Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Cem Ko? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Nadir E?me tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bu futbol ?yle bir oyunki Demba ba'nin pasinda Sosa altipastan gol? atsa ve ya Demba Ba kar?i kar??ya golunu atsa ?uan ?m?r boyu bizle kal Bilic derdik. Kadik?yun babas? Demba Ba derdik.

GT-I9500 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
    Peki Emenike atsaydi ilk dakikalarda? 😉
    Emenike atsa stoperlerimizi kesiyor olurduk bu sefer

Yorum Yap

Aslı Cem Ko? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Bu futbol ?yle bir oyunki Demba ba'nin pasinda Sosa altipastan gol? atsa ve ya Demba Ba kar?i kar??ya golunu atsa ?uan ?m?r boyu bizle kal Bilic derdik. Kadik?yun babas? Demba Ba derdik.

Peki Emenike atsaydi ilk dakikalarda? 😉
      Emenike atsa stoperlerimizi kesiyor olurduk bu sefer

En az sezon sonuna kadar gitmesin dedi?im Bilici elestirirdim yine. Hatay? yapan orta sahadan bozma stoper Necipti, son adam Necipti.

Yorum Yap

Aslı Murat Adik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Bilicin yerine ?enol G?ne?in gelmesini istiyordum.
        Hala ?srarla Be?ikta?? ?al??t?rmas?n? istiyorum
        ?stanbuldaki 2 renkliye futbol dersi vericek, sahada ezecek hocad?r.
        ?zledi?imiz derbi galibiyetlerini, ?ampiyonluklar? getirecek isimdir.
        ?u forumda ka? kere yazd?m umar?m y?netim ge? olmadan fark?na var?r.
        Getir tek adam olarak, tam yetki ver ?stanbulu bu ?erefsizlere dar edelim.
        O dedi?in ?enol G?ne? Be?ikta?'?n ba??ndayken sezon ba??nda ?ikura m?d?r ?ukura m?d?r nedir o tak?ma elense, Sivas'tan 45 dakikada 4 gol yese anas?na s?verdiniz burada bo? bo? konu?may?n

Yorum Yap

iki kalearkas? bo? sf?ra yak?n destek
          -g?khan son anda sakat kadro d???
          -emenike olay? ve tr?b?nledeki gerginlik
          -meirelesin sakatlan?p c?kmas?
          -kuyt ?n sakatlan?p c?kmas? ki bu son zaruri de?i?iklik 50 li dakikalarda

Yan?lm?yorsam 32 bin ki?i vard? stadta ve F?rat'a ciddi bask? yapt?lar. S?f?ra yak?n derken?
          G?khan sakat, Opare? Serdar, Sosa ve Atiba ka? g?n ?nce tak?mla ?al??maya ba?lad?lar? (1-2)
          Emenike olay? 15 dk s?rd? ki o arada da "biz skeriz, k?f?r? de ederiz, hakem de seyreder" mesa? verildi, bana g?re de ters psikolojiydi
          Meireles ??k?nca yerine giren Sow (A2 midir Sow)?
          Kuyt ??k?nca yerine giren Diego (vay, kalite baya?? inmi? fenerde)

Cesur Fener Diego girince bile defansif orta sahadan (Emre, Meireles, Topal - sonradan Alper) den vazge?medi, bunu da not d??eyim.

Yorum Yap

Aslı Okan Arcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            iki kalearkas? bo? sf?ra yak?n destek
            -g?khan son anda sakat kadro d???
            -emenike olay? ve tr?b?nledeki gerginlik
            -meirelesin sakatlan?p c?kmas?
            -kuyt ?n sakatlan?p c?kmas? ki bu son zaruri de?i?iklik 50 li dakikalarda

Yan?lm?yorsam 32 bin ki?i vard? stadta ve F?rat'a ciddi bask? yapt?lar. S?f?ra yak?n derken?
            G?khan sakat, Opare? Serdar, Sosa ve Atiba ka? g?n ?nce tak?mla ?al??maya ba?lad?lar? (1-2)
            Emenike olay? 15 dk s?rd? ki o arada da "biz skeriz, k?f?r? de ederiz, hakem de seyreder" mesa? verildi, bana g?re de ters psikolojiydi
            Meireles ??k?nca yerine giren Sow (A2 midir Sow)?
            Kuyt ??k?nca yerine giren Diego (vay, kalite baya?? inmi? fenerde)

Cesur Fener Diego girince bile defansif orta sahadan (Emre, Meireles, Topal - sonradan Alper) den vazge?medi, bunu da not d??eyim.
            tart??may? uzatmaya gerek yok ben duymak istediklerini yazay?m.

fener ne oyun oynad? yahu valla 1-0 yenildik ama iyi skor ald?k. haa bide unutmadan neler neler ka?t? tabiki de hakem muhtesem taraftarlar?n?n bask?s?na dayanamay?p yanl?? kararlarla do?rad? bizi. unutmadan her ne kadar sosa ve atiba oynamasada persembe gunu cok yorulmu? tak?m.

