Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Hangi Sanal ?ddaa Bayisini Tercih Ediyorsunuz?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Hayrettin Kesim
    yanıtladı
    Bilyoner kullan?yordum, bize sponsor oldu?u i?in Nesine?ye ge?tim. ?ok fark yok arada.

Bir yorum yaz:

• Borga Budak
    yanıtladı
    Aslı Yusuf Aydin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bahsegel mi? Tempobet mi? Tempo kredi kart?yla yat?rmaya izin vermiyor. Bahsegel yap?yo galiba. Ukash alabilmek ad?na bildi?iniz g?venilir bi merci varm??
    Tempo k?t?ye gidiyor, baya s?k?nt? var.

?u s?ralar Bahsegel'i tercih edebilirsin ya da WSBets

Bir yorum yaz:

• Onur Memi?o?lu
    yanıtladı
    5 binden 20 bine kadar cezas? varm??.Bence oynamay?n.

Bir yorum yaz:

• Turgay Akdağ
    yanıtladı
    Aslı Yusuf Aydin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bahsegel mi? Tempobet mi? Tempo kredi kart?yla yat?rmaya izin vermiyor. Bahsegel yap?yo galiba. Ukash alabilmek ad?na bildi?iniz g?venilir bi merci varm??
    Bug?n mesaj at?lm?? g?r?n?yo ama tarih 7 eyl?l yaz?yo burda Soru g?ncel mi yusuf?

E?er soru devam ediyosa ve g?ncelse e?er imajbet tavsiye ederim. Cepbankla halledebiliyosun i?ini

Bir yorum yaz:

• Yusuf Aydin
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• Ey?p ?bek
    yanıtladı
    Bilyoner ve Nesine'yi kullan?yorum canl? ma? yay?n? ve bilyonerde para yat?r?rken hi?bir ?cretin al?nmamas?.

Bir yorum yaz:

• Tolga Karakoc
    yanıtladı
    Aslı Azmi Eroglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bahsegel den oynar?m y?llard?r. Hi? bir s?k?nt? ya?amad?m.
    Bahsegel iyidir. Evden cikip is yerine varmadan parayi yatirdiklarini bilirim

MB860 cihaz?mdan Tapatalk 2 ile g?nderildi

Bir yorum yaz:

• Azmi Eroglu
    yanıtladı
    Bahsegel den oynar?m y?llard?r. Hi? bir s?k?nt? ya?amad?m.

Bir yorum yaz:

• ?ner Mert ?zsoy
    yanıtladı
    tempobet cepbank? kald?rm?? bu arada. en ?ok ukash la oynan?yor galiba

Bir yorum yaz:

• Serhat Senel
    yanıtladı
    D?nyada oran a??s?ndan en iyi 2 site tempobet ve bets10...

?lkemizde iddaa oranlar? komik. Devletin kazand??? paralar inan?lmaz. Kar marjlar? ?ok y?ksek.

Size ??yle bir ?rnek vericem.

iddaada 5 ma? kombine yapt???m?z kupon 12 oran veriyorken tempoda 37 oran veriyordu.
    ?aka de?il arkada?lar. 12 nere 37 nere Eyvallah ?lke mutlaka kazans?n vergi alg? ona laf?m?z yok ama arada bir u?urum s?z konusu

A??kcas? sa?lam iddaac?lar?n hi?biri yasal oynamaz bu mereti. %90 oran?nda yurt d???na gidiyor bu paralar maalesef ke?ke ?lkenin i?inde kalsa ama bu kafayla herkes ka?ar yasaldan.

Ciddi bir tepki verilse diyece?im ama bu ?lkede neye tepki veriliyor ki art?k? Tepki verene ter?rist damgas? vuruluyor malum bi iddaa kald? ??zemedi?imiz problem

Velhas?l tavsiyem asla iddaa oynamay?n oynatt?rmay?n. Hele ki yasaldan enayi yerine koyulmak ?ok k?t?

Bir yorum yaz:

• Tolga Karakoc
    yanıtladı
    Aslı Oner Mert Ozsoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    te?ekk?rler karde? bilgi i?in. benim de ara?t?rd???m kadar?yla tempo ?v?l?yor. para i?lemleri i?in de cepbank olay? akl?ma yat?yor ??nk? direk kredi kart?yla olursa belge falan istiyorlarm?? galiba
    Kredi karti ile yatirdiginda kimlik,kart ve ikametgah bilgileri istiyorlar. Ama cep bank ile yatirsan bile yinede belge isteyebiliyorlar.

Bir yorum yaz:

• ?ner Mert ?zsoy
    yanıtladı
    Aslı Tolga Karakoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Tempobet oran ve ?e?it acisindan en iyisi. Bets10 arada kafasina g?re hesap kapatiyor.
    te?ekk?rler karde? bilgi i?in. benim de ara?t?rd???m kadar?yla tempo ?v?l?yor. para i?lemleri i?in de cepbank olay? akl?ma yat?yor ??nk? direk kredi kart?yla olursa belge falan istiyorlarm?? galiba

Bir yorum yaz:

• Tolga Karakoc
    yanıtladı
    Aslı Oner Mert Ozsoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    abi peki bunlar aras?nda en g?veniliri hangisidir, ben internetten oynamay? d???n?yorum ??nk? iddaada oranlar ?ok d???k ve ma? say?s?, se?enekler vs olduk?a az. yani para yat?rma, para ?ekme, g?venilirlik falan a??s?ndan t?rkiyede en iyisi hangisi acaba

Tempobet oran ve ?e?it acisindan en iyisi. Bets10 arada kafasina g?re hesap kapatiyor.

Bir yorum yaz:

• ?ner Mert ?zsoy
    yanıtladı
    Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    hi?biri

bi ara bets10 , tempobet , artemisbet vs tak?l?yordum. kullanmayal? aylar oldu.hatta bu sene ?ok fazla kupon yapmad?m desem yeridir yani
    abi peki bunlar aras?nda en g?veniliri hangisidir, ben internetten oynamay? d???n?yorum ??nk? iddaada oranlar ?ok d???k ve ma? say?s?, se?enekler vs olduk?a az. yani para yat?rma, para ?ekme, g?venilirlik falan a??s?ndan t?rkiyede en iyisi hangisi acaba

Bir yorum yaz:

• Ramazan Tülen
    yanıtladı
    hi?biri

bi ara bets10 , tempobet , artemisbet vs tak?l?yordum. kullanmayal? aylar oldu.hatta bu sene ?ok fazla kupon yapmad?m desem yeridir yani

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X