Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Denizli Kartalları

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Denizli Kartalları

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  denizli kartalları.jpg
Görüntüleme: 1
Büyüklüğü:  107.9 KB

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  rize deplase.jpg
Görüntüleme: 1
Büyüklüğü:  91.1 KB
    18 mart 2014 Rize deplasmanı

Yorum Yap

bizim buradaki eczacı amcanın dükkanında atkınız var

Yorum Yap

Dağıtmaktan bi bizde yok zaten o atkılardan)

Yorum Yap

Bizden kimse kalmamissa demek [emoji32]

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum Yap

BeŞİktaŞ!

Yorum Yap

Denizli'de yuva var mi arkadaşlar??

Yorum Yap

Denizli Kartal Yuvası Açılmış
                Sümerpark ta

Yorum Yap

Aslı Şahin Karakılıç tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Denizli Kartal Yuvası Açılmış
                  Sümerpark ta
                  Geçen ay yoktu sanki, yeni mi açılmış süper

Yorum Yap

Denizli beşiktaşlilar denrnegine nasil üye olabilirim

Yorum Yap

Denizli beşiktaşlılar derneği şuan kayıt yapmıyor.zaten herhangi bir organızasyon içerisindede değil.Herhangi bir binası yada lokal gıbı bır yerıde yok.Denizli de beşiktaşı temsil eden tek grup denizli kartalları. tüm organizasyonlar için denizli kartallarının facebook adresınden bılgı alabılırsın. https://www.facebook.com/denizlikartallari/?fref=ts
                      Denizli kartallarıyla beraber üniversite grubuda pamukkale ünibjk. Bu grubumuzada https://www.facebook.com/groups/248723151841450/ burdan ulaşabılırsınız.
                      saygılar sevgıler

Yorum Yap

Merhabalar...Sevgili dostlar Denizli'de bulunan BEŞİKTAŞ sevdalılarına bir ricam var. Abim ve 2 yaşındaki oğlumda böbrek taşı var, yoğun araştırmalar sonucunda Denizli ili Kale İlçesi Narlı köyünde böbrek taşına iyi geldiği ve taşı erittiği söylenen bir su varmış. Bu sudan tedarik edip Gebze'ye gönderilme ihtimaliniz var mıdır? Bu zahmete katlanabilir misiniz? Özellikle abimin durumu aciliyetini koruyor.Bir ameliyat geçirdi 2.yi de olacak ancak o bahsettiğim su özelliğini kaybetmemiş ise büyük faydası olacağını söylediler. Yardımcı olabilecek birileri var ise çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Yorum Yap

sevgılı olcay özel mesaj attım ama becerebıldımmı bılemıyorum bana 5324836717 nolu telefonumdan ulaşabılırsın

Yorum Yap

Aslı Bora Sever tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            sevgılı olcay özel mesaj attım ama becerebıldımmı bılemıyorum bana 5324836717 nolu telefonumdan ulaşabılırsın
                            Sevgili kardeşim Bora, ilgin ve cevabın için teşekkür ediyorum. Bu akşam abim ve 2 arkadaşı suyu almak ve yerinde taze taze içmek için Denizli'ye geliyor, eğer su işe yarar ve tekrar gerekirse seninle irtibat kurup rahatsız edeceğim seni, tekrar ilgin ve alakana teşekkür ederim sağol varol.

Yorum Yap

şu başlığı aktif hale getirmek lazım yeni sezon için

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X