Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Gelecek Vaadeden Oyuncular

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Resul Gökdağ tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Emrah Akkurt tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Kayserispor’dan Emre Demir alınmalı.
    Henüz 15 yaşında.
    Oğuzhan’ın yerine acilen düşünülmeli.
    Gelişime çok açık.
    Kaçırmayalım derim.
    Büyük transfer yapar bu çocuk.
    Topla gidişi,al verleri,pası vs bu yaşta beklenenden yüksek.
    bend e ilk defa bizím macta izledim... hic ürkek degildi, bizim gibi teknik bi takimda cok is yapar... kayserinin bu kötü futbolunda bile parladi
    O çocuk 1-2 seneye Bundesliga dan falan girer piyasaya. TR'den alacak takım yok o çocuğu

Yorum Yap

Foto update olunca baya manidar olmuş paylaşım

Yorum Yap

<p>
        isvi&ccedil;renin Lozan takımında oynayan Aldın Turkeş gelecek vaat ediyor</p>
        En son düzenleyen Sadettin Ferruh Taşçı; 29-12-2019, 00:15.

Yorum Yap

Muhammet Kibrit - Hertha Berlin - FORVET 20 YASINDA 16 Mac 13 Gol

Ravil Tagir - Altinordu Stoper 16 Yasinda

Naci Ünüvar Ajax Sol Kanat 16 yasinda 15 mac 8 gol 1 asist

Yorum Yap

Gökdeniz Bayrakdar Kocaelisporda sözleşmeside bitiyor, bu çocuğu kaçırmayın ulaşılsın bu çocuk için

Yorum Yap

Aslı Toprak.Tarlabasi tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Adnan Januzaj
              Ahmet Çalık
              Alpaslan Öztürk
              Aras Özbiliz
              Bilal Başaçıkoğlu
              Daniel Barlaser
              Deniz Türüç
              Enes Ünal
              Kaan Ayhan
              Levin Öztunalı
              Okay Yokuşlu
              Ozan Tufan
              Robin Yalçın
              Sefa İşçi
              Sinan Kurt
              Yunus Mallı
              Adam resmen reçete yazmış aras hariç çoğu tuttu helal olsun

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

2001'li Gökdeniz Bayraktar ve 2005'li Onur Alp Bayram'ı Kocaelispor'dan 1 milyon TL'ye almışız. İyi hamleler. Böyle transferlerden bir Şifo veya Metin Tekin çıkabilir.
                Edit: Antalya almış. Püff.
                En son düzenleyen Atakan Uslu; 07-02-2020, 22:09.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Yasar Goynuk tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Gökdeniz Bayrakdar Kocaelisporda sözleşmeside bitiyor, bu çocuğu kaçırmayın ulaşılsın bu çocuk için
                  Bizle habereri çıkmadan futbol bilgisine çok güvendiğim bir arkadaşın aktarımları ve bana attığı 3-4 videosunun refarasıyla yazmıştım çok şükür almışız,
                  İzmir'de elimden geldiğince İkinci lig maçlarını takip ediyorum; Altınordu'da Ravil yeni bir Çağlar şimdiden söylüyorum, almak zor olabilir ama denenmeli,

Altınordu'da Burak İnce bozmadan devam edip birazda güçlenirse Türk futbolunun yeni yıldızı olacak.
                  Yine Altınordu'da Kemal Rüzgar, Almanya altyapılı, iyi bir yedek forvet olabilir sözleşmesi bitecek.
                  Altınordu altyapısında Abdullah Soğucak forvet oynuyor, yaşıtları arasında farkediliyor, altyapıya transfer edilmesi gerekir.
                  Altay'da Cenk Özkaçar stoper, sol ayaklı, güçlü, son 5 maçtır düzenli oynamaya da başladı, hiç kaçırmadan alınmalı.
                  Altay'da Adamu Alhassan ön libero, genç Atiba rayanlara duyrulur, al kirala İtalya'daki kulüplerin yaptığı gibi, maliyeti düşük olacağı için riski de yok.
                  Balıkesir'de Rahmi Anıl Başaran, çok mesafe katetti, forvet,kanat ve forvet arkası oynuyor, sözleşmesi bitecek hiç kaçırılmadan alınması gerekir,
                  Karşıyaka'da sol açık oynayan Doğukan İnci 20 yaşında, potansiyeli yüksek.
                  Benim araştırmalarım bu kadar inşallah kulüpte araştırıyordur.

