Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Trabzonspor - BEŞİKTAŞIMIZ Maçın Adamı

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

maçın dandiği herzamanki gibi İsmaildi. bende bu çocuğun bu konuda ki istikrarına bayılıyorum.
    sosa necip arasında sosa tercihi yaptım..

Yorum Yap

necip dedik.
      bi sene oynatma bi sene sonra koy takıma kaldığı yerden devam
      yetenek yok, oyun görüşü taktik anlayış falan filan zayıf ama istikrar süper

Yorum Yap

Bülent Yıldırım 2.gol sonrası eliyle santrayı göstermiyor düdük çalmıyor adama Nasıl empoze etmişler neler istemişler neler suç duyurusunda bulunmak lazım inanamıyorum görüntülere, maç sonu hali de ortada kafasında birşeyler düşünüyor ruh gibi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

bende oyumu necipten yana kullandım çok iyiydi ayrıca Tosiç iyiydi hele 1 pozisyonda TS nin penaltı beklediği tosiç aynı pozisyonu kesti atağın devamında TS ceza sahası içinde bitiverdi o an dedim ki uçtu mu bu adam buraya diye.

Yorum Yap

Trabzonspor - BEŞİKTAŞIMIZ Maçın Adamı

Sosa 2 golde de cok guzel alan kat edip ; en guzel noktsya guzel hizda birakti.

Yorum Yap

Necip Uysal

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Bence sportif olarak ; necip tosic iyilerdi.

Medyatik olarakta olcay olabilir. Girer girmez 2 tane poz buldu. Koptu mac.

Ama 3 puani q7 getirdi sanirim. Cok iyi bi top atti.

O çok iyi attı da Gomez de inanılmaz boşa çıktı.Ben hocanın yerinde olsam devrede Gomez'i yanıma alırdım gerçi.Sanırım ben pek bilmiyorum bu işi

Yorum Yap

iki bekimiz sıfır çekmiş yine....

Yorum Yap

Aslı Murat Hüseyin Dikmen tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Eksi almadıklarına dua etsinler [emoji6]

Quaresma7Amokachi14Nouma21

Yorum Yap

Aslı Sezgin Yeşildal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Murat Hüseyin Dikmen tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Eksi almadıklarına dua etsinler [emoji6]

Quaresma7Amokachi14Nouma21

yazık ya yemin ederim şu güzelim takıma 2 tane süper bek bulamadık .

Yorum Yap

Fenerin bekleri bizde olsa belki şimdiye kadar 20-25 gol fazla atardık.

Sadece kendi katkılarından dolayı değil, maçlar daha erken çözülür kabus gibi çökerdik.

Yorum Yap

Macın adami Bülent Yıldırım
                          dusunsene o kadar pustluk yapıyorsun hala BESIKTAS koyuyor
                          buyuk oynadı yine

Yorum Yap

Aslı Onur Artar tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Bence sportif olarak ; necip tosic iyilerdi.

Medyatik olarakta olcay olabilir. Girer girmez 2 tane poz buldu. Koptu mac.

Ama 3 puani q7 getirdi sanirim. Cok iyi bi top atti.

O çok iyi attı da Gomez de inanılmaz boşa çıktı.Ben hocanın yerinde olsam devrede Gomez'i yanıma alırdım gerçi.Sanırım ben pek bilmiyorum bu işi

Ya dunku oyunda devre arasi girecek adam cenk deilde olcaydi. Devre biterken yazmistim zaten.
                            Cok kacirdi gomez yalniz , oyle boyle degil.

Ilk Golden sonra biri yazmisti ; nimete kusulmez diye

Yorum Yap

Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Macın adami Bülent Yıldırım
                              dusunsene o kadar pustluk yapıyorsun hala BESIKTAS koyuyor
                              buyuk oynadı yine
                              Abi kızmasınlar elinden geleni yaptı ama olmadı, yetmedi, yettiremedi.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X