Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Beşiktaş'a ve Çarşı grubuna Diyarbakır'dan davet.

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Beşiktaş'a ve Çarşı grubuna Diyarbakır'dan davet.

Türkiye'nin en önemli kulüplerinden olan Beşiktaş'ın maçları için sahasının yeni sezona
    yetişememesini üzüntü ile karşılıyoruz. Beşiktaş'a maçlarının oynanması için şehir stadımızın kapılarını açıyoruz. Şehir stadımızın kapasitesi yetersiz olabilir. Beşiktaş'ı ve Çarşı grubunu,Amed'in bazalt kaplı kûçelerinin ( sokaklarının ) gönül genişliğine davet ediyoruz.Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor olarak, Amed kûçeleri ( sokakları ) çarşının yanında.Beşiktaş'a ve Çarşı grubuna ev sahipliği yapmaya hazırız.Kendilerini şehrimizde ağırlamaktan onur duyarız. Saygılarımızla.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor
    Yönetim kurulu adına Başkan
    Av.Metin KILAVUZ
    En son düzenleyen Tugay Benek; 30-05-2014, 14:35.

Cok güzel bir davet.

Yorum Yap

Çok güzel bir davet çok teşekkürler. En azından bir hazırlık maçı hoş olur

Yorum Yap

10 numarasın Amed.
        yakışan da budur !

Yorum Yap

2003 yılında aldıgımız tek maglubiyet Diyarbakır deplasmanı diye hatırlıyorum. Bu davet'i yapanlar zamanında sahaya kaya fırlatıyorlardı. 90 dakika sanki ebedi düşmanlarıymışızcasına küfür ettiler. Çarşının isminden prim yapılmaya çalışıldığını hatta Çarşı ismini başka politik emellere dahil edilmeye çalışıldığını düşünüyorum.

Yorum Yap

Aslı Atil Can tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            2003 yılında aldıgımız tek maglubiyet Diyarbakır deplasmanı diye hatırlıyorum. Bu davet'i yapanlar zamanında sahaya kaya fırlatıyorlardı. 90 dakika sanki ebedi düşmanlarıymışızcasına küfür ettiler. Çarşının isminden prim yapılmaya çalışıldığını hatta Çarşı ismini başka politik emellere dahil edilmeye çalışıldığını düşünüyorum.
            adamlar davet etmiş hala kalkıp altında başka şeyler arıyorsunuz

Yorum Yap

Aslı Atil Can tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Amacın ne kardeş.Diyarbakırın hiç bir zaman BEŞİKTAŞ'ımızla ve BEŞİKTAŞ'ımızın Diyarbakırla sorunu olmamıştır ortalığı galyana getirmeye gerek yok...Gelirseler ki sende gel bak görürsün o zaman misafir perverliği.....

Yorum Yap

O stadın adı Diyarbakır ATATÜRK Stadyumu değil miydi?

Neden üstüne basa basa sadece şehir stadyumu deniyor?

Yorum Yap

Güray konuyu siyasete çevirmenın anlamı nedir? Senin yönetimin niye VODAFONE ARENA yapmış adını ŞEREF BEY varken neden?

Yorum Yap

Aslı Tugay Benek tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Güray konuyu siyasete çevirmenın anlamı nedir? Senin yönetimin niye VODAFONE ARENA yapmış adını ŞEREF BEY varken neden?
                    Stadın isminin Atatürk olmasından rahatsız olmak siyaset değildir.

Yorum Yap

bir maç gidile bilir

Yorum Yap

Aslı Guray Deliormanli tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Stadın isminin Atatürk olmasından rahatsız olmak siyaset değildir.
                        O kadar yazının içinde senin de Atatürk ismini söylemen siyaset değilse ya nedir?

Yorum Yap

Böylesine güzel bir davet mesajından sonra geri çevirmek hem bizim kulübümüze hemde değerlerimize yakışmaz. Beşiktaş bu zamana kadar her anlamda her konuda büyüklüğünü göstermiştir bundan sonrada göstereceğine inanıyorum. Bazı arkadaşlarında dediği gibi en azından bir hazırlık maçı yapılabilir neden olmasın?

Yorum Yap

O kadar yazının içinde senin de Atatürk ismini söylemen siyaset değilse ya nedir?

ATATÜRK ismini zikretmek ne zamandan beri siyaset olmuş?

Yorum Yap

nedir sen söylede bilelim ?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X