Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Tek Eğlence Yine fenevbahçe

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Sezgin Yesildal
    yanıtladı
    https://mobile.twitter.com/ForzaSenB...56561563500544

Ahahah

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!!

Bir yorum yaz:

• Rıdvan Yıldırım
    yanıtladı
    Şaka bi yana, 12 yıl oldu şampiyonlar liginde mağlubiyetleri yok. Namaglup bu takım rekorlari alt üst ediyor şu anda. Sempati ve hayranlığımız artarak devam ediyor. 😂😂

Bir yorum yaz:

• Uğur Çakıl
    yanıtladı
    buralar sessiz kalmış fb düşer mi sizce

Bir yorum yaz:

• Burak Gul
    yanıtladı
    Aslı Mehmet Evrim Talan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Burak Gul tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    -üzülüyormuyum hayır. -zevk alıyormuyum? evet. Fakat dönüp bizim takıma bakıyorum banane fenerden diyorum. biz çokmu iyiyiz? berbat bir takım olduk

başkandan yöneticisine tek dertleri şenol güneş olmuş hocaya taraftara sallayıp durdular.şu kalitesiz ligde kenetlenemedikleri için kişisel egolar uğruna güzelim takım köy takımına döndü.rezalet günler yaşıyoruz

dua etsinler fb bu durumda.herkes başarı ölçüsünü buna göre belirlemiş.başakşehir kim bize 8puan fark atıyor? bunun hesabını en başta yönetim verecek sezon sonu
    ne demişti tribünler '' yönetim bu takım senin eserin'' aynen de öyle
    Feda dönemi bile bu halde değildik çok şükür. Bu takım yüzde 70 hocanın eseri ayrıca. Tolgay Ozi şov yaparken yönetim muhteşem. Adamlar bir anda leş oldu yönetime yazar. Geçiniz. Aynı kadronun başına Avcı yı getirmek lazım takım o kadar kötü mü diye. Geçen sene Talisca Cenk Tosic Fabri varken de 31 puan topladı takım. Lens Negredo Medel in yüzüne bakmadı hoca.
    Şimdi yazdığınız mesajı silebilirsiniz.Evet bugün itibariyle FEDA döneminden daha kötü haldeyiz.
    PEPE personelin maaşını ödeyip ve kendi alacaklarından vazgeçip gitmiştir.Sırada BABEL vardır
    Şenol Güneş hocayı loser Abdullah Avcı ile karşılaştıracağınıza dönüp gerçekleri görün.
    Biz kötü yönetim yüzünden bu hale geldik ŞENOL GÜNEŞ yüzünden değil

Bir yorum yaz:

• Mehmet Evrim Talan
    yanıtladı
    Aslı Burak Gul tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    -üzülüyormuyum hayır. -zevk alıyormuyum? evet. Fakat dönüp bizim takıma bakıyorum banane fenerden diyorum. biz çokmu iyiyiz? berbat bir takım olduk

başkandan yöneticisine tek dertleri şenol güneş olmuş hocaya taraftara sallayıp durdular.şu kalitesiz ligde kenetlenemedikleri için kişisel egolar uğruna güzelim takım köy takımına döndü.rezalet günler yaşıyoruz

dua etsinler fb bu durumda.herkes başarı ölçüsünü buna göre belirlemiş.başakşehir kim bize 8puan fark atıyor? bunun hesabını en başta yönetim verecek sezon sonu
    Feda dönemi bile bu halde değildik çok şükür. Bu takım yüzde 70 hocanın eseri ayrıca. Tolgay Ozi şov yaparken yönetim muhteşem. Adamlar bir anda leş oldu yönetime yazar. Geçiniz. Aynı kadronun başına Avcı yı getirmek lazım takım o kadar kötü mü diye. Geçen sene Talisca Cenk Tosic Fabri varken de 31 puan topladı takım. Lens Negredo Medel in yüzüne bakmadı hoca.

Bir yorum yaz:

• Burak Gul
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• Ramazan Tülen
    yanıtladı
    Aziz Yıldırım'ın fenerin başında gittiği nasıl belli oluyor.Aziz şimdi Fenerin başında olsaydı VAR'a rağmen Fener bu durumda olur muydu?

Bir yorum yaz:

• Mehmet Evrim Talan
    yanıtladı
    Azize ne gülüyordur şimdi kıs kıs. Gelen gideni aratır derler hep.

Bir yorum yaz:

• Mehmet Kartal Kara
    yanıtladı
    ne sinema,ne tiyatro,
    ne de alemde bir gece,
    bu sene de tek eğlence
    ersunu da getirirlerse 4 hocaya maaş oduyor olacaklar
    adam 50 milyon dolar hibe etti 6 ayda bitti para zaten

Bir yorum yaz:

• Mehmet Evrim Talan
    yanıtladı
    Haydi kaldı 1. Dadaş vurur geçer bu hafta.

Bir yorum yaz:

• Hamit Bektas
    yanıtladı
    Aslı Aytac Saglam tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Ömer Işıksal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    o değil de bu feneri nasıl yenemedik yahu
    Canere sormak lazım 1.70 lik Ayew`e nasıl kafa vurdurdu. Topa totonu dönersen Valbuena bile vurur kafayı
    Bence o maçta hocanın suçu çok büyük. Beraberliğe razı olan bir takım gibi oynadık. Oysa ligin başı idi. Hücum futbol oynayalım yenersek yeneriz yenilirsek yeniliriz mantığı ile oynamalıydık. 1 puan ile şampiyon olacak olan bir takım gibi oynadık ama niyeyse. Bence üstüne gitsek delik deşik ederdik adamları. Geçen sene 3 attığımız ikinci yarı maçı mesela. İkinci yarı da attık o 3 golü. O futbolu sadece 20dk olsun oynasaydık belki o gün yetecekti kazanmaya.

Bir yorum yaz:

• Mehmet Erhan
    yanıtladı
    Kümede kalın lan kestaneler! Sizsiz zevki olmuyor, maytap geçemiyoruz başkasıyla.

Bir yorum yaz:

• Cihan Yaman
    yanıtladı
    Aslı Mehmet Evrim Talan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Kumpas var. Unutma unutturma. Adi civcivler. http://m.milliyet.com.tr/kumpas-var-...9-skorerhaber/
    İlahi adalet yine işliyor işte,herşey teker teker çıkıyor.2 kere son hafta şampiyonluğu verip stadda hüngür hüngür ağladılar,yetmedi hala haksızlıklara devam ettiler.Şimdi de küme hattına düştüler.Sırada cincon var.Onlara da uefa vuracak inşallah öldürücü darbeyi

Bir yorum yaz:

• Mehmet Evrim Talan
    yanıtladı
    Kumpas var. Unutma unutturma. Adi civcivler. http://m.milliyet.com.tr/kumpas-var-...9-skorerhaber/

Bir yorum yaz:

• Soner Gokturk
    yanıtladı
    Bu çocuk yemekteyiz programındaydı, misafir olduğu evde çıldırdı mutfağa gidip tepsiye tokat attı.
    Çok enteresan bir vaka idi videosunu bulursanız izleyin.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X