Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Nefretimsin Gs

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Düşsünler , bir tekmede hemen biz vuralım.

Yorum Yap

Noldu bu hırtlara hala ceza gelmedi mi Rezillerrrrrrrrrr

Yorum Yap

Aslı Ekrem Balkan tarafından gönderilmiş Mesajı göster

#sabret

Yorum Yap

liderligi icin daha ne kadar kar yagmasi lazim ?

Yorum Yap

1-2 transferde size yapalım mı lan fakirler ahhahaha

Yorum Yap

1 kuruş vermem bu heriflere

Yorum Yap

Kardeşim hesaplarına 1 tl bağış yapmış

Yorum Yap

Aslı Umutcan Ak tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Kardeşim hesaplarına 1 tl bağış yapmış
                  Yapmasaymış iyimiş.

Yorum Yap

Herkese günaydın.
                    Şuraya gelip şu yazıları, haberleri okuyup keyifleniyorum.
                    Sonra mutfağa gidip kendime bir kahve yapıyorum ve kahvemi yudumlarken boş gözlerle öylesine sağa sola bakarak gülümsüyorum...

Para komidinin üstünde pankartını açanlar şimdi ne yapıyordur acaba

Yorum Yap

Devlet yine el atmış tüm klüplerin borçları devlet bankalarına aktarılıp düşük faiz ile ilk 2 yılı geri ödemesiz 10 yıl vadeli kredi verilecekmiş tüm klüplere.

Yorum Yap

Aslı Samet Sevim tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Herkese günaydın.
                        Şuraya gelip şu yazıları, haberleri okuyup keyifleniyorum.
                        Sonra mutfağa gidip kendime bir kahve yapıyorum ve kahvemi yudumlarken boş gözlerle öylesine sağa sola bakarak gülümsüyorum...

Para komidinin üstünde pankartını açanlar şimdi ne yapıyordur acaba

o komidinin altında bozuk para arıyorlar ne yapacaklar

Yorum Yap

Şimdi çevrenizdeki gs taraftarına iyi bakın, "banane abi" "ben zaten maç izlemiyorum" "çok da .." gibi konuşmalar yapıyorlar ya...Heh işte en çok da bu eziklikleri hoşuma gidiyor. Başlasın "Ben zaten futbolla ilgilenmiyorum" şenlikleri. O komidinin hammaddesi olan ağaç var ya, onun yetiştiği ormanla beraber tüm gs camiasına entegre olmuştur. Kibir en kötü hastalıktır babasızlar.

Yorum Yap

Wesley Sneijder’in menajeri ve bir anlamda kariyer planlayıcısı Guido Albers’ten çok çarpıcı açıklamalar geldi.

“Wesley, burayı muhteşem şehir, taraftar ve Galatasaray’ın büyüklüğü için tercih etti. Takımın her yıl Şampiyonlar Ligi’nde olması da bir tercih sebebi.
                            Fakat men cezası gelirse nasıl düşünür bilemem! O da geleceğiyle ilgili artık doğru karar vermeli.
                            Devre arası serbest kalma maddesi 20 milyon Euro ama sezon sonunda rakam 7.5 milyon Euro olacak.
                            Ben eğer Wesley isterse, ona 7.5 milyon Euro verecek bir kulüp tabii ki bulurum.
                            Açıkçası ben onun yerinde olsam ayrılırdım.”

Hadi hayırlısı..

Yorum Yap

Aslı Erman Atmaca tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Wesley Sneijder’in menajeri ve bir anlamda kariyer planlayıcısı Guido Albers’ten çok çarpıcı açıklamalar geldi.

“Wesley, burayı muhteşem şehir, taraftar ve Galatasaray’ın büyüklüğü için tercih etti. Takımın her yıl Şampiyonlar Ligi’nde olması da bir tercih sebebi.
                              Fakat men cezası gelirse nasıl düşünür bilemem! O da geleceğiyle ilgili artık doğru karar vermeli.
                              Devre arası serbest kalma maddesi 20 milyon Euro ama sezon sonunda rakam 7.5 milyon Euro olacak.
                              Ben eğer Wesley isterse, ona 7.5 milyon Euro verecek bir kulüp tabii ki bulurum.
                              Açıkçası ben onun yerinde olsam ayrılırdım.”

Hadi hayırlısı..
                              Abovvv kavgada söylenecek laflar değil,ne kadar ayıp.

Yorum Yap

Fanatik'te haber var, devlet kulüpleri borçtan kurtaracak diye.
                                İnşallah böyle bir saçmalık yapılmaz.

1- Neden Beşiktaş zor durumdayken yardım edilmedi de, GS zor duruma düşünce böyle bir şey düşünüldü.
                                2- Beşiktaş olsa da banane kardeşim, burda asgari ücretle geçinenden vergi alıp, Muhammet gibi klübe tek yararı olmayan insanlara çuval dolusu para veren klüplere vereceksin. Olmaz öyle şey, gelir belli gider belli. Herkes ayağını yorganına göre uzatsın.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X