Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Nefretimsin Gs

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Her maçta kendini yere atan bir şerefsizleri daha doğdu farkında mısınız?
    Nopost çocuğu Yasin Öztekin!

Yorum Yap

lan hakem nasıl korktun öyle 2-0 olunca
      desene herşey yayıncı kuruluş için diye

Yorum Yap

Şu Sivas maçında şike yoksa ben adam değilim. Sivasın penaltısı verilmedi, gs'nin alakası olmayan penaltısı verildi.
        Allah belanızı versin net.

Yorum Yap

Bırakalım futbolla falan ilgilenmeyi ya, Allah belalarını versin bunların. Emek hırsızlığı yapmak bu kadar kolay mı ya.

Yorum Yap

Aslı Abdulmenaf Karabulut tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Gs lobi konsunda 1 numara..fb onların yanında halt etmiş.
            Gs lilsesi mezunları devletin üst düzey mekanizmalarında borakrat olarak yer alıyorlar.
            Tam gs battı batacak derken devlet tarafından bir el uzatılır ve gs birden kendine gelir.

Hakem hataları sürekli lehlerine olur ama fb nin yarısı kadar gündem olmazlar.
            Aleyhlerine olduğu zamanda fb den daha çok gündem oluştururlar.

Eski futbolcuları gittikleri takımlarda ya da teknik direktör iken sürekli onlara yatar ama nedense hiç gündem olmazlar.
            Anadolu takımları fb nefretinden dolayı her sezon gs ye en az 10 puan hediye ederler ama nedense bu gs sepmatisi ve fb nefretiyle geçiştirilir.

Kolay kolay sahaları kapanmaz.Kolay kolay aleyhlerine penaltı ve kırmızı verilmez.
            Fatif terim gibi hakem ve medya üzerinde ciddi baskı oluşturan adamları vardır.
            Abdürrahim Albayrak gibi gs için ölmeyi göze alan adamları vardır.
            Gs maçını tv den yorumlarken heyecandan ve fanatiklikten mosmor olan Hasan Şaş'ları vardır.
            Hıncal gibi adamları vardır.

Saha içinde her türlü sahtekarlığı yapan ve bunu kendine hak gören futbolcuları vardır.

Türk futbol tarihine şikeyi sokan takım oldukları halde kendilerinin piru pak olduğunu iddia eden yönetim ve taraftarları vardır.

Lehlerine en ufak bir hatada hemen fb yi örnek gösteren ve yapılanı mubah gören bir taraftar topluluğu vardır.

Sezon başında bu gs den bişey olmaz anca 3. olur deyip maça gitmeyen, kahvede gizli gizli maç izleyen ve son haftalarda potaya girince böğüren ergen taraftar topluluğu vardır.
            Beşiktaş'ın en çok şampiyonluğunu çalan oldukları halde her defansında Beşiktaş bizim kardeş kulübümüzdür diyen taraftar ve yönetimi vardır.

Hile hurdayla hisse artışı yapan kendi taraftarını kandıran ve bundan rant sağlayan başkanları vardır.

Lig tarihlerinde hakem yüzünden şampiyonluk kaybetmedikleri için bunu dile getiren Beşiktaşlılarla dalga geçen taraftarları vardır.

Bu liste uzar gider.Ama sorsan en mükemmel onlar en temiz onlar en hak eden onlar.
            ve çoğunuzun bilmediği komik bir gerçek daha,
            1987 senesinde basketbol takımlarımıza 1 yabancı oynatma hakkı verilirken ,

galatasaray'ın kadrosu: iziç , michael sceorse, paul dawkins , calvin ( hepsi türk bunların )

peki o yıl basketbol şubesinde bu işleri çeviren adam kim bilin bakalım ??

faruk süren...
            1987 senesinde basketbol takımlarımıza 1 yabancı oynatma hakkı verilirken ,

galatasaray'ın kadrosu: iziç , michael sceorse, paul dawkins , calvin ( hepsi türk bunların )

Yorum Yap

şikeci,o..ç...çirkef onun bunun çocuğu gaysaray....

Yorum Yap

Resmen hakem sayesinde tur atladılar. İnanılmaz. İğreniyorum bu takımdan.

Yorum Yap

Yeryüzünde bunlardan kahpe takım yok.
                  Bizim yeteneksizlerde zerre gurur şeref haysiyet varsa toki çimlerine gömerler bu o.ç.larını

Yorum Yap

rakipte buraklar yasinler olduğu sürece hakemlerde bu korkaklık olduğu sürece biz mac kazanamayız

Yorum Yap

sen var ya sen şikenin kralı teşviğin babası
                      sen var ya sen götüne girsin uefa kupası
                      rengi bozuk nereden gelmiş sarı kırmızısı
                      beyoğlu yosması

Yorum Yap

Muhakkak koymamız lazım.

Yorum Yap

Dün resmen hakemin sayesinde tur atladılar. Aklı başında olan nadir galatasaraylı arkadaşlarım penaltı olmadığını söylerken, Yasin yüzsüz bir şekilde twitterdan "sağ ayağıma darbe aldım, kendimi yere atmadım" yazmış ki pozisyonda bir darbe varsa da sol ayağınadır ( o da yok zaten.)

Bununla da kalmayıp "Hayatim boyunca haksiz kazanc aramadim. Zaten ALLAH da bana böyle bir kazanci asla nasip etmesin. ALLAH sahitimdir." yazmış. Dini, kitabı, Allah'ı karıştırma bari.

Bi de yere göğe sığdıramadıkları hamzanın komedi bir açıklaması var. "Pozisyon penaltı mı bilmiyorum izlemedim henüz ama böyle şeylere takılmamak lazım sonuçta finaldeyiz". Bu nasıl iğrenç bi açıklamadır ya?

İğreniyorum.

Yorum Yap

kirli formalı sahtekarlar.her oyuncusu pislik yaparmı bi takımın bunlarda istisnasız olur

Yorum Yap

Beşiktaş taraftarları, Galatasaray'ın 1-0 kazandığı Gençlerbirliği maçı için Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Karşılaşmada şike yapıldığını öne süren siyah beyazlılar, Başkent kulübünün başkanı İlhan Cavcav'ın maç öncesindeki açıklamalarını, kaleci Ferhat'ın yediği golü ve Stancu'nun kaçırdığı golü delil olarak gösterdi.

Yorum Yap

ben yıllardır fenere boş yere kin besliyormuşum daha kahpesi varmış

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X