Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Nefretimsin Gs

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bizim transferlerden daha çok bu Sami Yen piçlerinin batış haberlerini takip etmeye çalışıyorum.

İnşallah bir bardak suya muhtaç olursunuz amkduklarım 26 senelik hayatımda sizin gibi kahpe camia görmedim.

Admin reyis fena sövdüm bu iletimi silerek bana ceza vermemeni senden rica ediyorum yılların nefreti çıktı bir anda içimden; Orospu çocuğu Ali Sami Yen.

Yorum Yap

Bunların fransa bağlantıları sağlamdır. Platini kalmış olsaydı bir şekilde kurtarırlar paçayı derdim; ama an itibariyle başlarında da yetersiz bir başkanları varken ceza yemeden kurtulma şansları çok zor. En az 1 yıl Avrupa'ya gitmesinler. Transfer yaparlarsa delik büyür yine gidemezler zaten. Şöyle bir 5-6 sene şampiyonlar liginden uzak tutulmaları lazım. Bu sürede de 3-4 şampiyonluk çıkarabilirsek sonrası "hesaplaşma zamanı" ...

Yorum Yap

Aslı Seyithan Sakar tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Bizim transferlerden daha çok bu Sami Yen piçlerinin batış haberlerini takip etmeye çalışıyorum.

İnşallah bir bardak suya muhtaç olursunuz amkduklarım 26 senelik hayatımda sizin gibi kahpe camia görmedim.

Admin reyis fena sövdüm bu iletimi silerek bana ceza vermemeni senden rica ediyorum yılların nefreti çıktı bir anda içimden; Orospu çocuğu Ali Sami Yen.
        yok artık bugüne kadar forzada okuduğum en doğru cümlelere de ceza gelmez herhalde

Yorum Yap

http://besiktaskartalyuvasi.blogspot...gibi-feda.html

Yorum Yap

Aslı Rıdvan Köroğlu tarafından gönderilmiş Mesajı göster

off headshot bu

Yorum Yap

Uzun zamandır avrupa futbolu ile paralel olarak türk futbolunu da takip ediyordum. Finansal Fair Play daha taslakken gavur forumlarında ilk patlayacağı takım takımlar arasında hep gs de vardı.

Uefa oğlum yapma falan diye 2 kere uyardı (normalde yaptırım verebilirdi) şu anda o 2 uyarının yaptırımı ve + olarak yeni yaptırımlar şeklinde cezalandırılması çok olası gözüküyor. Yani 1+1 yıl avrupadan men ve transfer yasağı default olarak gelecek, yalnız 2 sene de şl ye katılım paylarını da geri isteyebilir uefa bunları kimse yazmıyor yada yazmak istemiyor sanırsam.

Bir yabancı forumda okudum bu açıklandıktan sonra; İlk defa ffp yüzünden ceza yiyeceğinden dolayı ibretlik bir ceza ile karşı karşıya kalabilir gs. Zaten son 3 yılda avrupa için bir valencia, bir porto kadar bile puan toplayamadığından dolayı uefa için bir değeri yok gs nin (izlenme potansiyeli vb...) o yüzden de o şemsiye kazığa doğru evriliyor ufaktan.

Barca, real ile bir tutanları gördüm gs yi (burada okkalı bir kahkaha gelecek) barca, real, manchester kendi ligimizi kuralım dese şampiyonlar ligini kaç kişi izler? Bana bir söyleyin?

Son olarak arkadaşımın yaptığı caps i sizlerle paylaşayım durum bizim feda sezonundan daha zor olacak gs için parayı geçtim komidini nerelerin sokacaklarını düşünmeye başlasınlar bence. Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  uefa.jpg
Görüntüleme: 1
Büyüklüğü:  68.4 KB

Yorum Yap

https://eksisozluk.com/entry/57839698

''Ben adama bilezik gibi geçiririm.''

Yorum Yap

Beter olsunlar yanlız ceza yememek için ne yapmak gerekiyor? Borca bakıyorlarsa bizde ceza yemeliyiz. Zarara mı bakıyorlar? Geçen sezon ne kadar zarar yaptık?

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Yorum Yap

@Hamit Bektaş

Yanlış bilmiyorsam finansal fair play denen hadise şu;

Sen gelirini gösteremediğin halde futbolcu alıyorsan (yani kredi harici kendi özkaynağını kullanmadan) belli bir miktara kadar borca girebilirsin ama ben uefa olarak bunu denetlerim gerekirse seni uyarabilirim gelir gider dengene dikkat edeceksin yoksa sana ceza yağdırırım kısacası bu.

Bizdeki durum şu maaş ve oyuncu giderleri denge de zaten ffp de buna bakılıyor daha çok anladığım kadarı ile. Ama atıyorum ilk şike iftirası döneminde ffp çıkmış olsaydı Yıldırım Demirören sayesinde bizde aynı yiyebilirdik açıkçası. Kısacası bu.

