Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Denizli bu takima olse gelmez. Bole egolu ve curumeye yuz tutmus adamlarin oldugu yapi ona hitap etmiyor.

Ersun dan korkuyorum ben. Hic iyi olmaz bizim icin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Mehmet Dedeler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      ersun dan ?ok ?ekiniyoruz camia olarak.
      herkesin ortak g?r??? ersun yanal gelmesinde kim gelirse gelsin y?n?nde.
      benimde anlayamad???m nokta ?u
      ersun yanal gibi bir hoca nas?l olurda tak?m ?al??t?rmaz.
      lig tv denen sa?ma sapan kanalda yorumculuk yapar?
      adam tr liginin en iyi 3 hocas?ndan biri.
      Turkiye ve turkiye futbolu

Yorum Yap

gayse olas? bir puan kayb? ya?arsa cumartesi ak?am? toparlanmalar? kolay olmaz.

Yorum Yap

d?n erman toro?lu, fatih terimin kal?nt?lar?n? temizliyorlar denizli gelecek demi?, umar?m do?rudur, mustafa denizli bunlar? defansif oynat?r, sezon sonunu g?remez istifa eder bu y?netimle kimse ?al??amaz abdurrahim albayrak gelmesin yeter, iyiki daha cincon akhisarla ma? yapmad?, h?rsl? oynar bu sefer akhisar dayar bunlara daha cinconun, antalya, kas?mpa?a,bursa,be?ikta? ve akhisar ma?lar? var vay anam vayyy

Yorum Yap

Cidde. Anlamiyorum bende
            Yonettigin hic hir takimda basarisiz olmayan tersine basarili olmus bir adam ersun yanal nasil kulupsuz.
            Gelsede bu yonetimle bencede sorun yasar.

Yorum Yap

Hamza'n?n gitmesi k?t? oldu ?ahsi fikrim.
              Bu sene onlarda bir kaos vard? ve yerli oyuncular? k?st?rm??t? Hamza.
              Muslera ve scjneider ve sel?uk ve hakan baltan?n ?ahsi gayretleri ve hakemlerle
              bug?nlere geldiler.?imdi kim gelirse gelsin bu e?cinsellerde bir ivme etkisi
              yaratacak muhtemelen.O bak?mdan bunlar toparlanmadan 2-3 tokat yemeleri laz?m.
              Bizim de bunlara iyi koymam?z laz?m e??ek sudan gelene kadar hem de.
              Aksini d???nmek istemiyorum yoksa bu la??m fareleri gene toparlar.
              Nefret etmek yetmez bu adamlara bin beter olmalar?n? ve ac?nacak hale gelmelerini
              temenni ediyorum.

Yorum Yap

Aslı Huseyin Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Cidde. Anlamiyorum bende
                Yonettigin hic hir takimda basarisiz olmayan tersine basarili olmus bir adam ersun yanal nasil kulupsuz.

Nas?l ba?ar?s?z yaa, abartmay? amma seviyorsunuz. 25 senede adam?n fenerle bir ?ampiyonlu?u var. Eskisehir'i Avrupa Kupas? oynatt?. Bu mudur yani ba?ar? kriteriniz ? ?ok iyi teknik direktor madem Milli Tak?m, Trabzon (2 kere) ne yapt? ? 1.devre lider 2. devre kume d???yor. ?ok iyi ise 2. devrelere ?are bulsun. Fenerle ya?amad? bir tek d????. Sa?ma sapan hucum oynatan her adama ovvv yap?lmas?n? anlam?yorum...

Yorum Yap

Fatih Terim ekol?nden devam edelim derlerse tugay, davala, ?a? falan gelir muhtemelen.. terim s?yler bunlar yapar.. denizli ?nal aysal zaman? olsa bal?klama atlard?.. ama bu y?netimle ?al??mak ister mi bilmiyorum.. maddi olarak rahatl?k isteyen bir hoca.. ersun'u da kendileri yalanlay?p duruyor.. yabanc? biri gelecek bence.

Yorum Yap

Aslı Fatih Kose tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Huseyin Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Cidde. Anlamiyorum bende

Nas?l ba?ar?s?z yaa, abartmay? amma seviyorsunuz. 25 senede adam?n fenerle bir ?ampiyonlu?u var. Eskisehir'i Avrupa Kupas? oynatt?. Bu mudur yani ba?ar? kriteriniz ? ?ok iyi teknik direktor madem Milli Tak?m, Trabzon (2 kere) ne yapt? ? 1.devre lider 2. devre kume d???yor. ?ok iyi ise 2. devrelere ?are bulsun. Fenerle ya?amad? bir tek d????. Sa?ma sapan hucum oynatan her adama ovvv yap?lmas?n? anlam?yorum...
                    fatih abi b?rak sen ersun yanal? ya senden haber bekliyorum bat? alt bitmek ?zere bilet ald?nm? ne yapt?n gelmeyecekmisin ma?a????

ahanda bat? alt bitmi? abi g?z?n ayd?n...

Yorum Yap

Yabanc? hoca als?nlar. M?mk?nse Portekizli olsun.

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ankaragucu,denizli,genclerbiriligi o seviyedeki kulupleri tepeye oynatti sonrasinda trabzondaki ilk senesi ziya dogandan aldi takimi yarim sezon sonraki sene son 3-4 hafta kala ayrildi yonetim anlasmazligi takim 3. Bitirdi.
                        Fenere ilk sene sampiyonluk
                        Eskisehirle yine ust siralara oynadi.
                        Abartmiyo kimsede adam iyi teknik direktor bunuda soyleyelim bari.

Yorum Yap

Aslı Atakan Uslu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Carvalhal bo?ta m??

Yorum Yap

Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Atakan Uslu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Carvalhal bo?ta m??
                            Hay?r.

?ngiltere Championship tak?mlar?ndan Sheffield Wednesday'da

Yorum Yap

Bu kahpelerin her i?i baz? yerlerden talimatla yap?l?r, yine ?ark d?nmeye ba?lar. ?ampiyonlukta iddial? duruma d??er.

Yorum Yap

Walter mazzari diyorlar gs icin

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X