Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Beşiktaş'ımızda Görmek İstediğiniz Oyuncular

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Atakan Uslu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    @Ahmet Emre G?lveren yukar?daki yaz?da iyi oyuncular da var ama ??p oyuncular da var. Blendi Memaj zaten balkanlardan gelmi?ti. B?y?k ihtimalle buralara al??amad? veya yabanc? stat?s?ndeydi.
    amat?r s?zle?meli ve yetenekliydi bildi?im kadar?yla... u21 kadrosunda yabanc? bulundurma hakk? yok mu? verdi?im liste nacizane bir de?erlendirme sadece s?per lig d???n?ld???nde... tabi ki tutmaz ya da olmaz isimler vard?r..

Yorum Yap

Mat?as Aguirregaray Guruceaga - sa? bek - 1989 - Estudiantes - Uruguay milli tak?m?nda 6 kez oynam??
      Giorgian Daniel De Arrascaeta Benedetti - ofansif orta saha - 1994 - Defensor - Uruguay milli tak?m?nda 3 kez oynam?? (gelecekte almak ?ok zor olabilir)

Yorum Yap

​Bize deli laz?m.

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Joey Barton was involved in a fight with two men outside a Liverpool nightclub.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  27.9 KB

Yorum Yap

Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ​Bize deli laz?m.

[ATTACH]5128[/ATTACH]
          Adams?n

GT-S5830i cihaz?mdan Tapatalk 2 ile g?nderildi

Yorum Yap

Aslı ?ner Mert ?zsoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            ​Bize deli laz?m.

[ATTACH]5128[/ATTACH]
            Adams?n

GT-S5830i cihaz?mdan Tapatalk 2 ile g?nderildi
            Bir g?n herkes Joey Barton avatarlar?na b?r?necek ve o g?n diyece?iz ki "biz dedik dedik inanmad?n?z bak?n ne oldu ?imdi"

Yorum Yap

FM 2015'i al?y?m s?rf bu adam i?in queens park rangers'ta kariyer yap?cam ?zellikle patchler tam olduktan sonra ki oyun b?l?nmek zorunda kalmas?n

Yorum Yap

FM 2015'i al?y?m s?rf bu adam i?in queens park rangers'ta kariyer yap?cam ?zellikle patchler tam olduktan sonra ki oyun b?l?nmek zorunda kalmas?n

Abi Bence Be?ikta?'ta kariyer yap, Barton'u kadroya kat. Malum bizim y?neticiler b?yle oyuncular? al(a)maz. Anca buraya yazmakla kal?r?z. Tabi yinede sen bilirsin .s.s

Yorum Yap

Abi Bence Be?ikta?'ta kariyer yap, Barton'u kadroya kat. Malum bizim y?neticiler b?yle oyuncular? al(a)maz. Anca buraya yazmakla kal?r?z. Tabi yinede sen bilirsin .s.s
                  bn istediimi yaparm tmam m?aaa .s.s
                  ben t?rkiye liglerini bayad?r oynam?yorum en son fm 2006'da ?ok oynam??t?m onda da 2.lig b kategorisinden ba?l?yodum hep bildi?im ?lke oldu?u i?in bir?ok olay sa?ma geliyor ger?ek?i olmuyor yani. bi de qpr orta-alt s?ra tak?m? ben zoru severim rio ferdinand da var bu sene tam se?ilesi tak?m ferdinand ve barton'a kaptanl?k verip tak?ma abilik yapt?rmak laz?m

Yorum Yap

bn istediimi yaparm tmam m?aaa .s.s
                    ben t?rkiye liglerini bayad?r oynam?yorum en son fm 2006'da ?ok oynam??t?m onda da 2.lig b kategorisinden ba?l?yodum hep bildi?im ?lke oldu?u i?in bir?ok olay sa?ma geliyor ger?ek?i olmuyor yani. bi de qpr orta-alt s?ra tak?m? ben zoru severim rio ferdinand da var bu sene tam se?ilesi tak?m ferdinand ve barton'a kaptanl?k verip tak?ma abilik yapt?rmak laz?m

Neyse abi konu sabote oluyor sonra bana k?z?yorlar BU TAKIMA BARTON ?ART!

Yorum Yap

Adem b?y?k

Yorum Yap

Emre Colak

Yorum Yap

Devre arasinda Linnes ile G?khan ?nler'i transfer edersek ?ampiyonlu?un tek aday? oluruz

Yorum Yap

Gen? kategoriden Linnes veya tecr?be kategorisinden Maxi Pereira Sa? beke.G?khan ?nler orta sahaya takviye ile hem tsl hem uefa i?in iyi hamleler olur diye d???n?yorum.

1 tane de forvet gerekecek gibi geliyor bana rotasyon i?in sakatl?klar malum.Furkan Yaman?n daha onu kald?rabilece?ini d???nm?yorum.

Yorum Yap

Yak?n Tarihten Del Piero ve Pirlo ?ok yak???rd? bize.
                              Yeni nesilden de Hulk'u Be?ikta? formas?yla izlemeyi ?ok isterim

Yorum Yap

seattle sounders'?n k?bal? dmc'si osvaldo alonso 1985 do?umlu

bir dmc i?in gayet iyi say?labilecek bir tekni?i var

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X