Üstelik daha önce genelde uyarı verdiler ve düzeltilmesini beklediler, barca ya, real e transfer yasağı çaktılar malum porto ile bir takım uyarıları dikkate aldı ve kendiniz düzeltti gs aynı tas aynı hamam devam etti. Ceza ilk olacağından ilk 2 uyarıda verilmesi gereken cezaları da kapsayacak (ilk uyarı transfer yasağına denkmiş ikinci uyarıda avrupadan men) şu anda ilk iki uyarıdaki cezaların sabit olduğu söyleniyor lakin mahkemeden çıkacak cezalar ise artı olacaktır.

Avrupada bu konuda bizdeki gibi ortamı yumuşatacak şeyler söylenmiyor düpedüz öpecekler deniyor çünkü ffp kriterini uefa ve fifa süs olsun diye koymadı bu güne kadar buna uyarılara rağmen riayet etmeyen tek takım galatasaray artık siz düşünün bu cezaların nereye varabileceğini.

Yorum Yap

Saksıya fesleğen gibi oturtmuşşun. Neden ceza alasın?
                      Ha ben adama bilezik gibi geçiririm manası da taşıyor söylediklerin. 😁

Yer siyah,gök beyaz!

Yorum Yap

https://www.youtube.com/watch?v=eQ3l8x9AM-0

uefa temsili

Yorum Yap

Ekşi Sözlük'ten bir entry, paylaşıldıysa affola; https://eksisozluk.com/entry/57839698

Yorum Yap

duygularıma tercüman olmuşsun eğer sana kodumun yosmaları için ceza verecek olan varsa önce bana versin

Yorum Yap

Fotomaçtan güzel trolleme

UEFA kupası geri alınacak

Galatasaraylıları asıl korkutan senaryo,UEFA'nın takımı Avupa kupalarından men etmesiydi ve Özbek bu cezanın gelebileceğini resmen açıkladı.

Bunun ardından ortaya birçok iddia atılırken en uçuk olanı ise UEFA'nın, G.Saray'ın 2000 yılında kazandığı kupayı geçersiz sayarak geri isteyeceğiydi. Fakat bugüne kadar UEFA, bu uygulamayı sadece bir kezMarsilya'ya uyguladı. Marsilya'nın şike yaptığı kesinleştiği için 1993'te kazandığı UEFA Süper Kupası geri alındı.

Yorum Yap

Aslı Ekin Yegül tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                @Hamit Bektaş

Yanlış bilmiyorsam finansal fair play denen hadise şu;

Sen gelirini gösteremediğin halde futbolcu alıyorsan (yani kredi harici kendi özkaynağını kullanmadan) belli bir miktara kadar borca girebilirsin ama ben uefa olarak bunu denetlerim gerekirse seni uyarabilirim gelir gider dengene dikkat edeceksin yoksa sana ceza yağdırırım kısacası bu.

Bizdeki durum şu maaş ve oyuncu giderleri denge de zaten ffp de buna bakılıyor daha çok anladığım kadarı ile. Ama atıyorum ilk şike iftirası döneminde ffp çıkmış olsaydı Yıldırım Demirören sayesinde bizde aynı yiyebilirdik açıkçası. Kısacası bu.

Üstelik daha önce genelde uyarı verdiler ve düzeltilmesini beklediler, barca ya, real e transfer yasağı çaktılar malum porto ile bir takım uyarıları dikkate aldı ve kendiniz düzeltti gs aynı tas aynı hamam devam etti. Ceza ilk olacağından ilk 2 uyarıda verilmesi gereken cezaları da kapsayacak (ilk uyarı transfer yasağına denkmiş ikinci uyarıda avrupadan men) şu anda ilk iki uyarıdaki cezaların sabit olduğu söyleniyor lakin mahkemeden çıkacak cezalar ise artı olacaktır.

Avrupada bu konuda bizdeki gibi ortamı yumuşatacak şeyler söylenmiyor düpedüz öpecekler deniyor çünkü ffp kriterini uefa ve fifa süs olsun diye koymadı bu güne kadar buna uyarılara rağmen riayet etmeyen tek takım galatasaray artık siz düşünün bu cezaların nereye varabileceğini.
                                + anladigim kadariyla bizim durum da kotu olmasina ragmen gelir - gideri dengede tutmak icin caba sarf ettigimiz icin para cezasi + anlasma yapmislardi bizimle,
                                yani atiyorum onumuzdeki 4 sene denetimde olacagiz, kriterlere uyarsak verilen 1,5 + 4 milyon euroluk cezanin 4 milyonunu odemeyecegiz.

suan 24 milyon zarardayiz ve hakkimiz 20 milyon zarar, o yuzden baskan taksitle ve kira yontemiyle transfer yapmak istiyor ve olasi sampiyonluktan risk almayip futbolcu satmaya sicak bakiyor, sene sonu insallah Atinç transferinden 1 milyon euro alacagiz ve muhtemelen 1-2 oyuncu satilacaktir, eger sampiyon olur ve 1-2 futbolcu satabilirsek dogru yapilanmayla su ffp olayindan siyriliriz

http://www.hurriyet.com.tr/besiktasa...lasma-28955394

unutmadan; baslik gs basligi, bu daha iyi gunleriniz insallah batarsiniz

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X