att???m?z kaz?k olur..

Ger?ek olan Bili?'in yeterlili?i yetersizli?i de?il futbolun kirlili?idir..
        Abi yanl?? anlama da tak?m gen? ve yeni yap?land? demi?sin.
        ?u kadronun neresini iskelet kabul edebilece?iz.
        Bana g?re yap?lanan hi? bir ?ey yok.

Yorum Yap

Seneye yabanc? s?n?rs?z olacak ?enol G?ne? yerli futbolcularla iyi ?al??an bir adam ger?i ?ok yabanc? alamay?z ama gelirse bir ?enol G?ne? hayran? olarak mutlaka yabanc? transferinden uzak tutulmal? diyorum.

Yorum Yap

Aslı Mustafa Bilgic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Bir ka? ayr?nt?y? unutmayal?m,
            1-Tak?m gen? ve yeni yap?land?..olu?umunu hala tamamlam?? de?il ama ?nemli bir noktaya geldi..
            2-Hocaya ?ans verildi ama o da bize umut verdi..bence hala o umut var..
            3-iki senelik ?ans verildi demek ?ok do?ru olmaz..ya?anan stat problemi nedeniyle tam iki senelik bir ?ans gibi de?erlendirmek haks?zl?k olur..
            4-Ligde oynanan oyunlar? asla g?z ard? etmeyin..hatta en ba?a al?n..aksi taktirde bu tart??malar? y?llar boyu yapar?z ama bir milim yol alamay?z..
            5-Bir insana ?ok farkl? parametreler ile g?venir inan?r ve ba?ar?y? beklersin..bir insana g?venip inanmak i?in ba?ar? beklemezsin..her zaman yapt???m?z? yap?yoruz..atlar? arabaya ters ko?uyoruz sonra da bu araba neden gitmedi diye s?zlan?yoruz..arabac?y? g?nderiyoruz..sen at? arabaya ters ba?larsan ?st?ne kimi ??kar?rsan ??kar o araba y?r?mez..bu kadar y?r?mesi bile ba?ar? kabul edilebilir..

?nce hileli futbolun ?n? al?ns?n..sonra konu?al?m kim yeterli kim yetersiz..kim ba?ar?l? kim ba?ar?s?z..hakemler bizi p?rasa gibi do?rar iken say?n ba?kan hakemlere g?ven telkin ediyordu..ama bir d???nce var ki ne bu hatalar? ne L?G in pisli?ini inatla g?rmezden gelmeye devam ediyorlar..?u denklemi kuramayan bo?una yorum yapmas?n..

?lke futbolunda ?ampiyonun masa ba??nda belirlendi?i bir de?il be? de?il on de?il defalarca ve defalarca ya?and??? ve bilindi?i halde gelip her ?eyi hocan?n ma? kadrosuna takti?ine ve yapt??? de?i?ikliklere ba?lamak bu futbol h?rs?zlar?na siz gelin her sene benim ?ampiyonluklar? m? engellemeye devam edin demektir..ve o h?rs?zlardan medet ummak demektir..havanda su d?vmek demektir..bo?a k?rek sallamak demektir..kay?p zaman ve kay?p para ve kay?p ?ampiyonluklar demektir..bak?n tarihimize..ka? hocay? ba?ar?s?z diye g?ndermi?iz ve o de?i?ikliklerden ne olmu?..al?n size kap? gibi belge..ger?ek dayanak..yeni umutlar ger?ekler ?zerinden yarat?l?r ise umut olur..aksi taktirde kendi kendimize att???m?z kaz?k olur..

Ger?ek olan Bili?'in yeterlili?i yetersizli?i de?il futbolun kirlili?idir..
            Abi dediklerin olaylara 360 derece bak?nca do?ruda olaylara d?z mant?k bakanlar?n aksine y?netim de geni? a??yla bak?p ona g?re karar?n? versin.

Halk oylamas? yap?p teknik adam?n kal?p kalmayaca??n? belirlemek d?nyan?n neresinde g?r?nm??.

Birinci tur oylama bu hafta bitti. ?kinci ve son tur oylama iki hafta sonra.

Enteresan ya...

