Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Slaven Bilic

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Muhammed Dilek tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Necmettin Firat Ozkan tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Lafım size değil. Hoca gitsin deyip hocayı göndermeyi biliyon. Kulis yapmayı mı bilmeyecen ?
    Hala beni hedef aldığını hissettiriyorsun.. üslübun hoş değil.. siz yapın kulisi.. ben sadece hoca göndermeyi bilirim.. hoca başarılı hoca kalsın diyorsanız hocanın daha başarılı olması için önünü açmakta size düşer.
    Her biriniz kurban arıyorsunuz. Her sene birini gönderdik ne değişti? En iyilerini getirdin Del Bosque'dir, Schuster'dir. Neyi değiştirebildin?
    Bu şekil davrandığımız sürece bu döngü asla kırılmayacak.

Onca maçında hakemler seni katletti. Bunlara dur diyeceğimiz yere gelip hoca tartıştık. Ağlamak, ahkam kesmekten başka bişey bilmiyorsunuz.Bir isme takılıp canını çıkartana kadar ugraşan bi topluluksunuz. Şampiyonluğu bu yüzden kaybetmeye mahkumuz.
    Hedef saptırıyorsunuz.. gerçekleri görmeye bir sizin kafanız basıyor hepimiz salağız yani? herkes her şeyi görüyor da konuşuyor da tepki de gösteriyor merak etmeyin. Tüm sezon kime ne tepkiler verilmiş gözden geçiriniz.. sonra Biliç konusunda tüm yazılanları, tüm istatistikleri, tüm eleştirileri salim kafayla yeniden okumanızı tavsiye ederim.. kimsenin Beşiktaş sevgisini satır aralarında sorgulamaya da kalkmayınız.. yakışmıyor.

Yorum Yap

Lafım size değil. Hoca gitsin deyip hocayı göndermeyi biliyon. Kulis yapmayı mı bilmeyecen ?
      Hala beni hedef aldığını hissettiriyorsun.. üslübun hoş değil.. siz yapın kulisi.. ben sadece hoca göndermeyi bilirim.. hoca başarılı hoca kalsın diyorsanız hocanın daha başarılı olması için önünü açmakta size düşer.
      Her biriniz kurban arıyorsunuz. Her sene birini gönderdik ne değişti? En iyilerini getirdin Del Bosque'dir, Schuster'dir. Neyi değiştirebildin?

Onca maçında hakemler seni katletti. Bunlara dur diyeceğimiz yere gelip hoca tartıştık. Ağlamak, ahkam kesmekten başka bişey bilmiyorsunuz.Bir isme takılıp canını çıkartana kadar ugraşan bi topluluksunuz. Şampiyonluğu bu yüzden kaybetmeye mahkumuz.
      Hedef saptırıyorsunuz.. gerçekleri görmeye bir sizin kafanız basıyor hepimiz salağız yani? herkes her şeyi görüyor da konuşuyor da tepki de gösteriyor merak etmeyin. Tüm sezon kime ne tepkiler verilmiş gözden geçiriniz.. sonra Biliç konusunda tüm yazılanları, tüm istatistikleri, tüm eleştirileri salim kafayla yeniden okumanızı tavsiye ederim.. kimsenin Beşiktaş sevgisini satır aralarında sorgulamaya da kalkmayınız.. yakışmıyor.
      gerçekleri görmeye bir sizin kafanız basıyor hepimiz salağız yani?, kimsenin Beşiktaş sevgisini satır aralarında sorgulamaya da kalkmayınız..

Bunları yazan siz. Hedef saptırmaya çalışan ben
      Uzatmıycam. Tamam siz haklısınız. Gönderelim gitsin. Sıradaki gelsin yapamazsa onuda yollarız. Ondan sonrakini de.

