Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Forza Beşiktaş Tasarım Çalışmalarımız

Çöküş
Bu konu kapatıldı.
X
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

"Sosa çok güzel kesti, ben de hissettim oraya koştum. Topu çevirmek zor olacaktı oradan, ben de sıyırttım topu." demiş ne güzel demiş, ne güzel yapmış

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorum Yap

Forza Beşiktaş Tasarım Çalışmalarımız

Forza Beşiktaş forumu üyeleri olarak, Beşiktaş'ımızla ilgili tasarım çalışmalarınızı bu başlık altında yayınlamanız durumunda, forzabesiktas.com web sayfası girişinde ve sosyal medya ( Facebook, Twitter, İnstagram) hesaplarımızda paylaşılaşacaktır. Çalışma konusu Beşiktaş'tır. Beşiktaş'ımızla ilgili her konuyla ilgili çalışma yapabilirsiniz.

1- Yapmış olduğunuz çalışma, herhangi bir yerden alıntı olmamalıdır. Çalışma, size ait olmalıdır.

2- Çalışmanızda, Forza Beşiktaş ve çArşı imzasına yer vermeniz gerekmektedir.

3- Çalışmanızda, forzabesiktas.com adresi dışında; web sitesi, isim, nick vb reklam içeren unsurlar paylaşılmayacaktır.

4- Herhangi bir siyasi unsur içeren, çalışmalar paylaşılmayacaktır.

Yapacağınız çalışmalar için, şimdiden teşekkür ederiz.

Forum Kurulu
          FORUM KURALLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yap

Çok güzel bir karar, kim bilir ne muhteşem çalışmalar çıkacak, ben de varım

Yorum Yap

Yorum Yap

[MENTION=28313]Merve Güleryüz[/MENTION]

Çalışmanız için teşekkür ederiz.

http://forzabesiktas.com/

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorum Yap

[MENTION=8964]Alican Osanmaz[/MENTION]

Çalışmanız için teşekkür ederiz.

http://forzabesiktas.com/

Yorum Yap

Harika çalışmalar elinize sağlık.. vakit bulursam ben de yapacağım..

Yorum Yap

Merhabalar. Forma Tasarımcısıyım ve beşiktaş adına yapacağım çalışmaları bu forumda da paylaşmak istiyorum. Ancak forumdaki konulara ve ana başlıklara baktığımda herhangi bir uygun yer bulamadım. Forum kuruluna soruyorum acaba nerede paylşamam uygun olur ? en yakın yeri burası olarak buldum ancak burada daha çok duvar kağıdı tarzında ana sayfaya koyulacak tasarımlar paylaşılıyor.

Yorum Yap

Aslı Enes Pınarlı tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Merhabalar. Forma Tasarımcısıyım ve beşiktaş adına yapacağım çalışmaları bu forumda da paylaşmak istiyorum. Ancak forumdaki konulara ve ana başlıklara baktığımda herhangi bir uygun yer bulamadım. Forum kuruluna soruyorum acaba nerede paylşamam uygun olur ? en yakın yeri burası olarak buldum ancak burada daha çok duvar kağıdı tarzında ana sayfaya koyulacak tasarımlar paylaşılıyor.
                              http://forum.forzabesiktas.com/showt...n-Formalarimiz

Yorum Yap

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X