Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Cristiano Ronaldo - cr7

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cristiano Ronaldo - cr7

reisin başlığını açmak hep bana nasip oluyor çok şükür

En son düzenleyen Çağatay Utlu; 04-04-2018, 20:31.

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  images.jpg
Görüntüleme: 1
Büyüklüğü:  7.8 KB

Tek gercek Ronaldo!
    En son düzenleyen Ozgur Gunkordu; 07-04-2014, 17:41.

Yorum Yap

Messiyide çok severim bana göre efsanedir ama 2008-2011 arasındaki o efsane Barcelona olayı artık sona erdi ve görülüyorki son iki senedir Messi'de buna çare olamıyor ama Ronaldo'nun olayı tamamiyle farklı Real Madrid'de bana göre Barcelonadan kadrosu daha kotu olan bi takımın herşeyi bu adam hem İngilterede hem İspanyada kendini yeteri kadar gosterdigini dusunuyorum.

Portekiz milli takımı için yapılan eleştirilerde tamamiyle sacmalıktan ibaret adamın bi tarafında Nani diğer tarafında Postiga gibi vasıfsız adamlar varken tek başına yapabileceginin en iyisini yapıyor.Bu yüzden Messi'den bir adım öndedir.

Yorum Yap

Baskan sen ne mutevazi bir adamsin gecen gun kucuk cocuk icin yaptigin sac jesti cok iyiydi helal olsn

Yorum Yap

Zırlayan ağlayan biri.. Messi varken o her zaman ikinciliğe mahkum.. Ayrıca o yokken q7 vardı

Quaresma7Amokachi14Nouma21

Yorum Yap

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  1.jpg
Görüntüleme: 1
Büyüklüğü:  44.3 KB

Yorum Yap

Ulan bu adamı ayrı seviyorum ya. Messi bana hep itici gelmiştir.

Yorum Yap

Messi 2004 den beri ligde 285 macta 250 gol atarken Ronaldo 2009 dan beri ayni ligde 172 macta 192 gol atmis

Yorum Yap

Kral sensin.

Yorum Yap

edit

Yorum Yap

Aslı Ozgur Gunkordu tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Tek gercek Ronaldo!
                      ​Konu kilit.

Yorum Yap

Brezilya'lı Ronaldo ile kıyaslanması çok komik olmuş. L.Ronaldo'nun milli takım seviyesinde başarıları vardır. O da Brezilya'lı olmasının şansından dolayı. CL şampiyonluğu yaşadığnı ben hatırlamıyorum. Çok iyi futbolcuydu fakat bir sakatlandı pir sakatlandı.Ronaldo kadar kendine baksa o dediğiniz olurdu. Ama o malum Inter-Lazio maçına çıkmayacaktı sabredecekti.Futbol kariyerinin kırılma noktası oldu o maç

Yorum Yap

reklam almadığı tek bir yeri kalmış

Yorum Yap

Aslı Gökay Gökdoğan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Kral sensin.
                            Ya sen yorum yapma Allah aşkına.Biliyosun capslerin var elimde bu konuyla ilgili.

Yorum Yap

Aslı Ozgur Gunkordu tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Tek gercek Ronaldo!
                              Herkes 10 numarayı severken ki 10 numaralar hep futbolda kaderleri değiştiren adamlardır şu adam yüzünden en çok 9 numarayı sevdim ben çocukluğumda

Canlı izleyemedim Maradona'yı ama bu adam sakatlanmasaydı Maradona ile kıyaslayabileceğim tek futbolcuydu. CR7 ve Messi değil.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X