Yorum Yap

Aslı Necmettin Firat Ozkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              1. Alternatif: Y?netim Kal?r.. Bili? de Kal?r
              2. Alternatif: Y?netim Kal?r.. Bili? Gider
              3. Alternatif: Y?netim Gider.. Bili? Kal?r
              4. Alternatif: Y?netim Gider.. Bili? Gider

Bence en do?rusu.. en ?ok istedi?im 4. alternatif.. hem daha g??l? bir y?netim hem de ?ok daha iyi bir hoca ile devam edilmesini umuyorum.. ama ger?ekci olmak laz?m.. mevcut kongre yap?s?nda y?netim de?i?tirmek ?yle ak?amdan sabaha olacak bir i? de?il.

3. Alternatif bir nebze Bili?'in elini rahatlatabilir.. daha kudretli bir y?netim geldi?i takdirde belki daha az hakem hatas?yla u?ra??r.. ama mevzu ?ampiyonluk oluncu yine yeniden elinin aya??na dola?mas?n? bekliyorum.

2. Alternatif en ger?ekci yol.. Bili?'in yerine bask?y? kald?rabilen, tecr?beli bir isim gelirse mevcut kadroyu bile ?ampiyon yapma olas?l??? Bili?'ten y?ksek olur.

1. Alternatif mevcut y?pranm??l?k i?inde bence en hatal? se?im olacakt?r.. birbirlerine g?venlerini de yitirmi? durumdalar.. Bili? ?n?m?zdeki sezon sonunu zor g?r?r.
              Abi 4 olmas?n? en ?ok isteyenlerdenim ama art?k 2.si oldu say?yorum ben. Yonetim de de?i?meli fakat muhalefet olarak kimseler g?r?nm?yor ortal?kta. Zaten kul?b? y?llard?r bu duruma sokan da bu muhalefetsizlik, alternatifsizlik ve sahipsiz biraklmadir. Lafa gelince herkes Be?ikta? sahipsiz kalmaz der.

Yorum Yap

Ek?i S?zl?k be?ikta?l? yazarlar olarak ba?latt???m?z kampanyaya destek olun l?tfen..

https://eksisozluk.com/slaven-bilic-...stosu--4790033

https://www.change.org/p/be%C5%9Fikt...4%B1n-besiktas

Yorum Yap

?ncelikle her ba?ar?y? en ?nde sahiplenen ama ba?ar?s?zl?k an?nda g?nah ke?isi bulmaya ?al??an bir y?netim olduktan sonra o gitsin bu gelsin bir?ey de?i?meyecektir,bunu anlamak i?in tarihimizdeki istatistiklere bakmam?z yeterli.
                  Gordon Milne zaman?nda bu tak?m 87-88 ve 88-89 y?llar?nda ikinci olmas?na ra?men b?y?k ba?kan Seba devam karar? alm?? ve bu tak?m bugunde miras?n? yedi?imiz 3 y?l ?st ?ste ?ampiyonluk ba?ar?s?na ula?m??t?r.
                  Bili?'in oyun an?ndaki hamlelerini,kadro olu?turma yap?s?n? her ne kadar be?enmesem de,kal?p gitmesi konusunda kendi i?imde karars?zl?klar ya?asam da,ka?an ?ampiyonluk,sa?ma sapan uefadan eleni?imiz duygusundan ar?n?p d???nd???mde son bir ?ans? haketti?ini d???n?yorum.Ama bu ?ans bo? bir ?ans olmamal?,do?ru,karakterli milli oyuncu transferleri,gerekirse taraftar?n duygu ve d???ncesini daha net anlat?p anlayacak bir yard?mc? antran?r ile verilmeli.Kimse bu tak?mda padi?ah de?il hesap sorulacaksa tek bir ki?iden de?il,y?netimden,futbolcudan teknik direktorden hepsinden sorulmal?..ismail Kartal,Hamza bunlar Bili?ten ?ok daha m? iyi..Shustere futboldan anlam?yor demi?li?imiz ..Barcelonan?n ba??na benide ge?irseniz bende ?ampiyon yapar?m demi?li?imiz var..futbol bir tak?m oyunu ama bu tak?m sadace futbolcudan olu?muyor..L?tfen i?imizde verdi?imiz kararlar? bir kez daha d???nelim,biz bu filmi ?ok kez izledik..y?netimin transfer yapt??? altyap?dan bir futbolcunun ??kmad???,hakemlerin her ma? sa?ma sapan kararlarla eme?inizi un ufak etti?i,5 y?ll?k hayvan gibi paralara kontratlar?n imzaland??? bir yerde teknik direkt?re su? bulmak en kolay?..
                  Ba?ar?ya a??z ama sadece yalan transfer haberlerinin ??kmaya ba?lad?g? transfer doneminde futboldan zevk al?r olduk..Ele?tiriyi yap?c? yapmak ?uan ?zerimize d??en g?rev diye d???n?yorum..Sonucunda yine Bili? gitsin karar? ??kacaksa ama bir analizin uzun uzad?ye bir ara?t?rman?n ben onada var?m..yoksa kelle almak en kolay?.

