Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Sivasspor - Beşiktaş Maçın Adamı

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Taha Dorttepe
    yanıtladı
    Aslı Alper Esen tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Ben Kerim dedim ama Alexis iyiydi. Ancak yeni sezonda Alexis ve Marcelo ile yollar ayrilip çok daha kaliteli ve tecrübeli adam alinmali. Real Bayern ayarinda takimlarda yeterince süre alamayan iyi oyuncular.
    Marcelo yedek olarak BELKİ kalabilir. Rhodolfo aynı formunu yakalayacaksa, ki sanmıyorum, kalsın. Diğer 3'ü (Beck, Alexis ve İsmail) kesinlikle gönderilmeli.

Ama bizimkisi hayal. Beck de kalır, İsmail de. CL'den de rezil olup döneriz.

Bir yorum yaz:

• Emre Mutal
    yanıtladı
    Gomez.

Bir yorum yaz:

• Bekir Polat
    yanıtladı
    Aslı Murat Erdi Salik tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Alexis iki haftadir macin yildizi bana gore. O hiza sahip olmasa ya da onun yerine baskasi olsa o hiz gerektiren pozisyonlari kesinlikle engelleyemezdi. Ustelik hava toplarina da iyi sicriyor, ayaklari cok duzgun, iyi oyun kuruyor, savunmaya liderlik ediyor, surekli ikaz ediyor yanindakileri, cok konsantre. O yuzden ben iki haftadir onu macin yildizi kabul ediyorum.
    Gomez klasik Gomez
    Pozisyonun birinde İsmail e cok kızdı.Sonra yanına gitti sırtını sıraladı. Daha sonra Marcelo İsmail e kızarken gitti Marcelo yu çekti ben kızdım yeter dedi gibi sanki

Bir yorum yaz:

• Gokhan Tekin Koca
    yanıtladı
    Matias Delgado

Bir yorum yaz:

• Alper Esen
    yanıtladı
    Ben Kerim dedim ama Alexis iyiydi. Ancak yeni sezonda Alexis ve Marcelo ile yollar ayrilip çok daha kaliteli ve tecrübeli adam alinmali. Real Bayern ayarinda takimlarda yeterince süre alamayan iyi oyuncular.

Bir yorum yaz:

• Onur Arici
    yanıtladı
    Mario çok büyük topçusun çok !

Bir yorum yaz:

• Kamil Demir
    yanıtladı
    beşiktaş ruhu var adamda beyler. marcelo çok ekmek yemesi lazım.maçın adamı ısmail bence

Edit:şaka la şaka alexis.(beşiktaş ruhu)

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir yorum yaz:

• Murat Hüseyin Dikmen
    yanıtladı
    Geldiği ilk zamanlardan beri söylüyorum. Besiktasin puyolu alexis!

Bir yorum yaz:

• Odul Akkoc
    yanıtladı
    Atıba her mac ıyı masallah her mac ıyı olunca dırek es gecıyorum macın adamı cha cha [emoji106][emoji111]🏿️

Bir yorum yaz:

• Samet Yuksek
    yanıtladı
    Hiç yorumlara ve oy sonuclarına bakmadan oyumu Alexis e verdim, şaşırdım açıkçacı herkes alexis demiş

Bir yorum yaz:

• Mustafa Bilgiç
    yanıtladı
    Delgado'nun artılarını sıralamıştım geçmiş günlerde..o artılarının ürünlerini almaya başladı..seri bir adam..futbolu bilen bir oyuncu..silik değil maç içi fazlası ile etkin..her yere imdada yetişen bir tip..havasını bulursa daha da iyi olacak..

Ama ben geçen hafta olduğu gibi bu haftada Oğuzhan diyorum..defansın önünden bir yığın top aldı ve hemen hepsini de tehlikeli ataklara dönüştürdü..gerçek bir yönetmen..Oğuzhan şampiyonluğa gerçekten çok inanıyor ve çok asılıyor..ve çok da iyi oynuyor..aynen devam kardeşim..

Bir yorum yaz:

• Adem Coskun
    yanıtladı
    Kerim
    Atiba
    Gomez
    Alexis

Sıralamam

Bir yorum yaz:

• Hasan Kaan Yılmaz
    yanıtladı
    Kerim diyorum ben.