Yorum Yap

Bizle habereri çıkmadan futbol bilgisine çok güvendiğim bir arkadaşın aktarımları ve bana attığı 3-4 videosunun refarasıyla yazmıştım çok şükür almışız, İzmir'de elimden geldiğince İkinci lig maçlarını takip ediyorum; Altınordu'da Ravil yeni bir Çağlar şimdiden söylüyorum, almak zor olabilir ama denenmeli, Altınordu'da Burak İnce bozmadan devam edip birazda güçlenirse Türk futbolunun yeni yıldızı olacak. Yine Altınordu'da Kemal Rüzgar, Almanya altyapılı, iyi bir yedek forvet olabilir sözleşmesi bitecek. Altınordu altyapısında Abdullah Soğucak forvet oynuyor, yaşıtları arasında farkediliyor, altyapıya transfer edilmesi gerekir. Altay'da Cenk Özkaçar stoper, sol ayaklı, güçlü, son 5 maçtır düzenli oynamaya da başladı, hiç kaçırmadan alınmalı. Altay'da Adamu Alhassan ön libero, genç Atiba rayanlara duyrulur, al kirala İtalya'daki kulüplerin yaptığı gibi, maliyeti düşük olacağı için riski de yok. Balıkesir'de Rahmi Anıl Başaran, çok mesafe katetti, forvet,kanat ve forvet arkası oynuyor, sözleşmesi bitecek hiç kaçırılmadan alınması gerekir, Karşıyaka'da sol açık oynayan Doğukan İnci 20 yaşında, potansiyeli yüksek. Benim araştırmalarım bu kadar inşallah kulüpte araştırıyordur.
                    Gökdeniz konusunda emin misiniz ? Antalya aldı diyolardı

Yorum Yap

Aslı Çetin Karademiroğlu tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Bizle habereri çıkmadan futbol bilgisine çok güvendiğim bir arkadaşın aktarımları ve bana attığı 3-4 videosunun refarasıyla yazmıştım çok şükür almışız, İzmir'de elimden geldiğince İkinci lig maçlarını takip ediyorum; Altınordu'da Ravil yeni bir Çağlar şimdiden söylüyorum, almak zor olabilir ama denenmeli, Altınordu'da Burak İnce bozmadan devam edip birazda güçlenirse Türk futbolunun yeni yıldızı olacak. Yine Altınordu'da Kemal Rüzgar, Almanya altyapılı, iyi bir yedek forvet olabilir sözleşmesi bitecek. Altınordu altyapısında Abdullah Soğucak forvet oynuyor, yaşıtları arasında farkediliyor, altyapıya transfer edilmesi gerekir. Altay'da Cenk Özkaçar stoper, sol ayaklı, güçlü, son 5 maçtır düzenli oynamaya da başladı, hiç kaçırmadan alınmalı. Altay'da Adamu Alhassan ön libero, genç Atiba rayanlara duyrulur, al kirala İtalya'daki kulüplerin yaptığı gibi, maliyeti düşük olacağı için riski de yok. Balıkesir'de Rahmi Anıl Başaran, çok mesafe katetti, forvet,kanat ve forvet arkası oynuyor, sözleşmesi bitecek hiç kaçırılmadan alınması gerekir, Karşıyaka'da sol açık oynayan Doğukan İnci 20 yaşında, potansiyeli yüksek. Benim araştırmalarım bu kadar inşallah kulüpte araştırıyordur.
                      Gökdeniz konusunda emin misiniz ? Antalya aldı diyolardı
                      *Antalya aldı. Ayrıca U16 milli takımında oynayan Suriye asıllı yetenek Adem Metin Türk'ü de kapmışlar.
                      * Daha önceden adı geçen Lirim Kastrati alınabilir.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                      X