Yorum Yap

Aslı Gokhan Erkek tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Mustafa Bilgic tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Bu da gösteriyor ki bir kaç hafta önce yüksek tepelerden GS ın şampiyonluğuna icazet verildi..biz buna direnemedik..direnemez dik..hakemler bize çok daha rahat kullanıyorlar keskin bıçaklarını..FB de işi rakip takım oyuncuları ile dengelemeye çalıştı..geçmişte son maçta şampiyonluk vermenin kuyruk acısını çıkarmanın peşinde idi..eğer bu akşamı geçseydi..haftaya FB şampiyon idi..ama bu korkuyu iliklerine kadar yaşayan GS işi son maça bıraktık son maçı kazanırız şampiyon oluruz gibi konuşsa da gerçekte hiç de oraya bırakmaya niyeti yoktu..son maçta şampiyonluğu kaybetmenin acısı başka olurdu..resmi destek GS den yana..hakemler onda..haftalardır olduğu gibi..rakip ise kolay lokma değil..oyuncu bağlar kaleci bağlar..burada enseye vur lokmasını al figürü biz oluyoruz..neden? basiretsiz yönetim sayesinde..

Bu akşam ki FB Başakşehir maçı ibretliktir..Hakem GS yi şampiyon yapacak..Başak şehirli kaleci ve bir iki oyuncu rakibe hizmet edecek..bu rezilliği de gördük..

Biz de hala Biliç'i gönderelim mi göndermeyelim mi derdindeyiz..inanın bu sakızı bize çiğneten de rakipler ve onların medyası..biz algı oyunlarına çabuk geliyor..ve gerçeklerden hemen uzaklaşıyoruz..onların da istediği bu..biz Biliç'i konuşur onu suçlarsak kendi pislikleri görülmeyecek..her şey meşruluk kazanacak..FB hakemi tahmin edemedi..GS başakşehirli bir kaç oyuncuyu..belki de tahmin ettiklerinden herkes kendi önlemini aldı..rezalet bir lig..üç yönetim üç hoca değiştirmiş şaibesaray bir saraya çıktı bir tek hakem hatası yaşamadı..şampiyon oldu..film gibi..futbolumuzun ruhuna fatiha..
        Abi Bu düzeni Beşiktaş'tan Kimler değiştirebilir?

Valla bu soru ortaya çıkınca da bu yönetime haksızlık ettiğimi düşünmüyor değilim..yok..kayıp herkes..zaten ne kadar var olduğu da meçhul..ara sıra fırsat kollayanlar var..en kötü günde çıkar medyaya demeç verir..fırsatçı bir takım çıkışlar var..ama bu tarz kimseye güven vermez..hepsi iyi zamanlarda ortaya çıkarlar..zor zamanlarda ara ki bulasın..geçmiş rezil dönemden sonra bu yönetim bir umut tazeledi..ama hızla o umutları söndürdüler..gerçeklerden saptılar..kıvırmaya başladılar..yalana bile sarıldılar..açılan krediyi de tükettiler..yönetemediler..sen ne yaparsan yap..kimi alırsan al..bu adamlar istediklerini şampiyon yapıyorlar..tek odaklanacakları iş bu olacaktı..yoksa diğer çalışmaların emeğin zamanın hiç bir anlamı kalmıyor..iki maçta seni yerle bir ediyorlar..senelerdir bu böyle..ee o zaman biraz toşaklı olacaksın..bunu halledeceğine inanmayan boşuna görev almasın..bu işi kökünden çözmeden bize şampiyonluk yok..Bunların yerine koyacak yönetim var mı ? o da yok..yokları oynuyoruz..gelen gideni aratıyor çünkü aynı hatalara devam ediyorlar...farklı bir şey yapan yok..klasik ve klişe yöntemler ile olmuyor işte..olmuyor..kulisin de yetmiyor..gücünde yetmiyor..bir zeka pırıltısı da göremiyoruz..gümbür gümbür gelip bir on seneye damga vuramadan bu işler sağlıklı bir yörüngeye oturmaz..kimsenin futbolu düşündüğü yok..hepsi rantın peşinde..buradan ekmek yiyoruz buradan ekmek yiyoruz..bütün dertleri bu..yiyin efendiler yiyin..ekmek de sizin şampiyonluk da..
        Bir yanağımıza tokat atıyorlar..biz ''hoop arkadaş..portakal orada kal'' diyeceğimize öbür yanağımızı çeviriyoruz..işin gerçeği bu..

