Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bekleri hari? gayet iyi bir kadroyu hi? ettin...

Yorum Yap

Aslı Sercan Bayindir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Onur Pekaslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Sercan Bayindir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      74 te Tolgay'? ald? o dakikadan sonra tak?m aya??nda top tutamad?. Hala gitmi? Mustafa'y? oyuna sokuyor Cenk'i 2-0 dan sonra sokuyor. Allah?n? kitab?n? seven bir y?netim varsa ?u adam? yollas?n bu kadar acemi, futbol bilmez bir adam g?rmedim
      cenk luis suarez de biz mi bilmiyoruz karde?im.
      Cenk'in Mustafa Pektemek'ten daha iyi golc? oldu?una hayat?m? ortaya koyar?m, adam her girdi?inde ma?lara etki etmi? sen bu adam? dalga ge?er gibi 2-0 dan sonra oyuna sokuyorsun.
      son vuru?u daha iyi tabi ki de ba varken oyunda gezgin forvet olarak extra y?nleri yok.tek forvet oynasak do?ru da ba n?n yan?na al?rken cenk faydal? olamaz.

Yorum Yap

Hep savundum ama Mustafa ne ,2-0 olunca Cenk'i sokmak nedir.Bursa ma??n? bile derbi g?r?yosan Fb ve Gs ye b?yle korkak oynaman normal.Umar?m sezon sonu gidersin.

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Kimse ??k?pta bu tak?m Bilic'le buralara kadar geldi demesin. Ho? gelinen bir yer yok ya neyse.

Tam tersi bu tak?m Bilic'e ra?men buralara gelmi?tir. Do?ru kadro se?imi olunca arena'da nas?l oynad???m?z? herkes g?rd?.

Bilic el freni misali Tolgay'? oyundan ald? ve yine oyunu rakibe verdi. Bir hoca tak?m? sabote eder mi. Aha b?yle eder i?te.
          Sadece orta sahada bir topu alamad? ve kontra yedik an?nda ??kard? adam?. ??ft forvet olunca gol at?l?yor san?yor.

Yorum Yap

Kim gelirse gelsin tek forvet oynatma sacmaligina girmeyen birisi olsun

saldiran hucum pres yapan rakipten korkmayan birisini getirelim

Capsiz vasifsiz milyon euro'luk stajyerlerden biktim

Yorum Yap

Galatasaray? tebrik ediyor lan bi kere de rakip hoca bizi tebrik etsin be adam .

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Kimse ??k?pta bu tak?m Bilic'le buralara kadar geldi demesin. Ho? gelinen bir yer yok ya neyse.

Tam tersi bu tak?m Bilic'e ra?men buralara gelmi?tir. Do?ru kadro se?imi olunca arena'da nas?l oynad???m?z? herkes g?rd?.

Bilic el freni misali Tolgay'? oyundan ald? ve yine oyunu rakibe verdi. Bir hoca tak?m? sabote eder mi. Aha b?yle eder i?te.
                Sadece orta sahada bir topu alamad? ve kontra yedik an?nda ??kard? adam?. ??ft forvet olunca gol at?l?yor san?yor.
                Hadi bir risk al?yorsun ?ift forvete d?n?yorsun. Bu hamlenin adam? Pektemek'midir yahu. Bu Cenk'i ne halt yemeye ald?k biz.

Ligin en iyi 3 yerli forvetinden biri bu adam. Biz 2-0 dan sonra laf olsun diye oyuna sokuyoruz bu ?ocu?u.

Yorum Yap

Ulan Bilic iyisin ho?sun da Pektemek futbolcu mu be kurban olay?m sana Olcay futbolcu mu yeter ama ya biz de insan?z ya az?c?k biz de sevinelim yaz?klar olsun herkese

Yorum Yap

Zaten gitmi? bili?. Ben karar?m? verdim. Y?netimle de konu?tum ancak an?ns etmedik dedi.

Yorum Yap

istifa ..!

Yorum Yap

Bilic: Y?netim ile gerekli olanlar? konu?tuk, bir karar verdim, y?netimle g?r??t?m. Ama bunu televizyon kar??s?nda a??klamam

Yorum Yap

COK SUKUR ayrildigini soyledi ustu kapali oalrak bitti kararimi verdim yonetimde biliyor ama daha aciklamadik dedi!!

neden bu adam bu macta basimizda oldu anlamadim

Yorum Yap

Pektemek'i de yan?nda g?t?r hoca.

Yorum Yap

Gitmi? o zaman. Ge?mi? olsun hepimize.

Yorum Yap

Aslı Doruk Kaymak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                COK SUKUR ayrildigini soyledi ustu kapali oalrak bitti kararimi verdim yonetimde biliyor ama daha aciklamadik dedi!!

neden bu adam bu macta basimizda oldu anlamadim
                                ?u ?artlarda bile tak?ma dair hi?bir ba?? kalmam?? adam? tak?m?n ba??nda ma?a ??kard?lar ya y?netiminde allah belas?n? versin!!!!

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X