Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Şeref Bey'de ilk golü kim atsın

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mehmet Keleş tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Gönlüm Quaresma diyor ama Olcay atar böyle golleri...
    Tam Olcaylık gol

Yorum Yap

Gönlümün tercihini bir kenara bırakıyorum..Almanya Beşiktaş futbol ilişkilerimizin gerek gurbetçilerimiz gerek gurbetçi futbolcularımız ve gerekse genel olarak Alman futbolculardan aldığımız toplam verim dolayısıyla hem Alman futbol kamuoyunda bir sempatimiz oluyor, hem gurbetçi vatandaşlarımız arasında sempatimiz artıyor..
      Biraz pragmatist bakarak Almanya'da genel olarak sempati kazanmamızın faydaları, diğer ülkelere göre daha bir artı olacağı düşüncesiyle Gomez atsın diyorum..bu zevki bizim gibi Almanya'da yaşayan tüm futbol severler yaşasın ve orada da güçlü bir yerimiz olsun..

Bunun ürün ve marka pazarlama işlerinde büyük katkısı olacağını düşünüyorum..Alman futbol severler için ikinci bir takım olabiliriz..futbolcu transfer işlerimiz daha bir kolaylık ve derinlik kazanır..Gurbetçi sempatimiz de o oranda artar..belki ilave Kartal Yuvası bile açabiliriz oralarda..

Faydacı bir yaklaşım ile Gomez diyorum..ardından şampiyonluk ve bir de Gol Krallığı muhteşem olur..

Bugün Gomez'i kimse tutamaz..en az 2 ben 3 bekliyorum..bugün çok sıkı patlayacak..zeki oyuncu..

Yorum Yap

Ceza sahası sağ çapraz köşeden sol çatala gönderilecek bir trivela ile o stad bir kez daha yıkılır, demedi demeyin. O yüzden ilk golü Quaresma atmasın

Yorum Yap

Marcelo ofsayt olmasa Olcay oluyordu az kalsın...

Yorum Yap

Hakeden attı diyelim

Yorum Yap

olcay diyodum hep ofsayttan da olsa attı aslında

Yorum Yap

Olcay naptı yaptı attı Gönlüm Q7'den yanaydı ama olmadı. trivelası harikaydı.

Yorum Yap

Quarezma kendisinden bekleneni yaptı, tarihe geçti, ilk kırmızıyı gördü!

Yorum Yap

edit

Yorum Yap

Alman Milli takımının forveti Mario Gomez yeni stadın ilk golünü attı lan.

Rüya gibi

Yorum Yap

Süleyman Seba ne güzel gol attı be...

Yorum Yap

bence kesin gomez atar. Valla bak

Yorum Yap

yeni stadın ilk çakma golünü atan olcay

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                            X