Yorum Yap

Y?netim kalacaksa Bilic'in gidisi bisey degistirmez

Yorum Yap

Liverpool eksikmi?, ?ngiltere ligi 6. s? olan Tottenham ? da biz eksik yendik onu ne yapaca??z ? Ya b?yle tek ma? ?zerinden bir de?erlendirme yap?p z?rvalayanlara hastay?m arkada?. Be?ikta? ilk devre boyunca iyi bir futbol oynam??t?r, herkes de takdir etmi?tir. 1 ayda 2 g?nde bir ma?a ??k?p galibiyet serisi de yapm??t?r bu tak?m. ?kinci devre hepimizin art?k ezbere sayaca?? baz? sebeplerden gene d???? ya?anm??t?r. Schuster zaman? da ilk devre tak?m?n oynad??? futbol g?r?lmeyip ikinci devre malum(!) sebeplerden ya?anan d???? Schuster i hoca bile g?rmeyecek seviyede b?rakm??t?r, ?imdi de Bilic in hakk? yeniyor. Bu tak?m geli?im g?stermi?tir arkada?. Bu tak?ma rahat bir ortam sa?larsan?z, iyi takviyeler yaparsan?z daha da ileriye gidecektir. Yeter ki ?u kaotik d?zeninizi de?i?tirin. Federasyona tepki koyun. Oynayaca??n?z sabit bir stadyumunuz olsun. Futbolcunun paras?n? ?deyin. ?lla ki iyi bir seviyeye gelecektir. Siz as?l sorunlarla u?ra?mak yerine senelerdir deneyip de beceremedi?iniz teknik direkt?r de?i?ikli?iyle ba?ar?y? se?iyorsunuz. Siz m?kemmel ?artlar? olan bir Man Utd, Real Madrid, PSG, M?nih gibi bir kul?p de?ilsiniz arkada?lar. Ne hoca gelirse gelsin bu ?artlar de?i?medi?i s?rece ayn? muameleye maruz kalacakt?r. S?rekli deneyip ba?aramad???n?z bir ?eyi diretmek yerine ba?ka bir ??z?m yolu aramay???n?z?n nedeni nedir ? Bu y?netime ?ok mu g?veniyorsunuz ? Bir planlamam?z yap?lanma hedefimiz var m? san?yorsunuz ? Yap?lanma diye ald???n Alt?nsay ile ?nder ?zen in ba??na neler geldi?ini bilmiyor musunuz ? Tek yap?lanman?z nedir biliyor musunuz, AN? hem?erisi ?enol G?ne? i getirebilir, bir de Fikret Orman ?brahim ?z?lmez i yard?mc? yapabilir. B?t?n yap?lanman?z bu. Transferleriniz nas? olacak, ?enol Hoca ya nas?l bir ortam sunulacak, acaba futbolcu bor?lar? ?denebilecek mi, acaba seneye federasyona ve kurulu bu d?zene kar?? koyulabilecek mi, stadyum sorununuz hallolacak m?, tesisleriniz bak?mdan ge?irilecek mi sakatl?k sorunlar?n?z halledilecek mi vs vs vs siz bu ?artlar? sa?lamad???n?z s?rece ?enol G?ne? i de harcayacaks?n?z, Bielsa gelse onu da harcayacaks?n?z kusura bakmay?n. Ger?i Bielsa aptal de?il sizin bu ?artlar?n?za zaten gelmez. Ancak ?enol hoca gibi y?re?iyle bu i?e giri?ecek birini bulurlar, onu da hi? edip g?nderir i?te bu t?ketim anlay???. ??in ?zeti bu kadar basit kusura bakmay?n.

