Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Nefretimsin Gs

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Terim için yönetim içinde büyük anlaşmazlığa düştüler gibi gözüküyor ki iş erken seçime kadar gitmiş.Dursun kazanırsa Terim gelmez ama bu kadar kısa sürede Dursuna iyi bir rakip çıkar mı bilmiyorum

Yorum Yap

En çok Dursun başkan giderse üzülürüm.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

Beter olun o.....nun çocukları...

ulan ne nefret ediyorum sizden, tarif edemem.. fener nefreti hava civa kalır.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Güneş tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Terim için yönetim içinde büyük anlaşmazlığa düştüler gibi gözüküyor ki iş erken seçime kadar gitmiş.Dursun kazanırsa Terim gelmez ama bu kadar kısa sürede Dursuna iyi bir rakip çıkar mı bilmiyorum
          Bence terimi getirmek için erken seçime gidiyor 😁

Yorum Yap

Terim başkanlığa aday olacak diyorlar

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

Keşke Terim gelse .. Adam federasyonla mahkemelik kesinlikle önceki gibi hakem ve federasyon üzerinde etkisi olamayacaktır.. Zaten çok kötü taktisyen yabancı ağırlıklı kadroda başarılı olması mümkün değil...

Yorum Yap

ben Dursun Özbek Terimi istemiyor sanıyordum ama Dursun istiyormuş sanırım.
                Çok akıllıca bir karar vermiş Dursun Özbek,erken seçim ile 1 ayda iyi bir aday çıkması çok zor,seçim öncesi Terimi açıklar tek aday girer ve seçimi kazanır eğer seçim yaza kalsaydı sezon sonu gelecek bir başarısızlık ile seçimi kazanamazdı Dursun

Yorum Yap

Eskiden biz böyle kırılgandık. Adamlar ligin zirvesinde ama gören der ki küme düşecekler

2 kötü sonuca böyle dağılmaları normal değil..

Yorum Yap

Bülent UYGUN hocam gerek teknik bilgisi gerekse de karakteri ile son derece yakışır.

Yorum Yap

Topçusu, antrenörü, taraftarı, yönetimi, camiası herşeyleri bitik durumda.

Beter olsun şaibeciler, şikeciler, fetönün çocukları. Beter olun.

Yorum Yap

ayhan da gitti mi?

Yorum Yap

Aslı Mehmet Unal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          ayhan da gitti mi?
                          Evet Tudor'un butun yardimcilari da gonderilmis..

Yorum Yap

Terim kendini dursun'a secim kozu yaptirir mi? adam kendisi baskanlik planlari yaptigini soylemisti zaten. Dursun bu olayi bahane edip sampiyonluktan kopmadan koltugunu saglama almak istiyor sadece. Umarim terim gelir.. ama gelecegini hic sanmiyorum.

Yorum Yap

Aslı Taha Dorttepe tarafından gönderilmiş Mesajı göster

+1 Yaz benide dostum!!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

Aslı Fatih Bas tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Taha Dorttepe tarafından gönderilmiş Mesajı göster

+1 Yaz benide dostum!!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
                                Oraya +1 daha yazmanızı rica edeceğim.[emoji3]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X