Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Slaven Bilic

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Seviyoruz Seni.

Yorum Yap

Doğru yoldasın hocam taraftar seninle

Yorum Yap

Cumhurbaşkanı Slaven Biliç

Yorum Yap

Kendisine güveniyorum.

Yorum Yap

Adamsın!

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum Yap

Senin yarın kadar yürekli, azimli, istekli bir başka başkan ile kimse önümüzde duramaz.

Yorum Yap

hocam gönerileceklerin biletini yavaş yavaş kesmeye bak.acıma koy satılık listesine.yeni bir yapılanma ile 5 transfer daha yap seneye kupayı kaldır

Yorum Yap

Öncelikle yuvamıza,forumumuza dönüş çok mutlu etti beni.Bir an hiç açılmayacak düzgünce sanmıştım artık.Daha bugün aklıma geldi seneye stadımızda yeni başlangıcımızda takımımızın başında kim olsun diye kesinlikle Bilic'ten başkasını istemezdim dünya üzerinde.Yapabileceklerinin sınırı yok biliyorum,hayallerimizi gerçeğe dönüştürecek bilgiye,beceriye sahip olduğunu biliyorum.Ve herşeyden öte sanki doğuştan ailemizden biisi gibi.Dilerimki burada bizlere büyük şeyler yaşat ve yıllarca takımımızın başında kal..

Yorum Yap

Sene içinde sana çok acımasızca vurmaya kalktılar ama hocam, Beşiktaş'ta efsane olacaksın. Ben inanıyorum.

Yorum Yap

Adamın hası ..

Yorum Yap

Adamım. Çok seviyorum seni ve hırsını hocam. İnşallah başarılı da olursun ve sözleşmen bitince, hatta bitmeden gitmezsin hemen.

Yorum Yap

Seviyoruz, güveniyoruz..............

Yorum Yap

Seni çok seviyorum hocam. Beraber görelim güneşli günleri

Yorum Yap

Fikret beyin yerinde olsam sezon sonu 5 yıllık anlaşma yaparım eğer 5 yıl içinde istifa etmese ve bjk gönderirse 10m € tazminat koysun...! artık BJK uzun ömürlü hoca şart...! ve içimizdeki hainleri atarak hocaya güven verilmeli...! takım gol yemiyor dany many yüzünden yiyor...! Bilic bizim özümüz...!

Yorum Yap

Slaven Biliç ve Edin Terziç ikilisin arasına Eski futbolculardan birini sakın sokmaya çalışma yönetim..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X