Yorum Yap

Lucescu'nun ayr?ld??? sene bile ilk devre ikinci devre performans?na bak?labilir.

Yorum Yap

Bilic konya maci sonrasi sorulari gecistirip,"yonetimin karari,sezon sonu konusuruz vs" gibi cevaplar verebilirdi ama o kalmasi konusunda kamuoyu yaratmak icin diger yolu secti...

E bizim gibi duygusal toplumlarda insanlari etkilemek haliyle daha kolay oluyor...
                          Eger bir anda bu kadar gundem olmasaydi eminim ?o?u arkada? daha farkli dusunurdu...

Yorum Yap

Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Coskun Deniz Teran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Atakan Kadir Bagalal? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Paralel devlet gibisin abi, tam bir stat?kocu gibi konu?tun
                            Sorun bili? in gitmesi veya kalmas? de?il..
                            Biz burada ayn? ki?iler schusteri savunduk ?imdi ise slaveni ( Doruk Abi hari? )
                            Schuster gitti de ne oldu s?yler misin ka? defa ?ampiyon olduk..
                            ayn? ?ekilde bili? gitti mi ba?ar? m? gelecek ?
                            Schuster hoca gibi hocaydi yarim sezonda yediler.
                            Bilice 2 sezon sans verildi schuster ile bir tutmak cok yanlis.kimse bilice sans verilmedi demesin,verildi.benim son yillarda g?rd?gum bircok hocadan daha fazla sans verildi.

Benimde Del boske dir. Adam? Demir?ren yedi bo?u bo?una. Tamda oturmu?tu o dandik kadro ile tak?m?. Sabredilecek adam o idi ama bir sezon bile g?remedi.
                            Del Bosque oyuncu de?i?iklikleriyle oyuna an?nda etki ederdi. Yine de benim de en b?y?k ?z?nt?m Schuster'dir.

Yorum Yap

g?ntekinden yine ?ok do?ru tespitler.. alt?na imzan? at ge?

Bilic'i adaml???yla ?ok sevdik ama o bir 'Winner' olamad?

Ligde iki 'deneyimsiz' teknik adam?n ?al??t?rd???; oynad?klar? futbolu kimsenin be?enmedi?i
                              Galatasaray ve Fenerbah?e?nin arkas?ndan 3??nc? olmak m? ba?ar??..