Maddi manevi paralı kulisli her şeye hakim her yerde gözü kulağı eli olan etkili güçlü saygın bir yönetim göremedik..bunu yapacak çapta insanlarımız maalesef yüreksiz..çakma Beşiktaşlı..ne isimler vardır..seneler önce yazmıştım..beş altı belki daha fazla başkan adayı tek tek liste yapıyorlar..oysa hepsi el ele vermeli birlikte bir şeyler yapmalıydılar..biz sanırım sözde birliği sağlıyoruz ama reel birliği sağlayamıyoruz..yönetime bariz hatalarından ve hatada ısrar etmelerinden dolayı çok kızıyorum..ama bir başka açıdan da üzülüyorum..yanlış yapmayacaklar..Reza olayı haciz olayı ve savunmaları tam bir rezalet..yanlış yapma hata yap..herkes el verir..inanmak ve güvenmektir asıl olan..güven bir kez yıkılır ve bir daha tesis edilemez..bu tür hatalar yaptılar..ama ben bir alternatif de göremiyorum..çıkan da yok zaten..parasal açmazları çok kötü..hem borç hem yatırım..çok zor..umarım toparlarlar..50 yıl öncesinin kongre anlayışları ile olmaz bu..değişmeli..dipten gelen bir genç dalga var..onlar bu statükocuları devirir ise devirir..tabi başlarına bir kaç deneyimli isim lazım..tecrübe ile enerjiyi ve liyakat harman olmalı..en başta da dürüst insanlar bulmak lazım..herkes menfaat kapısı görüyor..böyle olmaz..Beşiktaş'a almaya değil vermeye geleceksin..konuşmacılar içinde bir kaç tane durumun farkında olanlar vardı..kongre beni biraz ümitlendirdi..Başkan gene soruları ya geçiştirdi ya saptırdı..böyle olmamalı..evet artılarını da görmek eksilerini de görmek gerekir..iyi şeyleri de söylemek gerekir..zaten bu niyetle göreve geldiniz..hata yapmayın..yanlış hiç yapmayın..Ben telgraf baş memuru Beşiktaşlı Arnavut Hüsnü'nün torunuyum..kimsenin adamı olmayanlar daha objektif olurlar..bir yere angajmanı olanlar yanlışa düşerler..kendi doğrularını savun..birinin adamı olma..bu nedenle o kulüp içi entrikaların dışında kalmayı başaranlar çok daha sağlıklı değerlendirme yaparlar..o girdaba girenler birilerinden yana olmak zorunluluğu hissederler..bu da gerçeklerden uzaklaşmayı getirir..
        Herkesin derdi Beşiktaş'ı yükseklere çıkarmak..ama seneler kayboluyor aynı hataları tekrarlamak ile..artık biri bu işi ele almalı ve tam almalı..çeyrek yüzyıllık bir proje üretilmeli..yoksa işimiz zor..sıradan bir kulüp olacağız..oyuncuların hırsına isteğine bakıyorum..evet baskılı oynuyorlar ama hırs ve kazanma isteği çok düşük..kendi limitlerini zorlayan kaba tabir ile ölümüne oynayan yok gibi..renkliler böyle değil işte..motoru yakarcasına mücadele ediyorlar..aman motora bir şey olmasın diye oynayanlar var..biz bu konuda çok geriyiz..neyse sorunun cevabı kısa idi..uzattık..yok..benim güvenimi kazanan ne bu yönetim ne de alternatif bir yönetim var..çıkarsa bakacağız..ne diyorlar..umarım mevcut yönetim hata yapmaktan vazgeçer..şimdilik bundan başka yapacak bir şey yok sanki..bir de seçim var galiba..güven oyu isteyecekmiş Başkan..güven oyu salt kongrede olmaz..asıl güven oyunu stat içinde tribünlerden alacaksın..ilkeli güç birliği yapılması gereken bir süreç bu..kimsenin tek başına aşması pek mümkün değil..yönetim zayıf..rakibin yönetim beşlisinin ikisi başkan diğer üçü tam kaşar..bizde ki ilk beşli zayıf..Ben Biliç'i bozan şeylerden birinin de yönetim olduğunu düşünüyorum..evet bu yönetim benim gözümde bitmiştir..ama yerine şunlar olmalı diyeceğim birleri de yok..çıksınlar bakalım..
        En son düzenleyen Mustafa Bilgiç; 26-05-2015, 02:24.