Yorum Yap

o de?il de nedir lan bu sow'dan ?ekti?imiz

Yorum Yap

ben "can? sa?olsun tak?m?m?z?n, daha lig bitmedi, bunu telafi edecek 9 haftalar? var, bizler 9 hafta daha arkalar?nday?z" duymak isterdim ama ?ok ?ey bekledi?imin fark?nday?m. sonu?ta bizim gibi TD pro lisans? olan, milli tak?mlarda oynam?? hatta ?al??t?rm?? adamlar Bili?'ten bir halt olmayaca??n? bilemeyecek de kim bilecek? derhal g?nderilsin...

seneye ?ubat, Mart aylar?nda (o da ?ans? varsa) hangi hocaya "korkak, cahil, Be?ikta?'?n b?y?kl???n?n fark?na de?il" diyece?iz acaba? en b?y?k favori Sergen Yal??n gibi.
                hay?rl?s?.

Yorum Yap

@ Burak Kocaba?
                  Ma? sonu?lar?na g?re kelle almak isteyenlere s?yle laf?n?.
                  Be?ikta? yenildi diye bu konuya atlayanlardan de?ilim.
                  Bilici ba?ar?s?z buluyorum, Be?ikta?? ileriye ta??yamaz diyorum futbol olarak.
                  ?nsanl???na, karakterine sayg?m var ama ?nce oynatt??? topa bakar?m.
                  ?ampiyon yapsa bile hoca de?ildir bu kadar net.

Yorum Yap

Muhammed bir hoca topun a?z?na geldi mi art?k a?z?yla ku? tutsa bir ?ey farketmez. Brugge ma?? sonras? yazd?m, ?imdi sakin gibi g?r?nenler FB ma??n? bekliyor diye, bug?n ??kt? ortaya.
                    7 tane derbi istatisti?i verilmi?; bir tanesinde Be?ikta? lehine gol, penalt?, k?rm?z? ile sonu?lana bir tek hata yap?lm?? m??
                    Penalt?lar?n verilmemi?, ucuz k?rm?z?lar alm??s?n, 6. hakemin k???n? at at diye y?rtt??? adamlar at?lmam??, bug?n olanlar? ben hatadan bile saym?yorum, neler g?rd?m.
                    D?r?st konu?ay?m, biz ma?? 11 ki?i tamaml?yorsak hakem ne yaparsa yaps?n, hatadan saym?yorum.
                    Ama bunlar ?nemli de?il.
                    Bili? de peygamber de?il.
                    Stads?z, k?s?tl? b?t?eyle, k?s?tla destekle bir ?eyler ba?armaya ?al???yor.
                    Kuralar ?ekilmeden "Liverpool gelsin Liverpool" cesaretini verdiren de o.
                    ?lk ma?ta 0-1 lik dezavantaj? ?eviren de o.
                    ?ok bir ?ey istemiyorum. Sezon sonuna kadar bekle, sonra git kimi istiyorsan yap protestonu, getirsinler.
                    Ma? sonucuna bakt???nda "hatal?" diyebilirsin. Normaldir.
                    Dedi?im gibi ya ?ok b?y?k tesad?f, bize gelen her teknik adam korkak, t?rsak, bilgisiz, inat??, ?urada hal? saha kariyerinden ?te gidememi? bizler kadar okuyam?yor oyunu ve cahil ya da bizde bir sorun var...
                    Art?k hangisi daha mant?kl? geliyorsa onu savunsun isteyen...
                    Okan abi 10 tane ?rnek sayars?n ya bununla ilgili
                    Bu adam daha ilk derbide a?z?n? a?t? 3 ma? ceza yedi. Stad? yok. Birg?n Ankara'da, birg?n ?stanbul'da. 2015'in ba??ndan beri tak?m? 2 hafta hari?, her 3 g?nde bir ma?a ??km??. Liverpool, Arsenal, Tottenham(ki bu ligde olsalar ?ampiyonlu?a ambargo koyarlar) gibi tak?mlar? ipe dizmi?. Futbolcusu dert yan?yor; ''saha i?inde hakemler bize sayg? g?stermiyor'' diye. En ba?ar?l? oldu?u sezonda rakipleri hakem iteklemeleriyle zirveye ortak edilmi?. Daha ligin ba??nda kendisinden korkularak '' Be?ikta?'? ?ampiyon yapmak istiyorlar'' diyen bi ?erefsizin y?z?nden ?n? kesilmi? bir hoca bu kadar g?m?lmemeli. Sen sadece ya? ve un vermi?sin bu adamdan pasta yapmas?n? bekliyorsun. Ki yapmak ?zere de sadece az biraz daha kabarmas? kalm??.
                    Kimse 4x4'l?k de?il elbet ele?tirilir. Ama bu yoklukta seni buralara getiren hoca bu kadar zalimce ele?tirilmez. Ay?pt?r..

