Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Önder Özen

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Önder Özen

Önder Özen'e dair tüm haberleri ve yorumlarınızı bu başlık altından yazabilirsiniz.
    En son düzenleyen Forum Kurulu 4; 15-07-2014, 15:42.
    FORUM KURALLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Umarım yaz dönemi için iyi hazırlanıyordur ekibiyle

Yorum Yap

Adam Adam...

Yorum Yap

Güzel günler göreceğimize inancım tamdır kendisine. Umarım bu karanlık günlerde ki güvenimiz boş çıkmaz.

Yorum Yap

franco gibi genç ve yetenekli bir forvet veya ofansif orta saha için çalışmaları hızla yürüttüğünü düşünmekteyim

Yorum Yap

Aslı Oguzhan Cakir tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            franco gibi genç ve yetenekli bir forvet veya ofansif orta saha için çalışmaları hızla yürüttüğünü düşünmekteyim
            Sanırım o bölgelere tecrübeli ve yabancı oyuncu bakıyorlar..

Yorum Yap

Çok iyi işler yaptı/yapıyor ve yapacak.. ama dany hamlesinden umarım ders çıkarmıştır.. bir de jermaine jones'un eğer hepsi bu ise o da kötü bir kararmış.

Yorum Yap

şı sakatlıklara bir çözüm bul hoca yoksa halimiz harap.

Yorum Yap

Dany konusunda hatalı olduğunu düşünüyorum.

Ders çıkar, devam et. İyi günler gelecek.

Yorum Yap

Bundan sonra ''risk'' alırken daha dikkatli davranacağını umuyorum.

Yorum Yap

önder özen için başarı notu bu yaz transfer döneminde ve önümüzdeki sezonda verilmeli diye düşünüyorum. şu ana kadar bi şekilde geldik önder özeni severim ama biliç hariç diğer transferlerini beğenmedim. İnşallah önümüzdeki sezon başarılı olunur o, bilic ve ekibi ile on yıl devam ederiz...

Yorum Yap

Yerini önümüzdeki senelerde Sergen Yalçın a bırakacağını düşünüyorum .

Yorum Yap

inanıyoruz sana ama şu dany konusunda büyük yanlış yaptın

Yorum Yap

Aslı Kadir Esmeray tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            önder özen için başarı notu bu yaz transfer döneminde ve önümüzdeki sezonda verilmeli diye düşünüyorum. şu ana kadar bi şekilde geldik önder özeni severim ama biliç hariç diğer transferlerini beğenmedim. İnşallah önümüzdeki sezon başarılı olunur o, bilic ve ekibi ile on yıl devam ederiz...
                            Senin yazdığına katılmakla beraber, bütçeyle de alakalı bi' durum olduğunun kanaatindeyim. Biraz yönetim bütçeyi arttırmalı ve harcarken şurda falancanın bilmemnesi var alalım geyiğine girmemeli.

Yorum Yap

hocam iyi bir forvet ve sağbek öncelik olsun bi de şu dany i bi an önce kadro dışı bırakın

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X