Slaven Bilic?? hepimiz sevdik. Mert, sportmen, y?ksek tahsilli, adil ve d?r?st bir ki?ilik ortaya koydu. Dik durdu, e?ilip, b?k?lmedi.
                              Kimseye yaranmak zorunda hissetmedi. Kendini oldu?undan farkl? g?stermeye ?al??mad?.
                              Centilmendi, Be?ikta??? iyi temsil etti.
                              Lakin ba?ar?l? m?yd?? Kesinlikle hay?r.
                              Bir kere ?unu vurgulayarak ba?layal?m. Profesyonel hayatta duygusall?k diye bir ?ey s?z konusu olamaz. Sonu?lar ba?ar?s?z oldu?unu g?steriyor.
                              Ortada tek bir kupa yok. 2 y?l ?st ?ste ezeli rakiplerinin arkas?nda 3??nc? s?rada yer alm??. 7 derbi oynam?? 1 tane bile galibiyet alamam??.
                              Kupada ?nce Buca?ya; bu y?l Kay-seri?ye.. Yani alt lig tak?mlar?na elenmi?. Ofansif parametrelerde rakiplerin fersah fersah gerisinde..
                              Mesela gol giri?imi.. Ligde bu alanda 8?inci. Toplam gol say?s?nda 66 ma?l?k lig ser?veninde 2 y?ld?r F.Bah?e, G.Saray, Trabzon, Kas?mpa?a ve Bursa?n?n arkas?nda kalm??.
                              Ele?tiri yaparken alt?n? doldurmak laz?m. Berabere ve yenik durumda iken oynad??? futbol ile galip iken oynad??? futbol aras?nda u?urumlar olu?mu?.
                              Mesela tak?m mesafesi.. Be?ikta? skoru bulunca 10-14 metre geriye gitmi? hep. 2-0?? aramak yerine 1-0?? korumaya gitmi?.
                              F?NALLER? KAZANAMADI
                              Kararlar, de?i?iklikler, hamleler hep yanl?? olmu?. Brugge kar??s?nda 2 ma?ta da 1-0?? bulmas?na ra?men yenilmi?.
                              Dnipro'nun final oynad??? kupada 16?ya kalmak ba?ar? m?? Avrupa?da varl?k g?steremeyen ?ngiliz tak?mlar?n?n vasat?, eksik Liverpool?u elemek tarih mi?
                              L?GDE sorunlar ile bo?u?an ve 2 ?deneyimsiz? teknik adam?n ?al??t?rd???; oynad?klar? futbolu kimsenin be?enmedi?i G.Saray ve F.Bah?e?nin arkas?ndan 3??nc? olmak m? ba?ar??
                              Organize ve sahay? iyi parselleyen bir tak?m yaratt? Bilic.. Bu do?ru. A??r ?ekim futbol oynanan T?rkiye Ligi?nden kimse Arsenal,
                              Tottenham ve Liverpool ile b?yle oynayamazd?. Bu da do?ru.. Kabul edelim ki Bilic, ligimize oranla Avrupai bir oyun in?a etti.
                              Lakin bunda s?reklilik sa?layamad?. Hedef ma?lar? ve kendi finallerini bir kez bile kazanamad?.
                              GE?EN YIL ?K?NC?L??? KA?IRDI
                              Ge?en sezon lig 2.?cili?i asl?nda ?ampiyonluk kadar de?erliydi. Konya-Karab?k-Sivas ??geninden sadece 1 puan ??kart?p ?ampiyonlar Ligi?ni,
                              yani 25 milyon Euro?yu G.Saray?a resmen hediye etti. Bu y?l Demba Ba ve Sosa gibi iki uluslararas? y?ld?z kat?lmas?na kar??n en kritik anlarda
                              Bal?kesir, G.Antep, Akhisar ve Konya?y? yenemeyerek ?ampiyonlu?u elinin tersiyle itti.
                              NEC?P'E SARILDI B?Y?K ONCU ZANNETT?
                              Hep az gol att?. Oyuna yapt??? hamleler ile tak?m? iyiye de?il, k?t?ye g?t?rd?. Az gol problemine ??z?m? az gol atan Mustafa Pektemek ile arad?.
                              Necip?i b?y?k oyuncu sand?. En kritik virajlarda hep Necip ile savruldu. Rotasyon yapmas? gereken yerde yapmad?. Yapmamas? gereken yerde tuhaf tak?mlar sahaya s?rd?.
                              50 M?LYON EURO KA?TI
                              Bilic'i adaml??? ile ?ok sevdik. Lakin ?winner? (kazanan) olamad?. Daha cesur, g?venli ve sakin olsa Be?ikta? tura haz?rlan?yordu. Bizler de?il. O tarihe ge?ecekti.
                              Son 2 y?lda Be?ikta?, Bilic?in hatalar? y?z?nden 50 milyon Euro ka??rd?.
                              Y?netimi ele?tirenler var. Ben de bir?ok konuda ele?tirdim ama bu olumsuz mali tabloya ra?men Ba, Sosa gibi uluslararas? y?ld?zlar transfer ettiler.
                              G?khan, Tolga ve Tolgay i?in b?y?k fedak?rl?k yapt?lar.
                              SEVG?L? Slaven, empati kuruyorum. Senin ger?ekle?tirdiklerine sayg? duyuyorum. Be?ikta??ta bir?ok sorunla bo?u?tun. Stad?n yoktu.
                              Bazen ?ok yanl?z kald?n. Hakemler can?n? yakt?. ?ok hakl? oldu?un taraflar da var fakat unutma ki her ?eye ra?men yine de hay?ller avu?lar?n?n i?indeydi ve hi? de uzak de?ildi.

G?NTEK?N ONAY

Yorum Yap

Ya d???n?yorum fenerle kupada biz eslesmis olsak,bizi kendi evimizde 2-1 yenmis olsalar, olmaz ya bilicle kadikoyde 2-0 one ge?mi? olsak 3. Yu atmaya mi giderdi yoksa takimi geriye mi yaslardi?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X