Yorum Yap

Rakip 10 kisi kaldi maci cevirecek bir hamlen olmadi... arkandaydim
                      biz 10 kisi kaldik oyunu tutamadik... arkandaydim.
                      feneri gsyi yenemedin, eksik kaldik derbilerde zor bu isler dedim arkandaydim.
                      ingiliz takimlari ile yaptigin maclar gozumu boyadi biraz. oysa arsenalede liverpolada yenilmistik. totenham macinda sonlarda beraberligi anca kurtarmistik. zorluk derecesi yuksek maclari hep kaybediyoruz. liverpol maci bir penalti yarismasiydi. o yarismayi kazandik. beni yaniltan da o oldu. neticede hep destekledim.
                      dun gece kaybettik, futbolda yenilmekte var, olabilir. genel olarak fena da oynamadik. mac sonu aciklamani dinlememis olsaydim yine arkanda durup destek olabilirdim. beraberlige gitmissin oraya be bilic!!
                      ben,
                      arkayi fenerleyelim
                      hala gonlunden bes geciyor mu veysel?
                      depremden korkmuyorum, fenerle yatiyorum, besiktasliyim. jenerasyonundayim.
                      benim teknik direkt?rum hicbir derbiye beraberlik icin cikmaz, ciksada bunu beyan etmez.
                      iyi adamsin, hos adamsim da bundan sonra benim teknik direkt?rum degilsin.
                      sezon sonu sonuc ne olursa olsun git be bilic, istikrar ok de. seninle olmaz. bizi buyutemezsin dun gece bunu anladim

Yorum Yap

ben "can? sa?olsun tak?m?m?z?n, daha lig bitmedi, bunu telafi edecek 9 haftalar? var, bizler 9 hafta daha arkalar?nday?z" duymak isterdim ama ?ok ?ey bekledi?imin fark?nday?m. sonu?ta bizim gibi TD pro lisans? olan, milli tak?mlarda oynam?? hatta ?al??t?rm?? adamlar Bili?'ten bir halt olmayaca??n? bilemeyecek de kim bilecek? derhal g?nderilsin...

seneye ?ubat, Mart aylar?nda (o da ?ans? varsa) hangi hocaya "korkak, cahil, Be?ikta?'?n b?y?kl???n?n fark?na de?il" diyece?iz acaba? en b?y?k favori Sergen Yal??n gibi.
                        hay?rl?s?.
                        Hep tak?m?n de?il biraz da taraftar?n can? sa?olsun. Dokuz hafta zaten B?lic'e sabredilecek 9 hafta i?in tak?m?n ba??na kim getirilir ama eminim bizim gibi TD pro lisans? olan, milli tak?mlarda oynam?? hatta ?al??t?rm?? adamlar bile r?van? ma??n?n son 20 dakikas? durum 1-1 ken ve bir gol yetiyorken Olcay'dan sa? bek yapmaya ?al??maz ve ?ansa bala bir tane derbi kazan?r.

Yorum Yap

bilici hem sevdim hem destekledim..malum mac d?s?nda...

lakin art?k dusuncem ?ampiyon olsakta gitmeli..
                          son 2 seneye bakt?g?m?zda bir turlu ritim yakalayamad?k bir turlu istikrarl? olamad?k..
                          bu sure bir tak?m?n ray?na oturmas? i?in yeterli bir sure..
                          hala olmuyorsa olmuyor demektir..

Yorum Yap

Sezon Sonu git ingiltereye. Be?ikta?'a da Be?ikta??n kim oldu?unu bilen bir hoca gelsin.

Yorum Yap

Teknik Direkt?r?m?z: Slaven Bilic

utaniyorum besiktas'in basinda olmandanda. seni mourinho sananlardanda tiksiniyorum. iyiki uefa gibi artik avrupadaki elit takimlarin tek mac yapmayi bile zulum saydiklari bir organizasyonda son 16 ya kaldin. Allahtan uefa seviyesinde isi s?k? tutup elenmek istemeyen bir takim geldide iki mactada yendi gonderdi taktik dehas? bilic'i, gozlerini act? k?r olmus bircok dostun. derbi galibiyeti yok, ucuncu olsa gobek atacak yine, elindeki kadro belkide besiktas tarihinin en pahali kurulmu? kadrosu ama lafta bilic'in elindeki imkanlar "kisitli", lutfen uzun sure bizimle kal comandante cunku bizim ruhumuz arabesk daha sampiyon olmadan gececek cok yillarimiz var acelemiz yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aylard?r k?t? futbola, vurdumduymazl??a sabretmekten, bu ma? patlama yapar?z, bu ma? iyi oynar?z diye diye bu noktaya geldik. Avrupa'dan rezilce elendik. Fark at?lacak fenere son dakika gol?yle yenildik. Bakal?m sabretmek bize daha neler kaybettirecek.

Ayr?ca ?unu da anlamak m?mk?n de?il, yok Liverpool yok Tottenham bilmem ne... Yahu iyi o zaman onlar? yendin diye daha hi? ma? alma o zaman git Eski?ehir'e, Brugge'e ezilerek yenil, fenere yenil, hatta ligi b?rakal?m daha iyi bravo s?permi? bu kafa... Allah ak?l fikir versin savunaca??m diye gelinen noktaya bak.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X