Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

BEŞİKTAŞIMIZ - Eskişehirspor Maçın Adamı

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Ali Can Yalcinkaya
    yanıtladı
    İyiler; Quaresma, Atiba, Alexis(daha iyi olmalı), İsmail.

Kötüler; Ozi, Olcay (Size ihtiyacımız var, daha gayret).

Bir yorum yaz:

• Sezer Sağlam
    yanıtladı
    55 daika kalmasın ramen Q17

Bir yorum yaz:

• Murat Aysan
    yanıtladı
    Q7

Sent from my iPad using Tapatalk

Bir yorum yaz:

• Fatih Perinçek
    yanıtladı
    Ben maçı tam olarak izleyemedim ama özetini izlediğimde 3. gole kadar neredeyse her pozisyonun içinde Olcay ve Quaresma görünüyor. Sanıyorum Quaresman'ın oylamada birinci olmasının nedeni bu

Bir yorum yaz:

• Merve Güleryüz
    yanıtladı
    Quaresma

Bir yorum yaz:

• Berkay Ozgultekin
    yanıtladı
    quaresma dedim alexiste bence çok iyiydi

Bir yorum yaz:

• Murat Özdemir.
    yanıtladı
    Ben bu maçta İsmail ve Quaresma'yı çok beğendim .

Oyumu İsmail'e verdim Quaresma başka maçlarda yine yıldız olur :p

Bir yorum yaz:

• Ismail.Kaya.
    yanıtladı
    Aslı Mucahit Babal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    olcay mı ?

ben artık cidden kendimi sorgulamaya başladım , ben heralde önyargılı bir insanım.

kaçırdıklarıyla , veremedikleriyle , tutamadıklarıyla yine min 6-7 pozisyon yedi adam. Ben mi farklı maç izliyorum. Gomez bi ara olcay a öyle orta açma böyle aç dedi bilmiyor ki açamaz.
    aynen mucahit. bi orta yaptı sabri yi bile kıskandırdı. gomez de gitti ; " olm düzgün yapsana orta" der gibi nasihat yaptı.. Gomez de alıstı Quaresma nın muz ortalarına kolay degil tabi

Bir yorum yaz:

• Ismail.Kaya.
    yanıtladı
    Quaresma..... hemde açık ara.. o çıktıktan sonra Kerim i de gördük, bildigin takımın vitesi küçüldü. çıkmasa idi 4-5e giderdi maç

Bir yorum yaz:

• Mucahit Babal
    yanıtladı
    olcay mı ?

ben artık cidden kendimi sorgulamaya başladım , ben heralde önyargılı bir insanım.

kaçırdıklarıyla , veremedikleriyle , tutamadıklarıyla yine min 6-7 pozisyon yedi adam. Ben mi farklı maç izliyorum. Gomez bi ara olcay a öyle orta açma böyle aç dedi bilmiyor ki açamaz.

Bir yorum yaz:

• Emre Keşküş
    yanıtladı
    Biraz daha iş bitirici olsaydı Olcay derdim

ama haftalardır süren etkili oyununu bu maçtada sergileyen, Ricardo Quaresma maçın yıldızıydı

Bir yorum yaz:

• Uğur Ilgın
    yanıtladı
    sinan engin oğuzhanın performansı çok iyiydi diyip duruyor. bence takımın açık ara en kötüsüydü bugün farklı maçlar mı izledik

Bir yorum yaz:

• Tunc Baltali
    yanıtladı
    quaresma ismail alexis, ismail bu hale nasıl dönüştü ve dönüşmese tosiç le bu lig nasıl gidermiş...
    olcayı da begendim

Bir yorum yaz:

• Yiğitcan Coşar
    yanıtladı
    Her ne kadar sevmesem de, laf söylesem de iyi zamanına denk gelince olcay bu takıma gerçekten çok faydalı oluyor. Ama maçın adamı Çingene.

Bir yorum yaz:

• Emre Aydın
    yanıtladı
    Olcay kazma filan ama çok gerekli adam sürekli pozisyonların içinde ortalığı karıştırıyor.. Atar atamaz orası ayrı ama Olcay bu takımda oynamalı

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X