Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

BEŞİKTAŞIMIZ - Eskişehirspor Maçın Adamı

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Quaresma. O çıktıktan sonra performansımız düştü. Sonrasında Gomez, attığı 2 golle fişi çekti.

Yorum Yap

Atiba

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Quaresma iyiydi bu akşam. Sakatlanmasa belki daha çok attırırdı. Belki kendi de atardı.

Yorum Yap

Kesinlikle Quaresma

Yorum Yap

Q7
            İsmail
            Atiba
            Ozzy

Yorum Yap

Olcay kazma filan ama çok gerekli adam sürekli pozisyonların içinde ortalığı karıştırıyor.. Atar atamaz orası ayrı ama Olcay bu takımda oynamalı

Yorum Yap

Her ne kadar sevmesem de, laf söylesem de iyi zamanına denk gelince olcay bu takıma gerçekten çok faydalı oluyor. Ama maçın adamı Çingene.

Yorum Yap

quaresma ismail alexis, ismail bu hale nasıl dönüştü ve dönüşmese tosiç le bu lig nasıl gidermiş...
                  olcayı da begendim

Yorum Yap

sinan engin oğuzhanın performansı çok iyiydi diyip duruyor. bence takımın açık ara en kötüsüydü bugün farklı maçlar mı izledik

Yorum Yap

Biraz daha iş bitirici olsaydı Olcay derdim

ama haftalardır süren etkili oyununu bu maçtada sergileyen, Ricardo Quaresma maçın yıldızıydı

Yorum Yap

olcay mı ?

ben artık cidden kendimi sorgulamaya başladım , ben heralde önyargılı bir insanım.

kaçırdıklarıyla , veremedikleriyle , tutamadıklarıyla yine min 6-7 pozisyon yedi adam. Ben mi farklı maç izliyorum. Gomez bi ara olcay a öyle orta açma böyle aç dedi bilmiyor ki açamaz.

Yorum Yap

Quaresma..... hemde açık ara.. o çıktıktan sonra Kerim i de gördük, bildigin takımın vitesi küçüldü. çıkmasa idi 4-5e giderdi maç

Yorum Yap

Aslı Mucahit Babal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            olcay mı ?

ben artık cidden kendimi sorgulamaya başladım , ben heralde önyargılı bir insanım.

kaçırdıklarıyla , veremedikleriyle , tutamadıklarıyla yine min 6-7 pozisyon yedi adam. Ben mi farklı maç izliyorum. Gomez bi ara olcay a öyle orta açma böyle aç dedi bilmiyor ki açamaz.
                            aynen mucahit. bi orta yaptı sabri yi bile kıskandırdı. gomez de gitti ; " olm düzgün yapsana orta" der gibi nasihat yaptı.. Gomez de alıstı Quaresma nın muz ortalarına kolay degil tabi

Yorum Yap

Ben bu maçta İsmail ve Quaresma'yı çok beğendim .

Oyumu İsmail'e verdim Quaresma başka maçlarda yine yıldız olur :p

Yorum Yap

quaresma dedim alexiste bence çok iyiydi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X