Yorum Yap

Adam West Ham'la anlaştı siz birbirinizi yiyin.

Yorum Yap

Burada bilic beşiktaş ruhunu yansıtıyor diye savunulmuş, necip olcay ve pektemekte beşiktaş ruhunu tam ılarak yansıtıyor. Çalışkan tekmeye kafa sokan, efendi, hatta biri alt yapıdan. Takımın iskeletini bu isimlerin üzerine kurmamıza hiç itirazları olmaz herhalde. Necip nasıl kişilik olarak süper bir insansa o kadarda beşiktaşın ihtiyacı olan futbolcu değildir. Bilicin durumu budur,

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum Yap

gece bilic severler derneği basmış burayı

valla helel olsun adama sıfır derbi galibiyeti, sıfır gol, sıfır kupa, 2sene 3.lük, kupada çeyrek final bile yok.

aaa pardon federasyon, hakemler hakkımız yendii ühüüüüüüüü

unutmadan kadromuzda 112 yılın en kötü kadrosu

bide fbnin başında morinho gs başında klop var bunuda belirtelim

bence bir yıl değil iki yıl kalsın. nede olsa alıştırmış taraftarı onurlu şerefli üçüncülüklere.

Yorum Yap

son 4 haftaya lider gir..3 maçta 3'üncü olarak zar zor çık. aklım fikrim almıyor!

Yorum Yap

Seviyorum kendisini ama adam hala tolgayi cikariyo, pektemek inadi devam ediyo, en son cenk i aliyor. Yolu acik olsun.

Yorum Yap

Adam Beşiktaşı westham ayarında gördü bursa maçına derbi dedi , fb gs den tırstı , takımı da tırsıttı şimdi gitsin gönül rahatlığıyla westhamına . Orada da fulham maçına derbi desin , chelsea arsenalden tırssın sezonu 13. bitirsin 4 . hakemle pozisyon yorumlasın. idare eden loser olarak hayatına devam etsin. Başka yol olmaz zaten .

Yorum Yap

Bide takım lider 5 maç kalmış, hala maç maç düşünüyoruz diyordu hoca, çıkıpta 1 kere şampiyon biz olacağız demedi.

Yorum Yap

gerçekleri görmeye bir sizin kafanız basıyor hepimiz salağız yani?, kimsenin Beşiktaş sevgisini satır aralarında sorgulamaya da kalkmayınız..

Bunları yazan siz. Hedef saptırmaya çalışan ben
                        Uzatmıycam. Tamam siz haklısınız. Gönderelim gitsin. Sıradaki gelsin yapamazsa onuda yollarız. Ondan sonrakini de.
                        Tamam değerli kardeşim uzatmanın bir anlamı yok.. anlamsız yerlere giriyoruz.. olan oldu zaten.. hakkımızda hayırlısı.. biliç'in de hakkında hayırlısı.. zaten böyle saçma böyle pis bir futbol ortamından kurtulacağı için kafası daha rahattır.. gideceği yerde huzur ve başarı bulur umarım.

Yorum Yap

hala utanmadan şu herifin introsu duruyor ya ne diyim...
                          rezil etti bizi ama hala birileri sanki geldiği ilk sezon postalanmış gibi ağlıyor arkasından.
                          Beşiktaş'ı bu kadar küçük görmeniz çıldırtıyor beni.

Yorum Yap

Stat haricinde yaşadığımız olumsuzluklar hangi teknik direktör döneminde yaşanmadı ki?

Beğenilmeyen Ertuğrul Sağlam döneminde de bundan daha az hakem hatası hatırlamıyorum ben.

Yorum Yap

Hoca gitti tartismasi bitmedi! Gitti artik adam bosuna hala neyi tartisiyosunz? Bundan sonra gelecek hocaya bakalim kac ay sabiredecegiz

Yorum Yap

Su adama 6 aylik hoca muammeleis yapmayin lutfen.
                                2 senedir takimin basinda kadroyuda kendi kuruyo her sene basinda.
                                Basarili olamamasitir o yuzden gidiyor bu kadar net.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X