Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Nefretimsin Gs

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Kamil Taşkın tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    @Yigitcan Songun

Snickers onlara küçük gelir

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Yorum Yap

Duygu yarsuvat secilir bunlarda

Bu ,albayrak maymununu tekrar gorecegiz demek

Alp Yalman 'i tercih ederdim

Yorum Yap

1 Kasımda Basketçiler serbest kalıyor salça olmak lazım iyilerini alsak bari maddi zorluk yaşıyor Gayse

Yorum Yap

Şimdi bu klübe başkan olabilmek için ''FRANSIZ OKULU'' mezunu mu olmak gerekiyor?
          Bi ara tüzük değişikliği yapacaklardı

Yorum Yap

Aslı Mehmet Unal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Şimdi bu klübe başkan olabilmek için ''FRANSIZ OKULU'' mezunu mu olmak gerekiyor?
            Aynen öyle. Liseli olmayan Başkan olamıyor.

Demin haberde dinledim 6 bin kongre üyeleri var. ve 3 bini oy kullanmış. Tam mason kulübü. Birilerinin tekelinde kalmış.

Biz de bile bu kadar sağlıksız değil bu durum. En azından son zamanlarda yeni üyelerle bir ivme kazanıyoruz.

Bu arada muhtemelen Yarsuvat denen aday Başkan olacak büyük ihtimal. İlk 3 sandıktan önde çıktı. Bu sonuç değişmez.

Gelen Başkan sezon sonu tekrar kongreye gideceğini söylemişti. Bunlarda daha sular durulmaz.

Yorum Yap

Aslı Gökhan Özbaş tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Mehmet Unal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Aynen öyle. Liseli olmayan Başkan olamıyor.

Demin haberde dinledim 6 bin kongre üyeleri var. ve 3 bini oy kullanmış. Tam mason kulübü. Birilerinin tekelinde kalmış.

Biz de bile bu kadar sağlıksız değil bu durum. En azından son zamanlarda yeni üyelerle bir ivme kazanıyoruz.

Bu arada muhtemelen Yarsuvat denen aday Başkan olacak büyük ihtimal. İlk 3 sandıktan önde çıktı. Bu sonuç değişmez.

Gelen Başkan sezon sonu tekrar kongreye gideceğini söylemişti. Bunlarda daha sular durulmaz.

Bir de demezler mi ''galatasaray Türkiyedir'' diye.
              Kim başkan olursa olsun, bunların işi zor.
              Beter olsunlar

Yorum Yap

hangisi daha iyi batıracaksa o başkan olsun amin.d

Yorum Yap

yarsuvat yüzde doksan prandelliyi göndermez inşallah olur başkan,prandellinin gitmemesi lazım

Yorum Yap

Duygu secilmis ya

yalman 'i tercih ederdim

Yorum Yap

Kimdir necidir bu yalsuvat? İyimi oldu kötümü gs için? Aysaldan sonra ne değişir? Tanıyan eden biri yorumlasın bakem

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum Yap

Onemli bir hukukcu ve akademisyen Duygun Yarsuvat. Bildigim kadariyla da oldukca duzgun bir adam.Prandelli'yi de takimda tutacak gibi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Adam Mayıs 2015'den sonra yok kendi açıkladı simdi sanırım yenine Adnan Öztürk geçicek..

Yorum Yap

abdürrahim barzosu da geldi o yüzden alp yalman olsun istiyordum, hayırsız uğursuz olsun.

Yorum Yap

Şimdi konuşmasını dinledim de, yaşı gereği yanlış bişey demeyeyim ama bişey olmaz bundan.90 yaşına gelmiş başkan olmak şimdimi aklına gelmiş:/ Neyse, hayırsız olsun...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum Yap

7 ay için gelmiş adam..enteresan...

kutlama mesajı yayınlamışız; http://www.bjk.com.tr/tr/haber/59937...ma_mesaji.html

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X